nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Guma do O-ME53
Sam nic nie wymyśliłem, zwracam się więc do was. Widział ktoś coś co można by doczepić do O-ME53 :-)

Guma w mojej muszli delikatnie mówiąc się zużyła, dokładnie to część przylegająca do oka oderwała się już całkowicie. Szukam jakiejś osłony którą można by tam estetycznie umocować.
 

Big Z  Dołączył: 30 Lis 2012
Nie wymyślę nic oryginalnego, ale może dopasujesz coś ze "zwykłej" muszli - są chyba dużo tańsze ;-) niż nowa O-ME53, bo ta jak widziałem jest bardzo droga....
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
nie dopasuje, bo te gumy/muszle są całkiem inne
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
no właśnie... Przykleję kropelką :-P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
kropelką to nie - bo soczewka w pobliżu
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Będzie miał matówkę od razu. :mrgreen:
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Tak w ogóle to rozleciała się jeszcze komuś ta guma czy tylko ja mam tak krzaczaste brwi, że ją przerżnęły? :mrgreen:
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Ja używam tej samej na 3-im korpusie (Ds, 200D, K-5) i nic się nie dzieje. Może nie robię masowo zdjęć (po 24.000 miesięcznie, jak niektórzy), ale...
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Ja mam ją na drugim, w sumie 3, może nawet 4 lata. Najpierw pojawiły się małe dziurki a potem się całkiem rozleciała. :roll:
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Za mocno się przytulasz. :mrgreen: Ja jednak w okularach robię, więc nie chcąc ich za bardzo upaprać, siłą rzeczy mniej się do wizjera przyciskam, a i to w zasadzie gładkim szkłem.
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Dada napisał/a:
Za mocno się przytulasz
Wiesz, brzuch odstaje więc aparat o niego poprzez muszlę się opiera :evilsmile:
 

ZbyszekB  Dołączył: 27 Wrz 2010
nemo napisał/a:
Tak w ogóle to rozleciała się jeszcze komuś ta guma czy tylko ja mam tak krzaczaste brwi, że ją przerżnęły? :mrgreen:
Mi się uszkodziła, nawet nie wiem dokładnie jak. W którymś momencie zauważyłem że guma jest rozdarta/przecięta.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach