dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
NikitttA napisał/a:
The Hitchhiker's Guide To The Galaxy - pekam ze smiechu :mrgreen: - ale polecam wpierw siegnac po ksiazke, nastepnie obejrzec film.


A tu taj to pojechales po bandzie. Po prostu obciach na maksa. Faktycznie jest sie czego wstydzic, a juz najbardziej ksiazki. eh ;-)

dz.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
NikitttA napisał/a:
The Hitchhiker's Guide To The Galaxy - pekam ze smiechu :mrgreen: - ale polecam wpierw siegnac po ksiazke, nastepnie obejrzec film.


A tu taj to pojechales po bandzie. Po prostu obciach na maksa. Faktycznie jest się czego wstydzic, a juz najbardziej ksiazki. eh ;-)

dz.


prawda!nie wiadomo co gorsze, film czy książka. i czy śmiać się czy płakać:)
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
uwielbiam nieudane polskie filmy, tak złe, nieudane niemal w każdym calu, aż wspaniałe. Niestety szybko zapominam tytuły. Na gorąco przychodzą mi do głowy m.in.
- pełnometrażowy 07 zgłoś się - "Zamknąć za sobą drzwi" z Fronczewskim, grającym polskiego policjanta z USA, umierającego na raka
- "Legenda" - zrobiony jakiś rok temu polski horror,w ogóle nie straszny, tzn. straszny, bo w każdym calu kiepski
- "Piggate" - żenująca groteska na podstawie opowiadania M. Wolskiego o naukowcu, którego mózg wszczepiono świni
- "Operacja koza" - o Jezu!
itp. Polecam. Warto się skatować ;-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
cypis napisał/a:
uwielbiam nieudane polskie filmy, tak złe, nieudane niemal w każdym calu
"Girl Guide", z Kukizem (o ile dobrze pamiętam). Wyszedłem z kina mocno zafrapowany. Ale nie, żeby mi się podobał.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Za Dzerrym - tez mialem wczoraj podobne odczucia ogladajac Psy 2...

A tak wogole to lubie wszelkie komedie romantyczne - poczynajac od takich "Ksiaze i ja" po "Masz wiadomosc", "List w butelce" i takie tam... :oops: :oops: :oops: :mrgreen:

BTW - Dzerry - co z tym akcentem Hugh? BTW - bojka na koncu "Dziennikow..." byla genialna..., podobnie jak Hugh w poczatkach "Czterech wesel..." i "Notting...." :-P :oops:

Pzdr
Spinner
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Prawdę powiedziawszy nic mi teraz na myśl nie przychodzi, jakiś konkretny tytuł nawiązujący do tytułu. Przyznać jednak muszę, że kino to moja pasja, jednak czasami czuję wewnętrzny przymus, by obejrzeć jakieś totalne nieporozumienie np. coś z Benem Afleckiem, jakieś Mortal Combat etc, etc.
Ale!
Do zupełnie innej kategorii zaliczam fenomenalne filmy z prywatnej wytwórni Skurcz:
http://www.skurcz.robbo.pl/
Jeśli do tej pory nie mieliście z nimi do czynienia:
UWAGA - to może zmienić Twoje życie.
Sam zacząłem od filmu pt. Bułgarski Pościkk. Arcydzieło. Tylko tak mogę nazwać ten film. W ostatniej ich produkcji: Wściekłych pięściach węża wystąpił gościnnie Kazik:
Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=W2mox6UNpTg
- to chyba wystarczająca rekomendacja

 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
"Girl Guide", z Kukizem

a mi się podobało :-P (chociaż wieeeeki temu to oglądałem). za muzykę duży plus się należy (chyba że ktoś nie lubi Piersi i ich Maryny).
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Z seriali "M jak miłość", z filmów "Masz wiadomość", "Nigdy w życiu" ("Ja wam pokażę" okazało sie ponad moje siły, wytrzymałem pierwsze 5 minut i wyłączyłem). Jak jeszcze mieszkałem z siostrą w jednym pokoju to chcąc nie chcąc oglądałem "Zbuntowanego anioła" i nawe mi sie podobało (w przeciwieństwie do innych płd. ameryk. produkcji).
tref napisał/a:
Paziowie Króla Zygmunta [ekranizacja powieści Antoniny Domańskiej pod tym samym tytułem - oczywiście dziecinny serial]

Uwielbiam tę ksiązkę :mrgreen: Serial też był fajny. I chyba się nigdy nie doczekam powtórki "Znaku orła" też wg tej samej autorki (tak sami jak pewnie nie doczekam się "Królewskich snów", "Oka proroka" i "Kanclerza"). W TV znowu lecą "Pancerni", "Stawka" i "Janosik" :evil: grrrrrrrr.

[ Dodano: 2007-05-10, 20:29 ]
Aha, podobało mi się "Dirty Dancing 2" (znacznie lepsza niz "jedynka", zwłaszcza muzyka).
 

dpodlejski  Dołączył: 23 Kwi 2006
macioh napisał/a:
Jarek Dabrowski napisał/a:
"Girl Guide", z Kukizem

a mi się podobało :-P (chociaż wieeeeki temu to oglądałem). za muzykę duży plus się należy (chyba że ktoś nie lubi Piersi i ich Maryny).


Girl Guide jest kultowe, razem z jego ścieżką dźwiękową :mrgreen:
Jest bardziej kultowe od skrzynki Takumarów 135mm 1:2.5
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
No właśnie ja oglądałem Girl Guide jako podrostek i jakoś takie w miarę sympatyczne mi się wydało. Nie na tyle, żebym miał parcie na zweryfikowanie dzisiaj tych odczuć, ale też bez zwiększego obciachu.

Natomiast Kukiz to teraz nadaje się na temat pogadanki o obciachu, ale nie ma wątku "obciachowa muzyka, której nie znosicie", więc się nie będę wypowiadał. I pomyśleć, że kiedyś gościa ceniłem (dawno temu).
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
"chodz tu mila, bedziesz ze mna wino pila" wymiata :mrgreen:

to moze zorganizujemy jakis maly maratonik na pepedzie? kto bierze rzutnik :->
 

jojoko  Dołączył: 29 Mar 2007
produkty indyjskiego studia Bollwood :oops: - ale fajna muzykę mają
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Cytat
A oglądałaś już dzisiejszo-wczorajszy odcinek?

a który to? :)

jestem na III serii
 

dpodlejski  Dołączył: 23 Kwi 2006
3-20, The Man Behind the Curtain
 
ka_thy  Dołączyła: 06 Lut 2007
Ja widziałam. Szok. Wgniotło mnie w fotel i jeszcze nie doszłam do siebie :mrgreen:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
W sumie tytuł tego watku jest nieadekwatny - nikt się nie wstydzi 8-)
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
eeee. ale nic nie piszcie o czym były... obejrzałam dopiero 3-18 :(
 

marichi25  Dołączył: 08 Paź 2006
A mnie się podobały te patetyczne pseudohistoryczne gnioty :oops: :

"Troja" (jedynie Brad jako Achilles naprawdę dawał radę ...)

"Królestwo Niebieskie" (Orlando Bloooom :shock: )

"300"
 

dpodlejski  Dołączył: 23 Kwi 2006
ka_thy napisał/a:
Ja widziałam. Szok. Wgniotło mnie w fotel i jeszcze nie doszłam do siebie :mrgreen:


Dwa poprzednie też były świetne, ale 20 to stary dobry Lost z najlepszych czasów,
normalnie 20 punktów w skali od 1 do 10.

cotti napisał/a:
eeee. ale nic nie piszcie o czym były... obejrzałam dopiero 3-18 :(


No to w czasie 19 będziesz pod mocnym wrażeniem, a 20 wgniecie Cię w fotel ;-)

[ Dodano: 2007-05-11, 16:47 ]
zorzyk napisał/a:
W sumie tytuł tego watku jest nieadekwatny - nikt się nie wstydzi 8-)


Ja się wstydzę - w czwartki wstaje o 4-5 żeby ściągnąć i obejrzeć nowy odcinek ;-)
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
marichi25 napisał/a:
"Troja" (jedynie Brad jako Achilles naprawdę dawał radę ...)
jakby tak pomieszać "Troję" z "Heleną trojańską" to wyszedłby naprawdę fajny film.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach