zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Weź pod uwagę, że DL-a zdjęcie wprost z aparatu ma niewiele wspólnego ze zdjęciem z kompakta. Ostatnio ktoś tu się żalił, że po przesiadce z zaawansowanego kompakta zdjęcia mu nie pasują - znaczy, są "gorsze".
 
waskiwidze  Dołączył: 22 Mar 2007
ojciec zamawia niebawem sony h7 badz h9. dam cos wiecej znac
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
diplodok napisał/a:
brak wyjscia TV
DL2 ma w zestawie kabelek do podłączenia cyfraka do TV przez chinch i koszt DL2 z kitem teraz to wydatek rzędu 1,6kzł
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
GRZESIO napisał/a:
koszt DL2 z kitem teraz to wydatek rzędu 1,6kzł

Dolicz komputer. monitor, programy...
 

konopia  Dołączył: 24 Kwi 2007
diplodok napisał/a:
ale tesc wychowany na zenitach i practikach ostanio focil jakims canonem z kitem

wiec tylko i wyłącznie dlsr dla niego, poszukaj samsunga GS, można było kupić w kicie za 1700PLN (tomitom tak kupił) może jeszcze jest ten model dostępny.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
konopia napisał/a:
poszukaj samsunga GS
Zapomnij, to jak szukanie co lepszych szkiełek do Pentaxa.
 

krondyl  Dołączył: 16 Paź 2007
Ja mimo wszystko polecił bym lumixa fz-50 + konwerter szerokokątny np selco i wszystko gra.
 
Hilson  Dołączył: 12 Paź 2007
Witam,
przez ponad rok robiłem zdjęcia Panasonikiem Lumix FZ 20. Polecam. Pewnie nowe modele (odpowiedniki) są jeszcze lepsze.
 
CLE  Dołączył: 24 Paź 2007
moim zdaniem: jeśli ma dawać dobrą jakość, być "lustrzankopodone" to wyłącznie fuji: daje faktycznie świetną jakość zdjęć, też przy wysokich czułościach i wszystkie możliwe opcje sterowania (model 6500 chyba najlepiej łączy jakość/cenę). Kompakty sony odpadają mają przesterowane kolory - zupełnie odjechane (velvia przez polara to przy nich mały pikuś) co gorsza nigdy nie wiadomo, w którą stronę się przegną.
jeśli na to być aparat nieduży, to albo panasonic TZ2/3 - różnica w wyświetlaczu i minimalnie w rozdzielczości, albo ciut tańszy (ale bardziej tandetnie wykonany) canon SX100
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
CLE, a Sony R1? To nie sony czy nie kompakt?
 
CLE  Dołączył: 24 Paź 2007
matb napisał/a:
Sony R1? To nie sony czy nie kompakt

sony ustawiło ten aparat nie na półce amatorskiej, a raczej na semipro. stąd soft zupełnie inaczej traktujący obraz niż w mydelniczkach czy serii H.
Był to dla nich test na to, jak bardziej zaawansowany użytkownik aparatów fotograficznych przyjmie markę s..y

swoją drogą model bardzo udany (pomijając pracę AF)
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
espresso napisał/a:
Tylko ten wizjer.... kicha straszna
Pamietaj, że żaden elektroniczny wizjer nie dorówna optycznemu. Ale jeśli chodzi o hybrydę, to też stawiałbym na Fuji. Ze względu na szeroki kąt. A poza tym fajnie się trzyma. Zwłaszcza 9500.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
espresso, chciałbyś :-P sprzęt pozycjonuje marketing. Bo to marketing decyduje o "świadomości" konsumenta przynajmniej tego zbiorowego ;-)
 

krondyl  Dołączył: 16 Paź 2007
e tam miałem fuji 6500 nic rewelacyjnego i wielkiej różnicy jakości między fz 50 jakoś nie widziałem. tYM BARDZIEJ żE LUBIE ZDJęCIA MAKRO i lumix dla mnie jest lepszy-sbiektywnie.A z szumami sobie spokojnie radze. Fakt że szerokiego kąta niema ale konwerter za 130 zł i jest ok. Za to przy zoomie stabilizacja jest rewelacyjna.
 

irek6311  Dołączył: 02 Lis 2007
Mam Panasonic DMC- FZ8 + konwerter Raynox DCR-250 i MACRO robi Świetne , tak od siebie to moge jedną wade napiętnować w FZ8 Szum nawet na ISO100 , radze sobie jakoś z tym i jako Kompakcik na Imieniny spok , poważniejsze fotki Panasoniki (Kompakty i Hybrydy) powalają szumem i nieostrym kadrem niestety ... co tu Czarować , trudno zgadnąć co brużdzi ... może soft albo mała matryca światłoczuła .

 

krondyl  Dołączył: 16 Paź 2007
irek6311 napisał/a:
FZ8 i FZ50 Szum nawet na ISO100

Co Ty piszesz :?: , przy 100 szumów niema przy 200 sporadycznie a przy więcej to faktycznie zaczyna się ziarno. Zresztą samemu trzeba pójść do sklepu i wypróbować strzelić fotke zgrać w sklepie na kompa i oczywiście co lepiej leży w rączkach.
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
krondyl napisał/a:
strzelić fotke zgrać w sklepie na kompa


Strzelić fotkę, pójść do domu, zgrać na kompa i na spokojnie obejrzeć.
 

krondyl  Dołączył: 16 Paź 2007
Piszesz o KRADZIEŻY? hi hi . W Gdyni na władka 4 koło hossy można tak zrobić i w Tesco fotojoker też z Paniami można się dogadać. Zawsze masz 10 dni na odstąpienie od umowy.
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Piszę o przyjściu do sklepu ze swoją kartą pamięci ;-) .
 

irek6311  Dołączył: 02 Lis 2007
Brudy to po fakcie wychodzą !
testy w sklepie to Kiepski Pomysł ,
cała dobroć czy zło aparatu wychodzi po czasie ,
Panasonic FZ8 napewno niezły aparat ... ale jak wyceniać względem ceny jego Klase ,
Laikiem nie jestem ... a wszedłem w Hybryde i początkowo byłem zadowolony ,
to normalne że na początku poznajesz aparat to nie wyciśniesz z niego wszystkiego , teraz poznałem Panasonic DMC-FZ8 i fakt umie dobrą fotke nim zrobić ... ale to dużo mnie zdrowia (nerwów) kosztuje , więc nie chwalcie Panasonika za jego Kompakty i Hybrydy bo Firma idzie na skróty i czaruje Parametrami ... w zamian Szum na Fotkach , wiadomo że fotki z kompakta na widokówce ok nawet z szumem ... ale 1,4tyś powinno lepsze fotki robić .

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach