dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Nie żebym deprecjonował Cię jako fotografa, ale nie lepiej było uczestniczyć w tym wydarzeniu.
A co do samych fotografii, wiadomo młodzi się ekscytują, a potem i tak ich nie przyglądają.

[ Dodano: 2015-09-01, 01:23 ]
fanmario napisał/a:
Brakowało go w zakrystii a po północy dużo tańczył...


Przepraszam, ale zje.ałbym gościa, choć myślę że na starcie trzeba było go zj.bać.

Przecież zapłaciliście za jego usługi (chyba)?.

[ Dodano: 2015-09-01, 01:25 ]
Cytat
Tym razem z bólem może uda się odzyskać trochę kasy za tusz.


Się nie przejmuj Twoje zdjęcia córki są przednie, te z białą winietą przednie (do ideału wybiel zęby).
 

fanmario  Dołączył: 23 Paź 2007
Niech sobie sama wybiela, zrobiłem jej krzywe i potem płaciłem za ich prostowanie.
Ja mam ponad 700 RAW to tu każdy z podstawową wiedzą o LR wyciągnął by z tego niezły reportaż ślubny.
Fotograf był ze strony Pana Młodego, nie wcinałem się.
Ja nigdy nie aspirowałem do miana artysty, zawsze byłem portrecistą rodzinnym z małym zmysłem do reporterki.
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
fanmario jeżeli kochasz to co robisz i sprawia Ci to przyjemność, to nie widzę problemu. A grunt żeby córka była zadowolona ;-)
 

ig00rek  Dołączył: 13 Mar 2010
Kadet80 Ldzań koło Pabianic
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
x4rd napisał/a:
WOW! :shock:
No bez jaj... Co "WOW"?
Pentagram napisał/a:
Pentaksów kalibrować nie trzeba.
Czyżby? :evilsmile:
fanmario napisał/a:
Oryginał fotki wygląda inaczej bardzo inaczej bo tu poszalałem z siatką.
Z siatką? Poważnie? :shock: :-P
fanmario napisał/a:
był też fotograf z Canonem D5
To musiał być jakiś kozak, skoro dostał taki eksperymentalny model... :-P
fanmario napisał/a:
i trochę robiłem FA35/2
W jakimś konkretnym celu? Bo 35mm z Sigmy jest lepsze niż z FA...
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
fanmario napisał/a:
Wszystko będzie czarno białe, bo już pisał do młodych (w podróży poślubnej poza krajem) , że światło było nie odpowiednie.


To tak można?
 

krizar  Dołączył: 03 Maj 2010
Śledzę sobie dyskusje o tym szkle i powiem wam że ja to szkło bardzo lubię. Mi prawie nie schodzi z korpusu .



 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
jaad75 napisał/a:
No bez jaj... Co "WOW"?


Po prostu podoba mi się bardzo obrazek :roll:
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
jaad75 napisał/a:
Czyżby?
Czyżyk? :evilsmile:
 

misiakuu  Dołączył: 02 Sty 2012
Używam od prawie roku i stwierdzam bez żadnych wątpliwości, że to jest genialne szkło i jedynym ograniczeniem w fotografowaniu mogą być bliki pojawiające się w strzelaniu pod światło. Ale większosć ludzi kupujących najjaśniejszego zooma na rynku raczej zdaje sobie z tego sprawę...

Przykład fotografii nocnej - ISO 1600, f 2.2 - jakość obrazka każdy sobie sam oceni, po kliku większe.

 
jancewicz  Dołączył: 30 Cze 2014
O, Ślęża! (sorki za OT)
 
sergeant  Dołączył: 04 Mar 2009
Czy używa ktoś do tego szkła gumowej osłony przeciwsłonecznej Delta ? Drażni mnie trochę sposób mocowania osłony będącej w zestawie która trzyma się dość luzno .
Jaki ma wpływ na winietowanie taka osłona ?
 
Cooba-mak  Dołączył: 31 Lip 2009
Cytat
która trzyma się dość luzno .


U mnie osłona siedzi bardzo mocno.
Czasem mam problem żeby ja zdjąć.
 
sergeant  Dołączył: 04 Mar 2009
Czy osłona musi być w kształcie tulipana ?
 

pinkman  Dołączył: 31 Paź 2013
Musi, gdyby nie miała takiego kształtu na szerokim końcu byłaby winieta. Innej osłony można użyć pod warunkiem używania tylko długiego końca.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
można użyć zwykłej, nietulipanowej osłony - oczywiście musi być tak długa, jak tulipan jest długi w miejscu z najgłębszym wcięciem ;-)
 
ejlot  Dołączył: 07 Cze 2014
Od paru tygodni myślę nad zakupem tego szkła. Jednak 2800zł to dla mnie jeszcze spory wydatek. Czy oprócz pewnych problemów w pracy pod ostre światło ktoś doświadczył innych wad? Oprócz rozmiaru i wagi oczywiście :D
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
ejlot napisał/a:
Od paru tygodni myślę nad zakupem tego szkła. Jednak 2800zł to dla mnie jeszcze spory wydatek. Czy oprócz pewnych problemów w pracy pod ostre światło ktoś doświadczył innych wad? Oprócz rozmiaru i wagi oczywiście :D


Problemy z AF, więc najlepiej dokupić docka ;)
 

irek83  Dołączył: 11 Paź 2014
x4rd, nie wiem czy nie lepiej po zakupie obrazu wysłać aparat z obiektywem do kalibracji.
 
ejlot  Dołączył: 07 Cze 2014
Czy komuś trafiła się po prostu trefna słabo zrobiona sztuka?? Czy moja obawa w zamawianiu z EuroRTV bez macania jest uzasadniona?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach