Markus  Dołączył: 21.03.2007

janek_wu  Dołączył: 26.05.2008
krzychu1979 napisał/a:
a jak w praktyce wygląda "pokrętłologia" w x-e1? W rzeczywistości jest tak dobrze jak w teorii?
Podobnie jak w aparatach analogowych z pokrętłem czasów migawki i pierścieniem przysłony na obiektywie. Dla kogoś kto posługiwał się analogami obsługa X-E1 jest łatwa i intuicyjna, dla dzieci ery cyfrowej brak kółka PASM może początkowo być dotkliwy. Minusem guzikologii w X-E1 jest niewykorzystanie krzyżaka w trybie zdjęciowym. Służy on jedynie do nawigacji w menu i podglądzie zdjęć, a w trybie zdjęciowym do przesuwania punktu AF. Ale można się do tego przyzwyczaić.

krzychu1979  Dołączył: 17.09.2011
Czyli tak jak przypuszczałem. Podoba mi się ta opcja coraz bardziej, od 2 lat nie mam cyfry więc jestem zbratany ze wszelkiego rodzaju analogami. A który spacerzoom wybrać? 18-55 czy 16-50? Ten drugi przekonuje zakresem i to chyba jak dla mnie jest ważniejsze niż 1/2 działki światła.

sycamor  Dołączył: 10.02.2011
tomek_j napisał/a:
My tu sobie miło gawędzimy o tym i o owym a Sycamor obiecał kolejne sample tym razem z XT-1 i co ? . Nie wiem jak inni ale ja jestem ciekawy wrażeń. Drogi, bo drogi, ale mnie ten system interesuje.

Kilka nowych zdjęć ...

tu

Więcej w galerii w mojej stopce.

Pozdrawiam,

S.

fuen  Dołączył: 13.11.2012
Kupiłem sobie x-m1, ale jakoś nie polubiłem. Nie bo nie i koniec. Kilka obrazków, raczej jotpegi prosto z puszki:

Skocz do: