tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Drodzy Pentaksjanie!
Niech piękny czas świąt będzie dla Was radosny. Pierwsza gwiazdka to sygnał, że świat może być bardziej kolorowy i przyjazny.
Nadchodzący rok niech obfituje w marzenia, zdrowie i piękne obrazy, które uwiecznicie swoimi SMCowymi cudeńkami.

 

lukarch  Dołączył: 03 Lis 2012
Poza zwyczajowymi życzeniami świąteczno - noworocznymi życzę wam wymarzonego światełka, weny obdarzającej was świeżymi pomysłami na nietuzinkowe kadry i zadowolenia ze wszystkich sfer życia :-D
 
dzidzi  Dołączył: 21 Lis 2011
I od mnie Zdrowych, Wesołych oraz pogodnych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich przeglądających to forum.
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
życzę Wam nadziei, własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
piękna poezji, muzyki,
pogodnych świąt zimowych,
odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego, co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami.
Wesołych świąt!
 

Robert.S.  Dołączył: 06 Lip 2015
Wszystkim Pentaxianom życzę spokojnych, rodzinnych i fotograficznych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku :-) .
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
Siostrom i braciom w Pentaxie najserdeczniejsze życzenia zdrowych, wesołych i bardzo pogodnych Świąt Bożego Narodzenia :-D
 

Kuszelas  Dołączył: 12 Lis 2006
Wesołych Świąt, pogody ducha, bogatego Mikołaja a w Nowym 2016 Rroku spełnienie marzeń, tych bardziej i tych mniej fotograficznych.
Życzy Kuszelas
P.S. I prawdziwej zimy . . . .
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
Wszystkiego dobrego i nic więcej w Nowym Roku 2016 :mrgreen:
Życzy Zbyszek :-B
 

DanielZ  Dołączył: 07 Lut 2012
To i ja wszystkim w tym nadchodzącym 2016 roku życzę staropolskim obyczajem wszystkiego NajlePsiejskiego :-B ;-) :-B
 

irek83  Dołączył: 11 Paź 2014
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Dużo wolnego czasu i pieknych kadrów. No i szampanskiej imprezy :-B

 

shaper  Dołączył: 01 Maj 2010
Wspaniałych kadrów, spełnienia marzeń sprzętowych w nowym roku wszystkim grupowiczom życzę!
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Szczęścia, miłości, ciepła rodzinnego, zdrowia, sukcesów... i małych szumów ;) w nadchodzącym Nowym Roku
 

kazio  Dołączył: 31 Paź 2011
pszczołowaty napisał/a:
i małych szumów ;)


No szumy już powoli ustają ;-)
 

eR Gie  Dołączył: 26 Gru 2015
żebyście zawsze mieli z kim, gdzieś i za co ;-)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dołączamy się do zyczeń i pozdrawiamy z masywu Czarnej Góry. Noce zimne, zaczęło sypać i ruszyły armaty śnieżne więc jest szansa, że trochę pozjeżdżamy. Krzysztof i Wiesia (powalos i Wieśka)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Wszystkiego co dobre w tym nowym Roku! :-B
 
Wiktor  Dołączył: 25 Maj 2006
Wszystkiego Najlepszego , a najwięcej ZDRÓWKA i jak najlepszego Pentaksa z FF W tym Nowym Roku
 

Marek Wyszomirski  Dołączył: 18 Kwi 2006
Kolejny rok minął - i po raz kolejny składam Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych Świąt, wspaniałych Pentaxów pod choinką i mnóstwa przepięknych zdjęć w nadchodzącym roku! I jak co roku - kalendarz czeka pod adresem http://www.strony.toya.ne.../kalendarz.html

A na zachętę - miniaturka jednej ze stron:


Pozdrawiam!
Marek
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Świętego spokoju i dobrego humoru!
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Życzę wszystkim spokojnych Świąt i oczywiście niech przymrozi i posypie śniegiem.

Szukałem jakiegoś własnego obrazka do okraszenia życzeń i okazało się, że w przestrzeni dostępnej z pracy nic takiego nie mam. Może dlatego, że od wielu lat, choinka w moim domu mała i sztuczna więc nie nastrajała mnie do fotografowania.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach