Psia Farma  Dołączyła: 11 Sty 2013
Psiaki
Dziękuję za miłe spotkanie i sesję, juz nie możemy się doczekac oglądania :)
tutaj wstawiam obiecany link z majówki.... zdjęc będzie przybywac ale na razie mamy tyle ...
https://www.facebook.com/...81802035&type=1

kolezanka na fb zastrzegła zdjęcia stąd nappisy, które nie wszyscy lubią ale to tylko link do naszej treningowej majówki i zdecydowanie latwiej go wstawic niz ogromne ilosci zdjęc z maila
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Z dzisiejszego spotkania a raczej zabawy piesków. Więcej jak dojdziemy do siebie.




 

Psia Farma  Dołączyła: 11 Sty 2013
super fotki z niecierpliwoscią czekamy na następne a przy okazji spotkania na Osowie na przeszkodach przypomnę się o pen driva:)
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Ja to lubię biegać.
Koncentracja:

To gonię



U celu nagroda:


Pamiętam puki co o penie. Jeszcze fotki będa.
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
No rzucaj...

Ale wysoko poleciał:

No to mam go
 

maregoc  Dołączył: 06 Lis 2010
AChmiel, A teraz rozumiem, że psów macie pod dostatkiem. ;-)
W ostrym świetle, ale jak na tak dynamiczny temat... ok.
Chyba i mnie już czas rozejrzeć się za nowym psem. Nie masz tam jakiego west highland white terriera, którego trzeba przygarnąć?
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
maregoc moje wszystkie pieski są rasy mieszanej. Ostatni to schroniskowa Tiara - znakomita opiekunka małego Antosia.
A fotki faktycznie w warunkach trudnych bo środek dnia, w pełnym słońcu i brak przeszkód tylko dynamiczne bieganie. Jeśli się spodobają właścicielom tak wspaniałych piesków to może uda się sesja już na terenie gdzie są przeszkody i w porze bardziej sprzyjającej fotografowaniu.







 

maregoc  Dołączył: 06 Lis 2010
Wiem...że najlepsze są mieszańce... miałem parkę prawie 14 lat. Po pewnej przerwie znów odzywa się potrzeba towarzystwa czworonoga. Właścicielom psów fotki zawsze będę się podobać...oni inaczej patrzą na swoich ulubieńców. Pozdrawiam i wracam do swojego ogródka... :mrgreen:
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Mały dynamit:


















 

maregoc  Dołączył: 06 Lis 2010
AChmiel, Jestem ugotowany tym "dynamitem" :mrgreen: ... to musi być psi żywioł. :mrgreen:
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
maregoc to jest w dodatku ONA. I nie ma tu najlepszego jej numeru - zwisu na zabawce. Można ją nosić jak breloczek. Może następnym razem się nie zagapię i sfocę to zjawisko. Bo niestety podziw spowodował zaniechanie w foceniu.
 
Windman  Dołączył: 25 Maj 2008
Bo foxteriery tak mają kiedyś miałem takiego w latach 84-9xxx
skubany nazywał się Hipek potrafiłem Go nieść na konarze przez 100m
i nie puścił,kochany pies,teraz mam Beagla od urodzenia 10 lat ale to inny charakter
i nie posłuszny ale kupując go wiedzieliśmy wszystko o tej rasie
jak go puścimy to nie minie kilka godz.i wróci ale ile strachy przy tym.Pzdr
Zdjęcia super.Mój ostatnio pilnuje kozy i barany ale nie ma z nimi łatwo
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Parę fotek z Bartoszewa




 

Psia Farma  Dołączyła: 11 Sty 2013
Windman napisał/a:
Bo foxteriery tak mają


to Parson Russel Terrier :) takze jakies 10 kg mniej:)

Jakby co to ta suczka szuka aktywnego domu, jest młoda i ponoc wzrostu naszych borderów, wiec z 15kg



Uploaded with ImageShack.us

do adopcji jest w Tozie Police k/ Szczecina

a co do Westów tu sa do adopcji same westy http://www.dogomania.pl/f...08d9b74709f8b61
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Najmocniejszy:






 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Wesołek






 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Do kompletu aktorki:










 

maregoc  Dołączył: 06 Lis 2010
Śledzę.. śledzę. Psie portrety - bardzo miłe!!
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
O więcej to już proszę Zbyszka męczyć. On ma breloczka.
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Może nie na temat, ale proszę o pomoc bardziej doświadczonych : znacie jakiś skuteczny preparat odstraszający kleszcze ? Mój chow robi za odkurzacz po krzakach. :-( Po pierwszym wyjezdzie na działkę zgarnęła kilkanaście. Na szczęście żaden nie był nosicielem.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach