el Burakos  Dołączył: 12 Gru 2009
Bedzie reaktywacja konkursu?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
el Burakos, zorganizuj.
 

Sebastian  Dołączył: 19 Kwi 2006
Mam dwa pomysły na kontynuacje serii portretu z ograniczeniami:
1. Na teraz - "Pleśń domowa" czyli zdjęcie zrobione przy pomocy jakiegoś manualnego obiektywu na cyfrze lub analogu. Prawie każdy ma w szufladzie jakieś stare szkło (a jak nie ma, to może pożyczyć) byłaby okazja je odkurzyć i pobawić się trochę.
2. Na potem, z dłuższym terminem na wykonanie - "Pierwszy, wiosenny anal" czyli robimy portret na kliszy. Termin dłuższy bym proponował bo fajnie, jakby pojawiło się trochę więcej światła, a potem to trzeba jeszcze wywołać i zeskanować.

Co kolektyw myśli o tym?
 

mertel  Dołączył: 17 Gru 2008
Sebastian napisał/a:
Pierwszy, wiosenny anal

:-D To przypadkiem czy zamierzone?

Chyba lepiej by tytuł brzmiał "Pierwszy wiosenny analog" bo podejrzewam że co poniektóre prace mogły by się nie nadawać do ogólnodostępnej prezentacji a wgląd do nich mieli by tylko co bardziej "doświadczeni" forumowicze.
 

Sebastian  Dołączył: 19 Kwi 2006
mertel napisał/a:

:-D To przypadkiem czy zamierzone?


Nic nie jest przypadkowe. To jak? Ktoś jest chętny do zabawy? ;-)
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Yhy.
Został mi tylko jeden sprawny korpus, analogowy właśnie. Przypadek?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Nie sądzę.
 

pinkman  Dołączył: 31 Paź 2013
Ja bym się pisał na taki konkurs, po "przestrzeleniu" Program A został mi jeszcze
do zabawy nowiutki i pachnący Zenit 12xp kupiony za całe 30zł.
Ale to będzie frajda :evilsmile: :-B
 

seawolf688  Dołączył: 27 Maj 2011
Mogę się pisać - pleśniaka mam, zenita lekko uszkodzonego mam - powinno się udać.
Obawiam się tylko o modelkę, bo żona średnio lubi pozować a jak zaproponuje jakiejś dziewczynie współudział w konkursie "pierwszy, wiosenny anal" to obawiam się, że mogę dostać z liścia :evilsmile:
 

Sebastian  Dołączył: 19 Kwi 2006
Skoro jest kilku chętnych, to rozpisze dokładniej zasady (jak się uda, to dziś wieczorem) ale wstępnie proponuje ustalić, że cyfra z pleśniakiem będzie kończyła się z końcem lutego, natomiast anal(og) zbierał będę do pierwszego dnia wiosny czyli 21 marca.
 

jannad  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jest film w ME Super to i może zdjęcie uda się zrobić i go wykończyć. Będzie motywacja.

"Pierwszy, wiosenny anal" a może być portret dupki obiektywu?
 

unum  Dołączył: 03 Kwi 2012
seawolf688 napisał/a:
Mogę się pisać - pleśniaka mam, zenita lekko uszkodzonego mam - powinno się udać.
Obawiam się tylko o modelkę, bo żona średnio lubi pozować a jak zaproponuje jakiejś dziewczynie współudział w konkursie "pierwszy, wiosenny anal" to obawiam się, że mogę dostać z liścia :evilsmile:


Wiosenny liść- to brzmi logicznie :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach