bzyku.b  Dołączył: 29 Paź 2013
Pogoda piękna, dawaj resztę zdjęć :)
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
rychu , miałem więcej śniegu :mrgreen: , fantastyczny spontan









 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Faktycznie śniegu mniej, choć w Śnieżnych Kotłach i grzbietu w kier. Czech sporo tego. Nasi sąsiedzi śmigają na biegóweczkach aż miło, po naszej stronie tylko lód.
No to jeszcze kilka landszaftów:
1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.
 

kazio  Dołączył: 31 Paź 2011
pszczołowaty, pozazdrościć pogody! Kozice udało Ci się podejść na taką odległość czy to crop?
 

DevilDead  Dołączył: 10 Wrz 2012




 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
kazio, kozice dały podejść bardzo blisko:) nic nie przycinałem, można było robić w rakach naprawdę fajne trasy, tylko chmurek mi brakowało ;)










 
bzyku.b  Dołączył: 29 Paź 2013
Piękne sety panowie, gratuluję i zazdroszczę pogody. Najbardziej podobają się dwa ostatnie pszczołowatego, te w b&w.
 

Nieostry  Dołączył: 08 Kwi 2010
bzyku.b napisał/a:
Najbardziej podobają się dwa ostatnie pszczołowatego, te w b&w.

Popieram w całej rozciągłości
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
:-) mnie też wydaje się , że w tym wypadku BW wygląda lepiej




 
bzyku.b  Dołączył: 29 Paź 2013
pszczołowaty, zdecydowanie B&W, są świetne
 

lukarch  Dołączył: 03 Lis 2012
Wątek prawie spadł z pierwszej podstrony, więc najwyższy czas podrzucić jakieś zdjątka :mrgreen: Może kilka strzałów z ostatniego weekendu na Turbaczu. (po kliku większe)







 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Dla odmiany Pieniny w sierpniu 1995 (fotografowała Ela).
 

pazuzu88  Dołączył: 14 Kwi 2011
Planuję w majówkę przejść szlak Szrenica - Śnieżka. Macie jakieś dobre rady?
Planuje dojechać w pt wieczorem do Szklarskiej, nocleg i z samego rana (~ 6.00 ) wyruszyć na Szrenicę. Czy wychodząc około 9-10 na Szrenicę jest szansa na dojście do Karpacza? Wtedy uniknąłbym noclegu.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Nie wiem w jakim jesteś wieku i kondycji. Z Polany Szrenickiej na Śnieżkę głównym szlakiem jest wg opisu 5:45 więc idąc samemu to bez odpoczynków około 4 godziny marszu plus 1:30 na zejście. Do zachodu słońca zostanie jeszcze trochę czasu na odpoczynki.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
pazuzu88, chcesz ze Szrenicy dojść do Karpacza przez Śnieżkę czy niekoniecznie?
 

Voukodlak  Dołączył: 10 Mar 2010
Tak jak plwk napisał wcześniej. Maksymalnie 6,5 h w zależności od tempa (pogody?). Ja sam zrobiłem podobną trasę z Karpacza do Szklarskiej Poręby i to było 8 godzin z długimi popasami. No i jeszcze jedna sprawa. Skąd zamierzasz startować ze Szklarskiej Poręby? Od wodospadu Kamieńczyk na Szrenicę to około 1,5 h. Jeśli wyjdziesz o 6 rano to może się okazać ,że o 8 będziesz na górze.
 

pazuzu88  Dołączył: 14 Kwi 2011
Startowałbym w szklarskiej (gdzie dokładnie nocleg to jeszcze nie wiem), wejście na Szrenicę, i do Karpacza zahaczając przez Śnieżkę. Jeśli o mnie chodzi to mogę nawet wyjść o 3.
 

Voukodlak  Dołączył: 10 Mar 2010
Nie ma takie potrzeby, żebyś się zrywał po nocy (no chyba, że dla pięknych fotek ze wschodu słońca). Chodzi mi o to ,że to nie jest trasa która wprawnego piechura może zamęczyć. Na początku maja w górach o 20 wieczorem jest jeszcze całkiem widno. Będziesz miał dużo czasu na powrót do Karpacza.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Generalnie jest to deptak.
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
plwk napisał/a:
Dla odmiany Pieniny w sierpniu 1995 (fotografowała Ela).

Jaki mały Pawlik :-) I Piotruś też jakiś inny :-D
Fajne wspomnienie.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach