KBKS  Dołączył: 26 Kwi 2012
  Popełniłem zdjęcie...
Po długich i burzliwych debatach doszedłem do wniosku, że w grupie opolskiej brak wątku, gdzie po prostu moznaby wrzucać ostatnio zrobione fotki... bez podziału na tematy, kategorie, po prostu "popełniłem zdjęcie" ;-)

Żeby nie być gołosłownym, ostatnio popełniłem takowe:
 
Babeczka  Dołączyła: 28 Kwi 2011
Ostatnio mam pełno reportażu, których raczej nie mogę pokazać, ale z takich zdjęć, które bez problemu mogę ujawnić to raczej nic specjalnego. Zdecydowanie wolę fotografować ludzi.
Zdjęć aż tak nie dopieszczałam jak mam to w modzie.

Skoro mowa o strumykach:


I bardzo, bardzo wielkie cropowanie:
 
KBKS  Dołączył: 26 Kwi 2012
To może teraz dla odmiany coś "cieplejszego"... hmm, "zielona wyspa"? ;-)
Szkoda tylko że nie wiem na ile tak naprawdę jest zielona bo mój monitor jest dość kreatywny jeśli chodzi o odwzorowanie kolorów :roll:
 
Babeczka  Dołączyła: 28 Kwi 2011
KBKS napisał/a:
To może teraz dla odmiany coś "cieplejszego"... hmm, "zielona wyspa"? ;-)
Szkoda tylko że nie wiem na ile tak naprawdę jest zielona bo mój monitor jest dość kreatywny jeśli chodzi o odwzorowanie kolorów :roll:
Obrazek


U mnie nie jest tak zielono, żółto.. jakiś widzę niebieski zafarb. Ale mój monitor.. to tez kupa śmieci więc też bym mu nie wierzyła.
 
KBKS  Dołączył: 26 Kwi 2012
To teraz będzie jeszcze większy "zafarb" ;)

... bezsenność mnie dopadła :->
... tak, wiem, też chciałem dłuższy czas, ale się nie dało bo o 3 rano zaczęło się robić jasno :roll:
 
Babeczka  Dołączyła: 28 Kwi 2011
Szkoda, że tak mało osób się kwapi.. ale tak na zachętę z dzisiejszego zachodu :mrgreen: :-B
Nawet poleciało zasłużenie na tapetę :mrgreen:

 
KBKS  Dołączył: 26 Kwi 2012
Jak zachody to zachody 8-)



... i tym sposobem S70-200 2.8 II poleciała o kilka kolejnych miejsc do góry na liście "muszę to mieć" ;-)
 

xolox  Dołączył: 11 Paź 2008
Takie tam panoramy z ręki

 
Babeczka  Dołączyła: 28 Kwi 2011
xolox napisał/a:
Takie tam panoramy z ręki
Obrazek



Pokusiłabym się o wielkoformatowy wydruk na ścianę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Babeczka i KBKS musi razem byli na wycieczce o zachodzie :evilsmile:
 
KBKS  Dołączył: 26 Kwi 2012
Skąd taki pomysł? To samo słońce świeci w całym kraju, drzewa też takie same ... 8-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Tak mi się jakoś niewinnie skojarzyło ;-)
 
Babeczka  Dołączyła: 28 Kwi 2011
A wiecie jaki dziś był piękny zachód.. aż jestem rozgoryczona ze nie wziełam aparatu.. ale pieski były bardziej wymagające.. wrrr.. oby jutro tak cudownie ścieciło :mrgreen:

Pole rzepaku, w tle drzewa... słonce czerwone... chmury deszczowe i w tle daleko padajacy deszcz.... :roll:
 
KBKS  Dołączył: 26 Kwi 2012
No to trzeba wszędzie ganiać z aparatem, jak z komórką. Może jest trochę mniej "kieszonkowy" niż komórka, ale w kobiecej torebce wszystko się zmieści :mrgreen:
 
Babeczka  Dołączyła: 28 Kwi 2011
Jak mam Ci wziasc torebkę.. kiedy w rece sie trzyma dwie smycze? :D no i w drugiej kierownica roweru ? :mrgreen: To by było ekstremalnie :shock:
A telefonu nie nosze.... niech dadzą mi życ.. bo dzis oba wydzwaniają jak durne..
 
KBKS  Dołączył: 26 Kwi 2012
Kobiety są dobre w multitaskingu - dasz radę ;-) :-B

[ Dodano: 2013-05-22, 10:42 ]
Qrde, faktycznie wyszedł masakryczny zafarb na tej fotce z "zieloną wyspą" :oops: Chyba czas odesłać lapka na zasłużoną emeryturę i zainwestować w jakiś sensowny monitor.

Xolox, czym fociłeś tą panoramę?
 
Babeczka  Dołączyła: 28 Kwi 2011




Monitor to dobry pomysł... sama stoję przed takim wyborem. ;-)
 
KBKS  Dołączył: 26 Kwi 2012
Siała baba mak... ;)

 
Babeczka  Dołączyła: 28 Kwi 2011
No i... wysiała :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:







:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
KBKS  Dołączył: 26 Kwi 2012
To grad czy deszcz meteorytów? :shock: ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach