sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
A guzik! Musisz sie Jarku jeszcze wiela nauczyc:
http://shop.nordstrom.com...nt_brush:121185
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
To teraz mi wytłumacz, jak ten PaintBrush ma chodzić. Na jednej nodze?
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Nie, na fredzelkach!!!
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
OK, rozumiem. Nie znam się na Macach, miałem prawo nie wiedzieć.
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
W porzadku. Ale jak widzisz jeszcze pare takich watkow i bedziesz sie znal na fredzelkach.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Sylwek, za 1118 postów nic nie dają.
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Dobra, to juz nie bede pisal takich postow jak Ty.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ty, Sylwek, a podłączałeś Mac'a do telewizora marki Rubin? Ciekaw jestem, jak świeci. Jarosław mi wspominał, że próbował go skalibrować, ale blaszak nie dał rady. Ciekaw jestem, jak jest u Ciebie.
Jarosławie: jak w końcu uda Ci się odebrać odbitki z różnych konwerterów, daj zynk. A!
Ty - a masz jakiś zaufany lab? Wiesz, żeby nie zrobili własnej korekty i wszystkie odbitki wyjdą takie same.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Ty, Sylwek, a podłączałeś Mac'a do telewizora marki Rubin? Ciekaw jestem, jak świeci. Jarosław mi wspominał, że próbował go skalibrować
Przecież Rubina kalibruje się dziecinnie prosto. On ma suwaki RGB, podczas Wiadomości ustawiasz je w takiej pozycji, żeby widać było wyraźnie, jak politycy się czerwienią, kiedy mówią.
Michu napisał/a:
a masz jakiś zaufany lab? Wiesz, żeby nie zrobili własnej korekty i wszystkie odbitki wyjdą takie same.
Niby mam i niby robią bez korekcji (jak zaznaczę w zamówieniu).
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Widzisz Jarosławie, Ale Mac'i mają gammę 1.8.
To w takim układzie, kiedy wołasz odbtki z tego labu? Za godzinę? Dwie? Tylko nie mów, że jutro rano.
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Ty, Sylwek, a podłączałeś Mac'a do telewizora marki Rubin? Ciekaw jestem, jak świeci. Jarosław mi wspominał, że próbował go skalibrować, ale blaszak nie dał rady. Ciekaw jestem, jak jest u Ciebie.

Bardzo chcialem, ale niestety nigdzie nie mozna bylo kupic przejsciowki z Macowego mini-DVI na DVI-R (Radziecki).

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach