Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Obwodnicą Żywca :-P
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
To jest odpowiedź ? Po co zaśmiecasz wątek ?
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
A odpowiedzią jest wysyłanie faceta dookoła Polski ?
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Może zacznij robić to co sam polecasz - czytaj uważnie.

Skoro napisał, że jedzie z noclegiem koło Zwardonia to ... Wróć wyżej i doczytaj.
Albo bądź łaskaw rozpisać trasę z Lublina do Zwardonia, może wreszcie coś na temat.
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
Robert, wyluzuj trochę...
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Robert napisał/a:
z Lublina do Zwardonia,
Lublin-Tarnobrzeg-Mielec-Tarnów-Kraków-Głogoczów-Sułkowice-Sucha -Żywiec-Zwardoń.
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Chętnie wyluzuję Panie Moderatorze, jak Dada zacznie pisać coś więcej niż puste półsłówka. Rozumiem, że chce zrobić koledze wycieczkę po Beskidzie Małym ale naprawdę jazda wiejskimi i zapchanymi drogami z Krakowa do Zwardonia to zły pomysł.

Dada napisał/a:
Lublin-Tarnobrzeg-Mielec-Tarnów-Kraków-Głogoczów-Sułkowice-Sucha -Żywiec-Zwardoń.


Gdyby jeszcze ktoś, oprócz Dady nie zrozumiał co napisałem : nocleg w Zwardoniu jest średnim pomysłem, bo jest do niego zły dojazd. Podobnie jak złym pomysłem jest powyższa trasa z Lublina do Krakowa. Najwygodniejszy i krótki wariant to Lublin - Jędrzejów - Katowice - Brno (Bratysława) - Wiedeń.

Na tak długiej trasie liczy się komfort i bezpieczeństwo, to dają tylko drogi dwujezdniowe.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Robert napisał/a:
Na tak długiej trasie liczy się komfort i bezpieczeństwo, to dają tylko drogi dwujezdniowe.
A ile tak naprawdę dróg dwujezdniowych będzie na takiej trasie?
Poza tym sądzę, że jednak drogi 4 jezdniowe - z osobnymi jezdniami dla rowerów - są bezpieczniejsze niż dwujezdniowe.
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Krótko mówiąc - autor niech lepiej zostanie w domu, w takiej nędznej Austrii nie ma wzdłuż autostrad ścieżek rowerowych, może to dla niego być niebezpieczne.
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
Dzięki wszystkim za dobre chęci ;)
Zaraz wyruszam mniej więcej trasą podaną przez Dadę a jutro Żylina, Graz, Villach ;)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach