Piotr  Dołączył: 24 Kwi 2006
  [Piotr] Istambuł - krótka impresja by 12-24/4
Chciałbym się podzielić kilkoma fotkami z Istambułu. Mało czasu, tylko dwa zoomy :-(

Wszytskie fotki tutaj to SMC Pentax 12-24/4

jeden z dwóch mostów

Zachód słońca

Blue Moscue

Haga Sofia

Cysterna


reszta Istanbul, 2007 Photo Gallery by Piotr Sobolewski at pbase.com
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
Piotr napisał/a:
Chciałbym się podzielić kilkoma fotkami z Istambułu. Mało czasu, tylko dwa zoomy


Pierwsze takie sobie, ostatnie lekko krzywe (jak już się czepiać ;). Pozostałe są spoco :)
A poza tym mógłbyś się nie drażnić ;(
 

webjay  Dołączył: 31 Mar 2007
@Mertz: ubiegles mnie z tym 'draznieniem sie' ;)

@Piotr: ladne szklo ;P zdjecia tez fajne ;)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
DS daje radę - podziwiam bardzo ładnie wyrobione zarówno cienie jak i światła, szcególnie lładnie to widać na zdjęciach z wnętrza świątyni.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
MMTS, czy jakos tak ;)
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Piotr napisał/a:
tylko dwa zoomy

Wszytskie fotki tutaj to SMC Pentax 12-24/4


Za to szkło I hate you i tyle
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Obiektyw fajny chciałbym mieć taki, ale zdjęcia przepalone troszkę w niektórych miejscach, most ucięty -rozumiem, że innego kadru nie było sposób zrobić. Zapewne zadowoliłby mnie HDR, lub DRI z tych miejsc, ale jak tak na "szybko" z wycieczki to mogą być :-P
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
zenza, ale pojechałeś ;-) Fotki są fajne. Ale... zrób na szybko lepsze i pochwal się.
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
cypis napisał/a:
zenza, ale pojechałeś ;-) Fotki są fajne. Ale... zrób na szybko lepsze i pochwal się.

wydaje mi sie ze w tym tkwi caly problem.. dobrych fotek nie robi sie szybko, szybko mozna zrobic fajne fotki... i te sa fajne ;)
Pozdrawiam
Grzesiek
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
no właśnie, to są pamiątkowe fotki z wycieczki i jako takie dają radę... Choć, nie do końca zgadzam się z tobą Aspius - trzaskając na lewo i na prawo w pośpiechu też można czasem (cóż, że przypadkiem, albo półprzypadkiem) zrobić po prostu dobre zdjęcie. Inna sprawa, co uznajemy za dobre zdjęcie. Ale to już inny temat. ;-)
 

Piotr  Dołączył: 24 Kwi 2006
dzięki za komentarze,

zgadza się że są to fotki turystyczne, robione zupełnie przy okazji.
Starałem się uchwycić te chwile które mogłem.

Pentax 12-24 do takich tutystycznych fotek jest super, robi pod światło, jest wprost nieprzyzwoicie ostry już od f4, daje post factum możliwość wykadrowania.
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
cypis- niestety niestać mnie na wyjazd do Istambułu :evilsmile: Jak pojadę i coś cyknę to wstawię :-P Ale i tak nie będę miał 12-24/4 :cry:
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
zenza jak wygram w totka, to ci kupię - obiecuję publicznie :mrgreen: Ale gdybyś ty wygrał pierwszy, liczę na podobne traktowanie ;-)
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
cypis masz jak w banku- razem pojedziemy , bo samemu to jakoś nieprzyjemnie :mrgreen: No to sprawdzam z piątku dużego lotka ;-) No i Piotra weźmiemy za przewodnika. :mrgreen:
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
ja też chcę jechać :-) fotki mi się podobają - zachęcają do powrotu i poprawienia nieco ujęć :)
aczkolwiek, to słoneczko nad morzem mnei dzisiaj b. pozytywnie nastroiło!!!
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
cotti - spoko jedziesz z nami:), tylko cholerka w tym losowaniu bryndza :evil:
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
spox, ja mam kupon na środę ;-)
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Robisz dobre fotki.
Na Twojej stronie są lepsze, od tych tu zaprezentowanych :-)
Pozdrawiam MK.
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
No fakt na stronie www są fajne!
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
cotti napisał/a:
spox, ja mam kupon na środę ;-)

u mnie w poprzednim losowaniu kupa... Może spróbuję w sobotę :-/ ... tyle, że mnie nie ciągnie do Istambułu - ja bym chciał gruntownie, wszerz i wzdłuż zjechać Europę, samochód z przyczepą, albo samochód-dom (takie, jakimi jeżdżą Niemcy) ;-) i jazda: Czechy, Słowacja, Rumunia, a potem w prawo :mrgreen: i przed siebie...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach