Crudo  Dołączyła: 09 Kwi 2007
Nieznośna Crudo...
Pewnego majowego popołudnia, kiedy pokrywałem sie kurzem leżąc na półce pośród mi podobnych, weszła Ona, apetyczna brunetka...Delikatnie kołysząc biodrami podeszła do gabloty i poprosiła sprzedawcę o zaprezentowanie różnych modeli, różnych marek. Wiedziałem,ze jest to dla mnie jedyna szansa, Ona albo zadna.Spogladałem na Jej piekne dłonie,na palce,które z niebywałą sprawnością dotykały coraz to innego body. Sprzedawca dwoił sie i troił, przekonywał o zaletch współtowarzyszy mojej niedoli. Nie wiem dlaczego,ale mnie omijał.
Sytuacja stawała sie napieta,ona niezdecydowana,dawała dzielnie odpór coraz bardziej nachalnej metodzie sprzedawcy. Wtem zwróciła pytająco, piekne zielone oczy w moim kierunku. A to co? Sprzedawca od niechcenia rzucił szorstko, to muzealia.
Ja muzealia!! Skandal!!! Ona odrzekła,alez ja lubię starocie, Jej zniewalający usmiech dodał mi sił. Boszzzzz, zeby tylko to cholerne lustro nie narobiło rumoru. Poczułem delikatny dotyk,cudownie delikatny. Co za uczucie, na myśl o tym ,że byc może kiedyś musnę Jej falujący pod bluzka niezerowy biust, przeszedł mnie dreszcz ekscytacji...

Nadeszła chwila próby...uwolniła migawke...lustro klapneło jak zawsze,ale nie zrobiło to na Niej wrażenia. Sprzedawca zwrócił uwage,ze dosyc głosne,czy nie bedzie przeszkadzać.Ona na to z rozbrająjącą mina rzekła...po moim analogu, toż to szept.

Jej dłonie pewnie ściskały moj korpus, co za uczucie...Boska...

To jeszcze nic, kiedy dotykała mojego "kita", poczułem niebianska rozkosz...

Nie była zachwycona, ale nie zniechęciła się do body, to nic rzekła,wymienimy na coś o lepszych parametrach... Czułem,ze jestem juz Jej. Oddałbym sie Jej za darmo,ale niestety zakontraktowany byłem na całkiem niezła sumkę...Noblesse oblige.

Mogła miec każdego z najwyższej półki,ale wybrała mnie, postawiła na doświadczenie...

Kiedy sprzedawca pakował mnie do pudełka,widziałem zawistne spojrzenia młodszych, lepszych modeli, ale ze sklepu wychodziłem Ja i Ona...

Imaginacje pewnego Pentaxa...Kasetki :-D

p.s
Chyba nie złamałam Regulaminu forum :?:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Crudo, pasujesz do tego forum jak ulał :mrgreen:
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
Crudo napisał/a:
Chyba nie złamałam Regulaminu forum


nawet jesli to trzeba bedzie zmienic regulamin ;-)
chcialbym byc ta kadyszka....
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
diplodok, Kasetką. :mrgreen:
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
Meggido napisał/a:
diplodok, Kasetką.


no bo tak sie rozmarzylem.... :oops:
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Piekny tekst, az sie wzruszylem!

:mrgreen:

(to byl zart...)

 

Crudo  Dołączyła: 09 Kwi 2007
Sama sobie zazdroszczę :-D

Dziekuję, tak mnie naszło, przygotowuje sie "merytorycznie" do zakupu rzeczonego ;-)
 

MvA  Dołączył: 29 Kwi 2006
wspaniale:-) uwielbiam lovestrory z hapyendem. :oops: witaj!
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Crudo napisał/a:
Sama sobie zazdroszczę :-D


Fajnie, fajnie. Witaj ;)
 
ClicoFantastico  Dołączył: 14 Paź 2006
Crudo, wybierz mnie, wybierz mnie !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Aż wypieków na twarzy dostałem.
 

Crudo  Dołączyła: 09 Kwi 2007
To dopiero "gra wstępna" :-D
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
ClicoFantastico napisał/a:
Crudo, wybierz mnie, wybierz mnie !!!


wypraszam sobie!
ja bylem pierwszy!
;-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Zdano napisał/a:
Aż wypieków na twarzy dostałem.


Zeby tylko na twarzy!... :-P
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
No no, pierwszy raz czytam tak zgrabnie napisany tekst o sprzecie! Gratulacje! Powieksza nam sie grono fotograficznych eseistow. Trzeba by te teksty zaczac zbierac, by w koncu je wydac jako antologie ilustrowana nszymi zdjeciami, albo album wzbogacony tekstami ;-)

Rewiduje pierwsze zdanie. Moje, rownie zgrabne teksty, tez juz przeciez czytalem ;-)

dz.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Crudo napisał/a:
Wtem zwróciła pytająco, piekne zielone oczy w moim kierunku. A to co? Sprzedawca od niechcenia rzucił szorstko, to muzealia.
No to niechybnie musiałem być ja!
Aż mi się przysłona ustawiła na 3.5, a powłoki błysnęły błękitem.
 

Crudo  Dołączyła: 09 Kwi 2007
Ciesze się, ze podoba Wam sie moja "tfurczość" :-D

Gorzej z foceniem, ale szybko się uczę ;-)
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Crudo napisał/a:
To dopiero "gra wstępna" :-D


Aż się boję pytać co będzie dalej... :-D
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
Crudo napisał/a:
Gorzej z foceniem, ale szybko się uczę ;)


jesli fotki beda rownie gorace jak teksty to wroze blyskotliwa kariere (szczegolnie na tym forum ;-) )
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Crudo napisał/a:
To dopiero "gra wstępna"
Crudo napisał/a:
ale szybko się uczę
To bardzo lubię :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach