tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
M.W napisał/a:
Wydawnictwo BOSZ
o Boszz :-P

Tu naprawdę nie chodzi o wydawnictwo, tylko o wydawcę...

[ Dodano: 2012-12-14, 18:30 ]
Coś mi się wydaje, że wątek przerodzi się we wrzucalnię linków do wszystkiego co można znaleźć w necie. Nie o to chodzi!!!

 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
Acha :->
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
sołtys, miałem napisać abyś skontaktował się z trefem, ale On mnie ubiegł i już sam zaproponował swoją pomoc, :-D Pzdr.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Skład do piątku, druk od poniedziałku, dystrybucja w styczniu ;-)

Żartuję. Powalczymy z tematem, ale nie będzie to szybka akcja.

Eh, przypomniały się czasy zakładania księgarni i wydawnictwa...




Lubisz książki? - Lubię! - Ale nie jedz, czytaj!
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Przydałby się jakiś tutorial albo FAQ, dzięki któremu osoba pierwszy raz przygotowująca album czy fotoksiążkę czułaby się poprowadzona za rączkę.

Zostawiając na boku ceny i drukarnie oraz narzędzia (bo te są dostępne), chciałbym np. dowiedzieć się czegoś na temat papierów (jakie gramatury i wykończenia), co jest warte, a co nie, albo wykorzystanych czcionek (oprócz tego, że nie używa się comic sans, to jakich?), albo np. jakichś punktów: tego nawet nie próbuj dawać, a to sprawi, że Twój album się obroni.

Mam w domu kilka książek, każda inna, ale można podpatrzeć rozwiązania graficzne. Ale nie wszystkie są czytelne dla laika.

Wiem, że wiele rozwiązań i decyzji to sprawa indywidualna. Ale wiele ma charakter wartych do stosowania norm w poligrafii zakorzenionych, o których ktoś kto się tym nie zajmuje nie ma pojęcia.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach