Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
barmiska, no namówiłeś mnie - jak się uda to się wybierzemy w tamtym kierunku :)
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja pamiętam taki jeden koniec października w Tatrach - zero deszczu, ludzi też mało, za to dużo słońca. Byliśmy na szkolnej, kilkudniowej wycieczce w Tatrach, mieszkaliśmy w Kirach. Bladym świtem urywaliśmy się we trójkę lub czwórkę i zasuwaliśmy ile wlezie "w głąb", wracając ukradkiem na śniadanie. To był prawdziwy triumf ducha nad materią, bo chyba wtedy więcej przełaziliśmy przed śniadaniem niż potem w ciągu dnia.

A ostatnio w internetach pokazywali zdjęcie kolejki ludzików pod Rysami. Normalnie jak za cukrem w PRL, albo po wpis do dziekanatu. Że pewnego razu, gdy miałem okazję, to na Tarnicę nie mogłem wejść, bo jak dla mnie było za dużo ludzi, to rozumiem, ale Rysy, no kufa, Rysy? To co człowiekowi zostaje? Słonna albo Rotunda?
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
szpajchel napisał/a:
To był prawdziwy triumf ducha nad materią, bo chyba wtedy więcej przełaziliśmy przed śniadaniem niż potem w ciągu dnia.

Dlaczego Cię nie było na XV PPD w Karpaczu, kiedy to na wyprawę wyprawiliśmy się około 1:30 w nocy?
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Kytutr napisał/a:
Dlaczego Cię nie było na XV PPD w Karpaczu, kiedy to na wyprawę wyprawiliśmy się około 1:30 w nocy?

Jak to mnie nie było? Przecież byłem - gdy wy się wyprawialiście, to ja już wracałem. To powiedziałem ja, Szybki Lopez.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
szpajchel napisał/a:
Jak to mnie nie było? Przecież byłem - gdy wy się wyprawialiście, to ja już wracałem. To powiedziałem ja, Szybki Lopez.
A na ognisku byłeś? Gadżety dostałeś? :-)
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Panie, gadżety to mi z ręki jadły. :-P

[ Dodano: 2018-09-18, 15:57 ]
Na poważniej, to zazwyczaj mam w czasach pentazjazdów inne obowiązki/przyjemności. Albo napieranie w bagnie i deszczu pod górę w okolicach Bieszczadów czy też innego Beskidu Niskiego, albo gnębienie młodzieży pełnoletniej płci zazwyczaj żeńskiej.
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Kolorki jesienne już nawet na dole.



 
KasiaMagda
[Usunięty]
Bardzo ładne widoczki :).
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Robert, gdzie byłeś? Fatra?

IMGP4635_DxO-3 by Grzesiek T, on Flickr
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Pierwsze Chocz, drugie to za płotem, czyli Śląski ;) . Jeżdżę sobie jednodniowo, ale i tak są atrakcje, ukąszenie przez żmiję, omijanie miśka. Drugi tydzień miał być ciekawszy, ale pogoda jest daleko :)

Fajne, uciąłbym dolne chmury :P
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
brakowałoby mi ich ;)
fajne atrakcje, znaczy najpierw dziabnęła Cię żmija a później schodziłeś z drogi miśkowi?

[ Dodano: 2018-09-22, 22:43 ]
barmiska napisał/a:
W schronisku przyjmują na podłogę! Najpierw do starego schroniska, ale ponoć też w jadalni można spać.

dwa może trzy lata temu przyjmowali na glebę ( w kuchni turystycznej też) ale tylko w starym MOKU, może i to zmieniło się, ale chyba Rivelv nie będzie miał problemów ze spankiem w górach przy tej pogodzie ;)
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Mniej więcej tak to wyglądało :-P . Taka ciekawostka, bo szukam noclegów. Bukowina, booking, za pięć nocy zamiast 625 jest okazyjne 425. Dzwoniąc prosto do właściciela- 40 za noc, czyli w sumie 200 zeta...
 
Goran  Dołączył: 10 Gru 2011

Rumunia, okolice Turdy. 300m skała w wąwozie Chiela.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Wygląda jak po ataku wielkiego stada kormoranów ;-)
 

kazio  Dołączył: 31 Paź 2011
Polowałem na Perseidy w górach:



Wiem że niebo powinno być chyba ciemniejsze i w ogóle, nocna obróbka jakoś mi nie wychodzi :-/
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Korona Łazisk zdobyta ;-)

1. Grań Waleskiej i Waleska Mała


2. Waleska Wielka


3. Skalny i elektrownia
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Waleska ma trochę uroku, prawda? Jestem o krok dalej. Zaliczyłem wejście zimowe. Foty już były.

Obok Góra Św. Jana i Wierzysko, zaliczyłeś?
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Bunkier, kamieniołom.Przejeżdżam tamtędy jadąc do Łazisk.
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
rychu napisał/a:
Wygląda jak po ataku wielkiego stada kormoranów ;-)

Albo głuptaków... skojarzenia mamy podobne :mrgreen:
rychu napisał/a:
i elektrownia

Elektrownię też zdobyłeś :?:
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
Wiem, że doniesienie prasowe. Ale jeśli ktoś chce iść wysoko, np na Szpiglasową przełęcz, to jest jużbiało

http://podroze.gazeta.pl/...tml#s=BoxLSImg1

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach