pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
wuzet, ale ten jest ładowany poprzez usb, wolałbym solara , mogę go przyczepić do plecaka, cały dzień ładować (jak jest słońce;) a wieczorem w namiocie telefon, zależy mi przede wszystkim na gpsie
greentrek, to nie będą jakieś miesięczne wyjazdy, raczej kilku, kilkunastodniowy wyjazd, nie martwiąc się o gniazdko elektryczne czy ładowarkę samochodową :)
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Ten solar w powerbanku to może co najwyżej zrównoważyć samorozładowanie aku. Praktyka ma się nijak do marketingu. Jeden z przyjaciół, zawodowo zajmujący się energetyką solarną, przygotował "hand made" panele 10W i 18W troczone do plecaków, pracujące bezpośrednio na ładowarki aku do aparatów. Mimo znacznej wysokości [ergo większej intensywności promieniowania], szału z ładowaniem nie było, oględnie mówiąc :-/
Najpewniejszym i najmniej kłopotliwym wyjściem jest zabranie odpowiedniego zapasu wymiennych aku. Howgh :!:
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
Połonina Caryńska
Niedziela 27.04.2014
5 rano
Żywiec Porter pite w centrali

Żałuję, że miałem tylko jedno

 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
pszczołowaty napisał/a:
Doszedłem ostatnio do wniosku, że będę prawdopodobnie potrzebował więcej pradu, wiadomo ile wytrzymują smartfony

Pomyśl o Pentagramie Monster P 430-1. Spokojnie wytrzymuje 3-4 dni dość intensywnego użytkowania, a ponadto możesz sobie na allegro kupić zapasową baterię za 60 zł.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Benek, telefon, który kupiłem mam dopiero 10 mies. :)
zbliża sie sezon :) misie wstały

jak prrzetrwać atak misia
 

lukarch  Dołączył: 03 Lis 2012
Co by ożywić wątek, kilka fotek z majówkowego Beskidu Śląskiego :mrgreen:











 

lukarch  Dołączył: 03 Lis 2012
Skoro nasza licytacja zdjęć nie rusza :evil: to wrzucam linka do aukcji górskich zdjęć do kupienia (lub pooglądania) w ramach zbiórki na rodziny Szerpów, którzy zginęli w kwietniu na Mount Everście :
http://www.sherpasfund.org/
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
A ja uskuteczniam właśnie zwiedzanie Beskidu Niskiego i okolic na dwóch kółkach. Czy kto zgadnie co to za pagórek?

 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Wygląda jak Cergowa.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
plwk napisał/a:
Wygląda jak Cergowa

bingo :-D
prawdę mówiąc, to tylko na Ciebie liczyłem ;-)
Czy pobliskie jaskinie (zaznaczone na mapach) są warte zachodu? Po wschodniej i zachodniej stronie DK9 w okolicach Dukli jest tego dość sporo.

Rozkminiałem próbę sforsowania Cergowej na rowerku, ale odpuściłem. Okoliczne podjazdy są nad wyraz energochłonne, a ta góra jest wyjątkowa, trudna nawet z buta. Obecnie wjazd do lasu na drogi gruntowe kończy się rowerem na plecach, pozostają więc asfaltówki aż trochę teren obeschnie.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Beskid Niski ma trochę dosyć stromych podejść. Bardzo dawno tam nie byłem a szkoda.
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Ja też, ale nie można być wszędzie... i podejście na Lackową też godne ;-)

Ponieważ za oknem mamy co mamy, dla poprawienia nastroju
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
rychu napisał/a:
A ja uskuteczniam właśnie zwiedzanie Beskidu Niskiego i okolic na dwóch kółkach.


Ja z innej beczki - co to za torba z mapnikiem na Twojej kierownicy? Sam szukam czegoś sensownego i nierujnującego kieszeń...
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
greentrek, leci w prawo :mrgreen:
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
pszczołowaty ale tylko trochę :-P
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
W ramach kontynuacji stary slajd z Beskidu Niskiego



Może jeszcze dwa kolejne ;-)


 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
pszczołowaty napisał/a:
greentrek, leci w prawo

AChmiel napisał/a:
ale tylko trochę

Nic właśnie, to ja lecę w lewo :-P
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Paffcio napisał/a:
szukam czegoś sensownego

Jak na mój gust, najlepszą, kompleksową ofertę na osprzęt rowerkowy na naszym rynku ma Sport Arsenal. Piszę o relacji jakości do ceny oczywiście. Dopracowane pod każdym względem elementy wyposażenia czeskiego producenta sprawdzają się dla moich potrzeb.

sakwa na kierownicę z mapnikiem odpinanym z serii SNC
http://www.alpinbike.pl/a...php?photo_id=32
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
W ubiegły weekend pojechaliśmy potrenować podjazdy przed wakacjami.

Zaczęło się miło:


Ale później było głównie tak:




 
verc  Dołączył: 06 Sie 2012
Cytat
Jak na mój gust, najlepszą, kompleksową ofertę na osprzęt rowerkowy na naszym rynku ma Sport Arsenal. Piszę o relacji jakości do ceny oczywiście. Dopracowane pod każdym względem elementy wyposażenia czeskiego producenta sprawdzają się dla moich potrzeb.

sakwa na kierownicę z mapnikiem odpinanym z serii SNC
http://www.alpinbike.pl/a...php?photo_id=32


rychu, czy przy użytkowaniu tej torby, nie musiałeś przekręcić w dół klamek hamulców i manetek z biegami? Przymierzałem się do podobnej meridy, ale ona przy mocowaniu jak u ciebie, mocno pręży na linki od biegów i hamulców.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach