Crudo  Dołączyła: 09 Kwi 2007
diplodok napisał/a:
Crudo napisał/a:
Zapodaj, zapodaj


2649zl kasetka z 18-55 :-)



2342zł to samo

http://www.skapiec.pl/site/sklep/506

Mam tam zamiar zajrzeć ;)

Zobaczymy, pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł ;-)

p.s
Gwiazdor_zawsze do usług :-D
 

Throwend  Dołączył: 26 Kwi 2007
2330 w foto-net.pl zapraszam :-P
 

Crudo  Dołączyła: 09 Kwi 2007
...nie ten kierunek, może morze innym razem ;)
 

Throwend  Dołączył: 26 Kwi 2007
Cóż, trudno... :-)
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Crudo, koleżanka chyba górecki woli. :-)
 

Throwend  Dołączył: 26 Kwi 2007
Nie to nie, to ja go wziąłem właśnie :-)
 

Crudo  Dołączyła: 09 Kwi 2007
Meggido napisał/a:
Crudo, koleżanka chyba górecki woli. :-)


Uwielbiam morze, ale interesy wole robić w Galicji :-D
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
cotti napisał/a:
Gwiazdor napisał/a:
Prezenty tylko na specjalne zamówienie 8-)

coś wiesz o tym? 8-)
Ja co prawda raczej śnięty a nie święty, ale zawsze Mikołaj. :-)

[ Dodano: 2007-05-07, 17:35 ]
Crudo napisał/a:
Gwiazdor_zawsze do usług :-D
To czekam na ciąg dalszy. :mrgreen:
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Po kilku miesiącach

Wreszcie ujrzałem ją z nim. Wiedziałem, że takiej kobiety przy sobie długo nie utrzymam. W takich chwilach uświadamiamy sobie dojmującą nędzę naszej kasetkowej egzystencji. Patrzyłem jak jej delikatna wypielęgnowana dłoń śmiało sięga po jego DA* 50-135. Czym on mógł jej tak zaimponować? Nie, to niemożliwe, żeby poleciała na jego 10 megapixeli. Z trudem powstrzymełem się przed roztrzaskaniem obudowy pryzmatu temu cholernemu pentaxowi kadyszce..... :mrgreen:
 

Crudo  Dołączyła: 09 Kwi 2007
Marek napisał/a:
Po kilku miesiącach

Wreszcie ujrzałem ją z nim. Wiedziałem, że takiej kobiety przy sobie długo nie utrzymam. W takich chwilach uświadamiamy sobie dojmującą nędzę naszej kasetkowej egzystencji. Patrzyłem jak jej delikatna wypielęgnowana dłoń śmiało sięga po jego DA* 50-135. Czym on mógł jej tak zaimponować? Nie, to niemożliwe, żeby poleciała na jego 10 megapixeli. Z trudem powstrzymełem się by nie roztrzaskać obudowy pryzmatu temu cholernemu pentaxowi kadyszce..... :mrgreen:


To nie jest tak jak myslisz, z niewinnego flirtu robisz tragedię. Myślałam, że mi ufasz, przeciez wiesz, mogłam mieć każdego, On również leżał na półce, ale wybrałam Ciebie :!:

Te megapixele może robią wrażenie na gadżeciarach, ale nie na mnie. Pozbądź sie wreszcie kompleksów, nadal jesteś pożądany, jestes marzeniem. Jak możesz tak o mnie mysleć, że polece na jakiegoś "małolata", bo ma większe parametry, myslisz jak większość facetów.

Po co Nam te megapixele,nie bedziemy przecież tworzyc obrazów 60x90 :-)

Co najwyżej 69 ;-)

Pomyśl on już sie starzeje, Tobie zaś bliżej do kolekcjonerskiej elity, znow będziesz na topie.

Bedą mówili, to ten cyfrak, w którym zastosowano SR, a on jest tylko klonem :-D

Jak bedziesz się tak umartwiać nie wytrzymają baterie, a i z pamiecia może stać sie coś niedobrego.

Pozdrawiam
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Kiedy tak szeptała patrząc w moją pokrytą powłokami SMC źrenicę, migawka zdawała się wyskakiwać ze światłoszczelnego wnętrza. Wybaczyłem jej, puściłem w niepamięć jej niewinny flirt z tym przystojnym młokosem. Tak ta kobieta ma klasę. Jeśli jeszcze czułem jakiś żal, to tylko do siebie, że ją tak łatwo zacząłem podejrzewać....

Kończmy na tym... bo jeszcze sobie inni coś o nas pomyślą :oops: :-D
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Marek napisał/a:
Kończmy na tym...

Niech ręka boska broni! Tak fajnie sie zaczyna dopiero, aTy "kończmy" ... :mrgreen:
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
I znów było jak dawniej. Czułem jej ciepły oddech na wyświetlaczu. Jej drobne palce wędrowały po moich przyciskach. Zajrzała w wizjer. Wydawało mi się, że jej zielone kocie oko przewierca na wskroś moje lustro.....

Potem położyła się, a ja postawiony na półce do rana nie mogłem zmrużyć przysłony. Tylko patrzyłem na Nią, patrzyłem, patrzyłem....
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Marek napisał/a:
Tylko patrzyłem na Nią, patrzyłem, patrzyłem....

Tu by można trochę akcję podkręcić, np.:

"(...) i po drodze (? ... ;-) ) zrobiłem parę zdjęć".

albo jakoś tak.
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
A jak myślisz, dlaczego ten wielokropek po słowie lustro? Takie niedopwiedzenia są typowe dla tego rodzaju powieści. Harlequinów nie czytałeś? :mrgreen:
 

Crudo  Dołączyła: 09 Kwi 2007
Czuła na sobie ten błysk, wiedziała, że ten incydent moze tylko wzmocnić ich uczucie, usmiechała sie skrycie, przeciagając niczym marcująca kotka.

A niech tam, czekała na AF, bacznie sledził jej ruchy, oby tylko nie nastapił przedwczesny "klik"...

Własciwie, dlaczego nie, zawsze mozna spróbowac HDR... :-D
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Crudo napisał/a:
dlaczego nie, zawsze mozna spróbowac HDR...

To qrde hardcore :mrgreen: :mrgreen:
 

Crudo  Dołączyła: 09 Kwi 2007
hardcore, to dopiero będzie, jak opisze moje zmagania z analogiem :-D
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
nie daj się prosić ;-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
To więcej nie przerywam, niech się dzieje, co napisane w górze 8-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach