pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
:mrgreen: :-P
 
andyspring  Dołączył: 21 Lis 2011
Zawrat 2010


 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Bieszczady nocą. Rejon Okrąglika, Jasła (szczytu) i Małego Jasła.

20200408-IMGP4431 by Mark S, on Flickr
20200408-IMGP4425 by Mark S, on Flickr
20200408-IMGP4436 by Mark S, on Flickr
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Nie dość, że łazi po górach, gdy my siedzimy w domu, to jeszcze pod gwiazdami :mrgreen:
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
rychu napisał/a:
Nie dość, że łazi po górach, gdy my siedzimy w domu, to jeszcze pod gwiazdami :mrgreen:

W sumie, przyłączam się do sugestii bana :evilsmile: Mnie tam nikt nie zakazuje łażenia po lesie, ale trzeba mieć jakiś umiar w drażnieniu kumpli :-P
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
No dobra, nie będę Was drażnił wrzucaniem zdjęć z Bieszczad... przez kilka najbliższych dni. W tym czasie będę robił nowe. Na kompa je wrzucę, kiedy wrócę z gór. :evilsmile:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Marek, :-B

Coś z kliszy
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Marek, a tak z ciekawości - co ty tam robisz? znaczy że bardziej dokładnie niż pracujesz?
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
rychu, z Chatą Teryego mam wspomnienia mocno zimowe, choć przed laty byłem tam 3 maja. :-) Wysokość robi robotę.

Rivelv napisał/a:
Marek, a tak z ciekawości - co ty tam robisz? znaczy że bardziej dokładnie niż pracujesz?

Ptaki w lasach liczę. Poważnie. :-)
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Marek, całkiem poważnie przyjmuję :) no cóż tylko pozazdrościć :-)
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Rivelv, praca przyjemna, choć ciężka ze względu na trudny górski teren. A czasem i dreszczyk emocji jest, kiedy żubr albo i niedźwiedź przez drogę przejdzie. :-)
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Marek napisał/a:

Rivelv napisał/a:
Marek, a tak z ciekawości - co ty tam robisz? znaczy że bardziej dokładnie niż pracujesz?

Ptaki w lasach liczę. Poważnie. :-)

No to się zaraz okaże że mamy kupę wspólnych znajomych :-?
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
greentrek, możliwe. :-)
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Wszystko wskazuje na to że się załapałeś do roboty przy planie ochrony dla PLC180001 :shock: No, duża rzecz, pogratulować :-B Ale będziecie to przepychać wieeele miesięcy :roll:
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
greentrek, nie, to nie to. Pracuję dla RDLP Krosno. Trwa w tej chwili inwentaryzacja zasobów przyrodniczych i kulturowych w Bieszczadach. Też duży projekt.
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Uuu, wymarzona robota :-o Aż się ślinię z zawiści :evilsmile:
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
greentrek napisał/a:
Uuu, wymarzona robota

Ale tylko sezonowa.
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Fakt, wszyscy znajomi ptasiarze tak mają. Z drugiej strony, zimą w Bieszczadach to fajnie sobie zrobić spacerek raz na weekend, ale żeby zapychać codziennie? Chłopy z przemyskiego oddziału mojej firmy też się nie wychylają, szkoda zdrowia :-/
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Zimą powiadasz. Zima to tu w marcu jeszcze nieźle daje w kość, a ja wraz z kolegami cały miesiąc chodziłem po górach. No może poza najpaskudniejszymi dniami, kiedy chodzenie za ptakami i tak nie miałoby sensu. Teraz jeszcze leży sporo śniegu powyżej 1000 m n.p.m. , zwłaszcza na północnych stokach. Taki urok tych gór. :-)
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach