tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
[zdjęcia] Cykl "wolna sobota" - rezultaty


Podsumowanie akcji:
- największą frekwencją cieszyła się pierwsza wolna sobota

- najniższą frekwencją cieszyła się czwarta wolna sobota

- niestety uczestnicy popsuli mi plan, bo niektórzy przysłali tylko pojedyncze zdjęcie albo tylko cykl, a założenie było takie, że ma być i jedno i drugie. Dlatego w opracowaniu musiałem stosować różny rozkład stron i wygląda to inaczej niż w planach. Trudno.


Wszystkim dziękuję za zgłoszenia. Cieszę się, że trochę osób wzięło udział, a ponieważ mam teraz mało czasu cieszę się, że nie zawaliliście mnie zgłoszeniami w liczbie 100 :-P

Opracowanie dostępne jest tutaj: POBIERZ PDF (60MB)
Plik z zezwoleniem na drukowane.




Jeszcze raz dzięki za wspólną zabawę. Myślę, że nakładem kilku fotografów powstał całkiem fajny cykl. Różnorodny, wielotematyczny.
Zachęcam do dyskusji.
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
Świetnie opracowany PDF, widać w tym kilkudziesięciumegowym dokumencie jakiś cel, zamysł. Gratuluję wszystkim uczestnikom - moim zdaniem wyszło bardzo dobrze. :-B

Jeżeli też będzie kolejna edycja - chętnie wezmę udział.
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
Brawo dla trefa, brawo dla tych, którzy ruszyli tyłki!

tref, po czerwonym zafarbie na środku kadru poznaję jaki masz telefon :-) ja wymieniłem na jabłecznik, bo nie mogłem już.. a to też moja jedyna cyfra.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Bez uczestników nic by z tego nie wyszlo :-) Całkiem pokaźny zbiór zgromadziliśmy, ponad 100 stron, jest co oglądać.

Jabłecznik mam większy niż telefon, ale ten to robi tak koszmarne zdjęcia...
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
O, zrozumiałam że albo jedno, albo drugie, albo jedo i drugie można przysłać. A nie że pojedyncze i cykl należy. Jak będzie następna edycja, to też chętnie wezmę udział, nawet we wszystkie soboty się postaram :)
Paczka świetnie podana, na całkiem rozrywkowy początek dnia w bardzo nudnej dziś pracy.
 

TomekB  Dołączył: 01 Wrz 2011
Na OS X są 54 białe strony, tak miało być?
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Z mojej strony podziękowanie dla trefa za pomysł akcji i realizacje albumu :-B . Dla uczestników za wspólną zabawę. :-B

Do następnych edycji !!!
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
TomekB, sprawdzilem na iOS 4 - apple robi beznadziejne aplikacje. Wiekszosc, jesli nie wszyskie readery wysypia sie na takim pliku. Ibooks pierwszy. Problem z bialymi stronami jest znany od dawna, myslalem, ze w nowych ios juz to zalatali, ale widac maja to gdzies. Musialem z rozpedu eksportowac pdf na swoich ustawieniach i stad problem. Przekonwertuje i powinno byc ok, a czy bedzie to sie okaze.
 

mh2012  Dołączył: 05 Wrz 2012
nie wiem jak na OSach ale np. taki wynalazek jak PDF Complete żąda wpisania hasła i bez tego nie odczytuje tego pliku. Na szczęście Foxit Reader i Adobe dają radę...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach