irek83  Dołączył: 10 Paź 2014
Nikt ich nie kupuje. Może sprzedany
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
arekzg napisał/a:
Skąd taka cisza? Czyżby skończyły się problemy z tym szkiełkiem?


A były jakieś? :P
 
arekzg  Dołączył: 30 Wrz 2015
x4rd napisał/a:

A były jakieś? :P


A nie?
Iluż to Sigmy musiało do serwisu powysyłać
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Trudno to stwierdzić czy powód wysłania był w obiektywie, w body czy może w obu elementach układanki.
 
gawain74  Dołączył: 04 Cze 2011
U mnie problemy minęły po przesiadce z Kr na K3 - mała korekta w body i wszystko gra.
Przede wszystkim trafia, obrazek żyleta. Obiektyw ten gości u mnie najczęściej, jego ogniskowa jak
dla mnie uniwersalna, w sam raz na zwiedzanie, spacery i szerokie portrety małego, ruchliwego dziecka.
 

jannad  Dołączył: 21 Kwi 2006
Szybkie pytanie mam do użytkowników tego Art szkła. Sigma czy FA 31, ponieważ zastanawiam się nad kupnem? Stosunek jakość/cena chyba będzie u mnie kluczowym parametrem, bo cena FA31 jest do przełknięcia ale zmusza do klękania. Szkło będzie podpięte do K5IIs.
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
jannad napisał/a:
Szybkie pytanie mam do użytkowników tego Art szkła. Sigma czy FA 31, ponieważ zastanawiam się nad kupnem? Stosunek jakość/cena chyba będzie u mnie kluczowym parametrem, bo cena FA31 jest do przełknięcia ale zmusza do klękania. Szkło będzie podpięte do K5IIs.


Sigmy nie znam, dla mnie FA 31 + K-5IIs to kapitalny zestaw. W poniższym linku zdjęcie które zrobiłem takim zestawem. Mój egzemplarz ostry od pełnego otworu.

https://www.flickr.com/ph...57646828724588/

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach