Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Eee.... Przekaźnik do szwabów też by się przydał.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Przekaźnik do szwabów też by się przydał.
Był już taki jeden. Kloss się nazywał.
 

mycielski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Mycielski.
Poczytaj, o tym, jak naprawiali aparat Tetenelu (Fafniak), to Ci ten humor minie.

Prorok czy ki pieron
Michu no i wykrakales. Dzis dostalem sprzet ale wroce od poczatku. Z drzeniem rak rozbroilem przesylke, podlaczylem obiektyw, zaladowalem karte, wlozylem aku wlaczam power i pokazaly mi sie wartosci na wyswietlaczu no to trzask jedno zdjecie zapisuje drugie no git wszystko dziala moje podniecenie siega zenitu. Mysle teraz pomieszam troche wiec daje pokretlo na pozycje priorytet AV no i pierwsze moje zdziwienie gdzie u mnie cos takiego jest wiec nie ma i wiecie co sie wtedy stalo normalnie myslalem ze sie zapale, ze mnie cos trafi. Zaczelem krecic tym kolkiem i niestety dziala mi tylko P, TV i M. Mysle to sprawdze jeszcze jak jest po drugiej stronie czyli programy tematyczne a tu tez jakis miszung tam gdzie powinien byc krajobraz jest makro i wszystko pomieszane. Błagam pocieszcie mnie ze jak wgram jeszcze raz oprogramowanie to bedzie wszystko OK. Jak to nie zadziala to to to...... sie zamkne w sobie :cry:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Wszystko będzie Okey. To tylko zły sen, zrelaksuj się, odpręż, wypij litr wódki, a od razu świat wyda Ci się piękniejszy...
 

mycielski  Dołączył: 20 Kwi 2006
No to nie sen saladowali chyba softa od k10 bo wersja najnowsza z tego co pamietam to byla cos kole 2 a ja mam obecnie 1.20 nie pamietam takiej w DS-e a moze sie myle
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
A możesz zmienić soft?
 

mycielski  Dołączył: 20 Kwi 2006
moge niestety nic to nie dalo

[ Dodano: 2007-05-18, 22:31 ]
No nie znowu serwis. P.......le ich niech daja mi nowy sprzet bo dluzej tego nie zniose przeciez to jest ewidetna wina serwisu zle zlozyli aparat
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Sorry Mycielski.
Jeśli możesz - wstrzymaj się z atakowaniem serwisu do poniedziałku. Zapytasz Fafniaka - on ma doświadczenie - może coś sensownego Ci doradzi.
 

mycielski  Dołączył: 20 Kwi 2006
ok Michu tak zrobie

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach