H.M.  Dołączył: 25 Kwi 2006
Vanguard Up-rise
Czy używa ktoś z Was toreb Vanguard Up-rise?
http://www.vanguardworld....list-1-1-4.html
Interesują mnie mniejsze modele, takie na K20d z długim obiektywem i gadżety do tego.
Czyli modele 14z, 15z, 16z.

Mogli byście coś o nich napisać?

(Wiem, że naajlepiej pomacać, niestety jestem skazany na kupowanie przez internet - a z tych co macałem (LovePro i Acropolis), żadna mi sie nie spodobała..... )
 

yazon  Dołączył: 27 Lut 2013
Rekatywuje temat, ma ktoś/miał do czynienia z torbą Vanguard Up-rise 16Z? Lub chociaż 14,15 (mniejsze wymiary). Jak od strony użytkowej, materiał, jakość wykonania? Z wymiarów wygląda, że pomieści lustrzanka z tele, jak to wygląda w praktyce? :roll:

Uprzedzając pytania, byłem w dwóch sklepach foto i nie mieli tej torby.
 
p_ttl
[Usunięty]
H.M. napisał/a:
Rekatywuje temat, ma ktoś/miał do czynienia z torbą Vanguard Up-rise 16Z? Lub chociaż 14,15 (mniejsze wymiary). Jak od strony użytkowej, materiał, jakość wykonania? Z wymiarów wygląda, że pomieści lustrzanka z tele, jak to wygląda w praktyce?



Uprzedzając pytania, byłem w dwóch sklepach foto i nie mieli tej torby.


ja macałem plecak up rise 45 i każde lowepro w tej cenie a nawet droższe mogły się schować
 

Watanabe  Dołączył: 18 Cze 2012
Używam UP rise 15 bodajże i złego słowa nie mogę powiedzieć, poza jedną nitką odstającą nic się z nim nie dzieje - ponad pół roku targam go wszędzie i wygląda jak nowy. K-30 z kitem mieści się elegancko + baterie z adapterem, nic nie lata i całkiem fanie zabezpiecza aparat.
 

yazon  Dołączył: 27 Lut 2013
Dzięki za informację, a jak wygląda rozszerzenie rozmiarów torby po odpięciu zamka? Torba dalej dorbze się prezentuje i jest poręczna?
 

lukarch  Dołączył: 03 Lis 2012
Posiadam i używam od pół roku Up rise 14z. Bez rozsunięcia zamka mieści się K-5 z DA 16-45, natomiast rozsunięcie zamka pozwala zmieścić K-5 z DA 55-300. Taki był zresztą plan. Na razie jakichkolwiek zastrzeżeń brak. Dla mnie ważna była szeroka "szlufka" pozwalająca wsunąć torbę na szeroki pas biodrowy plecaka.
 

yazon  Dołączył: 27 Lut 2013
Kupiłem wersję 16z, DA* 300 z K-30 mieści się bez problemu bez poszerzania torby. Dzięki wszystkim za pomoc :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach