plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Robert napisał/a:
Jeszcze do 50 troszkę brakuje

Ja już po 60-ce, też z nadwagą i cały rok za biurkiem :mrgreen:
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
plwk, tak myślałem co będzie jak trzeba będzie z różnych powodów usiąść na tyłku... kajaki, rowery.... trzeba będzie jakiś nowy wątek założyć ;)
rychu, :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
pszczołowaty, znasz mego brata, my prawie z jednego rocznika i podobnej postury ;-)
 
KasiaMagda
[Usunięty]
plwk napisał/a:
Ja już po 60-ce, też z nadwagą i cały rok za biurkiem

Możesz sobie taki rowerek kupić do domu i pedałować albo bieżnie, zwłaszcza jak ma się siedzącą prace. mnie pies ratuje, bo dziennie robimy ok 4 km i chyba dzięki temu jako tako krążenie krąży ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Do garażu mam 1 km, więc 2 mam niewyjęte. Po zakładzie też muszę codziennie połazić ;-)
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Ładne zdjęcia od dwóch stron :-P
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
potraff napisał/a:
Ładne zdjęcia od dwóch stron :-P

Złamię zatem tę regułę i wrzucę jakieś brzydsze zdjęcia. :mrgreen: Tym razem z Doliny Jaworowej.
K-3 II + FA 77/1.8



 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Eee potworki ;)
ale takie mógłbym oglądać :)
 

irek83  Dołączył: 11 Paź 2014
Marek, super :-B
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
O tak, dwójka szczególnie brzydka ;-) Cudne kolory, świetnie skomponowane :)
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
pszczołowaty napisał/a:
pisałem o drugiej stronie :)

Coś takiego? https://mapa-turystyczna.pl/route/3qab

Wariant Roberta też wygląda dobrze :-) (coś takiego mi wyszło https://mapa-turystyczna.pl/route/w2a7)

rychu napisał/a:
Macioch jak to czyta, to pewnie już zrezygnował ;-)
:-P Właśnie nie, nabieram znowu ochoty :mrgreen: Jakiś miesiąc temu dymałem od parkingu przy Chochołowskiej, na Grzesia, Rakoń i Wołowiec. Na ostatniego nie wystarczyło mi już wody :(, więc będzie na następny raz.


Żeby nie być gołosłownym:






Miałem jeszcze pomysł na https://mapa-turystyczna.pl/route/3f91
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ładna dróżka :-B
Żeby taką zrobić, musiałbym Elę gdzieś zostawić. ;-) Byłem raz z Elą na Grzesiu i Rakoniu, na Wołowiec nie starczyło czasu (Paweł z moim bratem szli przodem i oni zdążyli) i był w chmurach, ale start i meta były u wylotu Chochołowskiej.

Widok z Długiego Upłazu na wschód.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Trasa Roberta Ok takie klasyczne oczko w tym rejonie, do kompletu wyjście Smutną i zejście Spalone.
Twoja trasa fajna ale dla 20 latka i na czerwiec.
Dwa lata temu autko zostawiłem, pod schronisko podpedałowałem, Rakoń, Wołowiec, Jarząbczy, Kończysty, Trzydniowiański, zjazd od schroniska na bicyklu do parkingu i na obiad do domku :-D
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
macioh, tak, ale musiałbym być już rozchodzony, we wrześniu zachody są ok 19ej . Wskazana dobra pogoda. Można byłoby ją skrócić ale musiałby Cię ktoś odebrać z dol Rochackiej :) Nie masz lęku wysokości? https://pl.wikipedia.org/wiki/Rohacki_Ko%C5%84
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Tak sobie czytam te Wasze narzekania na to, że kondycji brak, że lęk wysokości, że dzień za krótki, itp. wymówki, i myślę, że znalazłem rozwiązanie. Otóż wystarczy znaleźć gdzieś na Podhalu taką kwaterę coby balkon był od południowej strony, wtaszczyć nań parę obiektywów i zmieniać je zależnie od tego ile Tatr chcemy mieć w kadrze. ;-) Oczywiście w związku z nieuchronnym upływem lat nie wykluczam w przyszłości zastąpienia tych wszystkich obiektywów jednym, np. jakimś zoomem typu 55-300. Wykonałem już nawet stosowną próbę. Oto rezultaty:

14 mm (Sigma 10-20/4-5.6)

77 mm (Pentax-FA 77/1.8 Limited)

135 mm (Pentax-M 135/3.5)

189 mm (Pentax-M 135/3.5 + TC 1,4x)

300 mm (Pentax-DA*300/4)


:mrgreen:
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Marek, fajne zdjęcia, ja nie narzekam;)rychu, strasznie nie lubię schodzić z gór, osłabiają mnie te wszystkie zejścia i wejścia :)
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
rychu napisał/a:
Dwa lata temu autko zostawiłem, pod schronisko podpedałowałem

Teraz już z tym słabo - zabrać można, tylko gdzie go potem zostawić? Pod schroniskiem nie ma już wypożyczalni..

pszczołowaty napisał/a:
Nie masz lęku wysokości? https://pl.wikipedia.org/wiki/Rohacki_Ko%C5%84
Ale czad! :mrgreen: Nie mam, ale papier jest lekki :-P

Marek napisał/a:
Otóż wystarczy znaleźć gdzieś na Podhalu taką kwaterę coby balkon był od południowej strony, wtaszczyć nań parę obiektywów i zmieniać je zależnie od tego ile Tatr chcemy mieć w kadrze.
Co kto lubi, ja bym się chyba zanudził na śmierć ;-) Nie jeżdżę w góry po to żeby robić zdjęcia..
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
macioh napisał/a:
zabrać można, tylko gdzie go potem zostawić?

Zostawiłem na zapleczu w garażu.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ja sobie kupiłem specjalistyczny aparacik do pstrykania fotek podczas górskich wycieczek i w piątek ruszam testować :D
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
matb, Fuji Instax? :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach