sirOpty  Dołączył: 27 Sty 2012
TIPA AWARDS 2013
Na liście liscie najlepszych produktów 2013 roku według stowarzyszenia Technical Image Press Association nie znajduje się ani jeden produkt Pentaxa.
 

Pavlvs  Dołączył: 23 Lip 2011
A co to za firma Pantax ? Produkty AGD to nie ten target klienta :evilsmile:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Re: TIPA AWARDS 2013
sirOpty napisał/a:
Na liście liscie najlepszych produktów 2013 roku według stowarzyszenia Technical Image Press Association nie znajduje się ani jeden produkt Pentaxa.


JASNA CHOLERA !!!!!! ludzie !!!! nie tnijcie się ... błagam.....
 

squonk  Dołączył: 01 Wrz 2008
jak dla mnie to raczej pozytywna informacja :-) TIPA od dawna w/g mnie zeszła "na psy".
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
sirOpty, właśnie wróciłeś z blogu Ryża?... :mrgreen:
 

zlaskovik  Dołączył: 13 Maj 2008
Na liście liście najlepszych stowarzyszeń dziennikarskich 2013 prowadzonej przez Pentaxa, nie znalazło się Technical Image Press Association.
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
To jasny znak, że pora zmienić system.

Dobrze, że na PPD pojawię się pod pseudonimem.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Marooned napisał/a:
To jasny znak
, że schodzimy do podziemia ;-)
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Enzo napisał/a:
Marooned napisał/a:
To jasny znak
, że schodzimy do podziemia ;-)

A gdzie tam. W pracy mam dwóch kolegów z pentaxami i wszystko wskazuje na to, iż wkrótce przybędzie trzeci. :-)
 

arQ  Dołączył: 10 Mar 2011
sirOpty, powiedż, że żartowałeś z tym :
sirOpty napisał/a:
Na liście liscie najlepszych produktów 2013 roku według stowarzyszenia Technical Image Press Association nie znajduje się ani jeden produkt Pentaxa.
chyba, na prawdę że wierzysz w te bzdury TIPY to prawda i że " Najlepsza lustrzanka klasy expert: to Canon EOS 6D "
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
Za rok to dopiero się będzie działo - najlepszym bezlusterkowcem zostanie pierwsza wersja Canona M :D
 
sirOpty  Dołączył: 27 Sty 2012
Jednak gdy TIPA w 2010r nagrodziła K-xa wtedy było to fetowane.

Przyznajcie ze Pentax został w tyle w postępie technicznym. W niczym obecnie nie jest czołowy.
 

hitman1986  Dołączył: 17 Mar 2008
sirOpty napisał/a:
Na liście liscie najlepszych produktów 2013 roku według stowarzyszenia Technical Image Press Association nie znajduje się ani jeden produkt Pentaxa.

I co w związku z tym?

[ Dodano: 2013-05-09, 09:49 ]
sirOpty napisał/a:
Przyznajcie ze Pentax został w tyle w postępie technicznym. W niczym obecnie nie jest czołowy.

Nie musi być. Wystarczy że jest bardzo dobry. Nie każdy musi być innowacyjny czy też wybitny.
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
sirOpty napisał/a:
Jednak gdy TIPA w 2010r nagrodziła K-xa wtedy było to fetowane.

Przyznajcie ze Pentax został w tyle w postępie technicznym. W niczym obecnie nie jest czołowy.


Oczywiście w związku z tym co napisałeś, Twój K-x trafił właśnie na naszą giełdę. ;-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Marek napisał/a:
Twój K-x trafił właśnie na naszą giełdę
Teraz jest za 1300, ale wcześniej był za 1500. Bo on chyba dostał jeszcze Bursztynowego Słowika.
 
sirOpty  Dołączył: 27 Sty 2012
Nie bardzo rozumiem te złośliwości. Ani nie mam wpływu na decyzje TIPA ani nie jestem sprzedawcą aparatów Pentax.

Zwracam uwagę na to co jest znamiennym faktem. Brak Pentaxa w rankingu.
 

hitman1986  Dołączył: 17 Mar 2008
sirOpty napisał/a:
Brak Pentaxa w rankingu.

Nadal nie odpowiedziałeś na pytanie: i co w związku z tym?
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
Czy jednak odpowiedź jest potrzebna? Nie ma i koniec kropka - co tutaj więcej dodawać. Fakt faktem, że wiadomości o tym wydarzeniu były obecne na większości ogólnopolskich portali internetowych.
 
sirOpty  Dołączył: 27 Sty 2012
Brak Pentaxa w rankingu TIPA jest w moim przekonaniu porażką marketingową i medialną firmy. Wątpię aby to było bagatelizowane przez firmę podobnie jak tutaj w dyskusji. Zapewne Pentax przyśpieszy modernizacje swoich wyrobów.
Jednakże na nowalijki Pentaxa i tak mnie nie stać.
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
sirOpty napisał/a:
Brak Pentaxa w rankingu TIPA jest w moim przekonaniu porażką marketingową i medialną firmy.
No mówię, że wróciłeś od Ryża... :-P
TIPA, to bzdura bez znaczenia, to że Pentax dostał nagrodę parę razy kompletnie nic nie zmieniło, ani w kwestii sprzedaży, ani postrzegania marki. Tak, czy inaczej nagroda, czy jej brak ma się nijak do jakości sprzętu.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach