argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Polskie instrukcje do cyfrówek Pentaxa w pdf-ie

 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Mysle, ze wystarcz jeden link:
http://www.photoworld.pl/...ss&marka=Pentax
To strona nalezaca do Apollo, gdzie sciagniemy nie tylko instrukcje, ale rowniez zdjecia produktow ;-)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
Mysle, ze wystarcz jeden link:


Raz już podawałem tą stronę, a i tak się pytają ludziska o instrukcje. Więc porobiłem parę linków :mrgreen:
 

Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
uważam że jest to doskonała robota - jeden ogólny link dla potencjalnego zjadacza chleba to zbyt trudne zadanie, mimo że będzie napisane "tu znajdziesz polskie instrukcje do aparatów marki Pentax" i tak łatwiej mu będzie zapytać "szukam instrukcji do Optio S6" niż samemu zajrzeć/poszukać. Niestety taka jest nasza mentalność. :(
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
a czy jest mozliwe, zeby wszystkie linki ktore podaja koledzy z roznych zrodel zebrac w jednym miejscu? Ostatnio szukalem pewnego linka, a zapomnialem gdzie byl, musialem przekopac prawie wszystkie posty.
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
PiotrB. napisał/a:
a czy jest mozliwe, zeby wszystkie linki ktore podaja koledzy z roznych zrodel zebrac w jednym miejscu? Ostatnio szukalem pewnego linka, a zapomnialem gdzie byl, musialem przekopac prawie wszystkie posty.

Mysle, ze z czasem wyladuja na glownej stronie klubowej, a nie na forum, gdzie bedzie latwiej odnalezc interesujace nas informacje. Ale to wymaga jeszcze troche pracy.
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
a ja znalazlem instrukcje angielskie, ale jakos wczesniej tego nie widzialem
http://www.pentax.com/docstore/index.cfm?show=6

hameryke odkrylem?
 
Wheart  Dołączył: 22 Sie 2006
A czy miałby ktoś analogiczne instrukcje dla "Pentaxopodobnego" Samsunga?

Z nieznanych mi przyczyn instrukcja dołączona do mojego GX-1S była po niemiecku, a na płycie załączono instrukcję od... GX-1L...

Pozdrawiam
Wojtek
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Wheart, właśnie Ci próbuję wstawić na PW polską instrukcję od DS-a, ale coś chyba nie umiem :?: może się w końcu uda, a Tobie się przyda :-)

[ Dodano: 2006-08-23, 21:11 ]
Jednak chyba nie udało sie, bo w poczie PW wysłanej nie widzę załacznika, a jest zzipowany. Strasznie to skomplikowane :evil:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Położyłem u siebie polską instrukcję do deesa
www.dojarek.com/pub/istds.pdf
 
Wheart  Dołączył: 22 Sie 2006
DSowa mam (z linka powyżej - strona Apollo), do DS2 na stronie Apollo instrukcji jeszcze nie ma.
(Może ktoś z użytkowników DS dałby mi na PW info, czy bardzo różni się DS2 od DS jeśli chodzi o menu i guzikologię stosowaną - wyłączanie automatyki lampy itd)
Może ktoś ma angielską wersję instrukcji dla GX-1S? Z języka Goethego rozumiem pojedyńcze słowa i obrazki...

Pozdrawiam
Wojtek

PS: Ledwie się pojawiłem, już zamieszanie robię... Prawie jak po nabyciu MZ-5n ;)

(trochę później)
PS2: Poczytałem, poczytałem i DSowa pasuje (z kilkoma wyjątkami - inne nazwy opcji, inne pozycje w menu - ale pasuje).
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Obejrzałem www. Fajne zdjęcia, a i hobby masz niczego sobie :-) Z nickiem też ładnie - "Łert" - :lol: Pozdrowienia!
 

TePe  Dołączył: 24 Sie 2006
To ja może coś od siebie- instrukcja do Pentaxa K100D PL
 
Sony_M. Dołączył: 12 Wrz 2006
a ma ktos moze instrukcje do Optio T10? bede b wdzieczny!

genralnie mam taki problem: nie potrafie wlaczyc flasha :oops:
kiedy ustawiam opcje flash on to zdjecia wychadza duzo ciemniejsze niz przy flash off i nie wiem czy to poprostu usterka czy moze ja jestem tak nieogarniety ze nie potrafie tego wlaczyc :/ moze trzeba jeszcze ustawic jakas dodatkowa opcje? bede wdzieczny za pomoc!
 
stefan Dołączył: 04 Lis 2006
Witam! Poszukuje instrukcji do A-20 i jakichs opini na temat tego "aparatu".Bede wdzieczny za wszelkie informacje.Pozdrawiam.Stefan
 
zmija82  Dołączyła: 26 Gru 2006
hmmm probuje otworzyc na wszelkie sposoby nie dziala:((((czy robie cos nie tak???czy strona juz nie istnieje bo taki komunikat tez mi sie pojawil
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Nie wiem, czy ów problem został zauważony, ale ktoś się nie bał i ... nam stronę Apollo z instrukcjami po polsku. Nie mam pojęcia, czy owa strona została przeniesiona, popadła w niebyt czy też po prostu Huckleberry Finn wystrugał z niej piszczałkę. Faktem jest, że linki do photoworld.pl funkcjonują jak nawalony motorniczy w rozpędzonym tramwaju: nie można ich odnaleźć.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Oto nowy adres Instrukcje

Trzeba wejść przez stronę firmową Apollo poprzez wsparcie :-)

[ Dodano: 26-12-06, 19:53 ]
Ale juz od bardzo dawna nie była aktualizowana :-/
 
kamil-wrobel  Dołączył: 01 Lut 2007
Re: Polskie instrukcje do cyfrówek Pentaxa w pdf-ie
argawen napisał/a:
Witam

Wstawiam tutaj linki do instrukcji, jak w temacie.

1. Pentax Optio S40
2. Pentax MX
3. Pentax Optio 750Z
4. Pentax Optio SV
5. Pentax Optio S50
6. Pentax Optio 43WR
7. Pentax Optio X
8. Pentax Optio S6
9. Pentax Optio E10
10.Pentax Optio A10
11. Pentax Optio WPi
12. Pentax S5n
13. Pentax ist DS
14. Pentax Optio S45
15. Pentax ist DL
16. Pentax Optio S5z
17. Pentax Optio S4i
18. Pentax Optio S30
19. Pentax Optio S5i
20. Pentax Optio MX4
21. Pentax Optio 33LF
22. Pentax Optio 30
23. Pentax Optio 60
24. Pentax Optio W10
25. Pentax Optio S60
26. Pentax Optio M10
27. Pentax Optio 50L
28. Pentax Optio 50
29. Pentax Optio WP
30. Pentax Optio SVi
31. Pentax Optio S55

To już wszystkie z PhotoWorld.


[ Dodano: 2007-02-01, 14:33 ]
argawen,
masz może jakieś inne linki do instrukcji bo tych z PhotoWorld nie moge otwozyc :-(
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
tutaj jest prawidłowy link. Po prostu Apollo zmieniło adres.
Instrukcje Pentax

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach