Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Nie zamarzłeś na jurajskich wydmuchowiskach? Widzę, że nie było aż tragicznie z pogodą, dzisiaj uciekłem na południe, w poszukiwaniu słońca, było sino i lodowato, ale i tak fajnie ;)



 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Nie zmarzłem bo mnie grypa złapała. Normalnie chyba umieram, mam 38,3 :mrgreen:
 

kazio  Dołączył: 31 Paź 2011
Wczoraj można było zamarznąć na Królowej Beskidów, okropna śnieżyca:




 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Fajne, widzę, że z rana klar był, dużo ludzi?
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
JJ23, pięknie zrealizowałeś plan.
Robert, czy kamieniołom to ten obok którego przejeżdża się drogą do Liptovskego Mikulaszu?
kazio, to lubię. Bombowo musiało być. Mnie ostatnio przy -5 o mało palce nie odmarzły przy obsłudze pełnoklatkowego SG S-3.
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Zasadniczo wszystkie drogi prowadzą do LM :mrgreen: to akurat jest Łom Polom. Z trasy chyba go nie widać.
 

kazio  Dołączył: 31 Paź 2011
Robert, ludzi może z dwadzieścia. Wszyscy dość prędko schodzili bo wiatr niemiłosiernie zimny. Dwoje gości miało jakieś urządzonko do pomiaru siły wiatru i temperatury, pokazało niecałe -24 i podmuchy do 60km/h. Doszukałem się w jakiejś tabeli, że temperatura odczuwalna to wtedy jakieś -42.
rychu, było bombowo, sytuacja niezwykle dynamiczna, chmury waliły jak głupie, co chwila inny krajobraz, chciałem nagrać sobie filmik, ale telefon momentalnie padł. Aparat szybko oszroniał, wskaźnik baterii głupiał, ale zdjęcia robił bez problemu :lol:
 
nimmid  Dołączył: 26 Cze 2006
@kazio, piękne!
 

kazio  Dołączył: 31 Paź 2011
nimmid, dzięki :-D
 

JJ23  Dołączył: 05 Kwi 2015
Sobota na Jurze była strasznie kapryśna... słońce a za chwilę śnieżyca że nic nie widać na 100m. A mróz strasznie dawał we znaki zwłaszcza przy zachodzie na Okienniku palce już miały dosyć, dopiero gorące flaczki na maszynce podgrzane dały werwy do dalszego focenia :)

Niedziela również do południa była kapryśna ale akurat na Zborów i Aptece miałem fajna pogodę, Robert dzięki za info o Aptece fajne miejsce, choć trzeba trochę zboczyć ze szlaku aby się tam dostać

kazio, warunki miałeś świetne do focenia SUPER
rychu dzięki
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Byłeś na Górze Apteka, czy na Skale? Pochwal się zdjęciami.
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
W niedzielę byłem na Baraniej: https://mapa-turystyczna.pl/route/ml3a

Na dole ładnie - -13 i słońce, wyżej było mniej ;-)





 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Klimatycznie 8-)
 
nimmid  Dołączył: 26 Cze 2006
@macioh drugie zdjęcie piękne! Też się szwendałem w tamtych okolicach w niedzielę, warunki w górach faktycznie były ciężkie.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Macioh, powiedziesz jakąś wyprawę na najbliższej Chabówce?
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Wiosenny atak na szczyt Maciejowej. Bez tlenu i wifi. Staram się zainteresować wyprawą narodowe media. Póki co pisze do mnie jakiś Nigeryjczyk.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Rozumiem, że to ma być narodowa wyprawa? Polecam się do poręczowania.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Ma się rozumieć. Ślązacy muszą w końcu pokazać na co ich stać. Zatkniemy pyrlika na szczycie.
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Tylko na miły Bóg, nie bierzcie do składu ruskich! :-P
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Enzo napisał/a:
Wiosenny atak na szczyt Maciejowej. Bez tlenu i wifi.
Tyłem!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach