Crudo  Dołączyła: 08 Kwi 2007
Korci mnie to...
http://www.allegro.pl/ite...ne_zdjecia.html

Szanowne Koleżeństwo, co Wy na to :?:

:-D
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
niech Cię zacznie korcić coś z pełniejszym bagnetem, niewiele drożej
to:
LINK
LINK

 

Crudo  Dołączyła: 08 Kwi 2007
tref napisał/a:
niech Cię zacznie korcić coś z pełniejszym bagnetem, niewiele drożej


No jasne, dla Kobiety "pełniejszy bagnet", to zawsze lepszy wybór :-D

No dobra, powiedz to bardziej elementarnym językiem :-D
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
przepraszam, edytowałem post - linki na górze, może jeszcze coś dorzucę
 

Crudo  Dołączyła: 08 Kwi 2007
Dzieki, może "powalczę" o ten drugi link ;-)
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
no, mnie też coś dziś swędzi
a nie chcesz jechac na PPD :?: :evilsmile: Pomacasz sobie to Ci sie rozjasni :evilsmile:

 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Crudo, z tych trzech MZ-6 będzie najlepszym wyjściem (szybsza migawka i szybszy czas synchronizacji), ale ten zestaw MZ-7 + podręcznik NG to też niezłe wyjście. MZ-50 bym sobie darował. Poczytaj sobie tutaj:
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=3085
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=2164
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=4085
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=4185
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
djack, brawo, dziękuję za podanie linków! Nie musiałem tego robić ja!
:-B
 

Crudo  Dołączyła: 08 Kwi 2007
Dziekuję i ja :-D

Zaraz zabieram sie do czytania :-D

poczytałam, "6" wydaje sie byc lepszym wyborem, ma lepszy czas i podgląd ostrości, czy jakos tak :-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Crudo napisał/a:
Szanowne Koleżeństwo, co Wy na to :?:


A nie chcialabys takiego http://kmp.bdimitrov.de/bodies/Z-PZ/zpz70.html?
Calkiem przypadkiem mam tego dziarskiego bruneta w ofercie matrymonialnej. Biedaczysko lezy na polce i przezywa zawod, po tym jak wyciagnalem go na jedna rolke, a nastepnie zabralem obiektyw i odlozylem na wyzej wymienione miejsce. Dodam, ze jest w nim nowa bateria, ktora do najtanszych nie nalezy. Ten model ma w zasadzie jedna wade, ktora udalo mi sie zauwazyc - nie mozna ustawic recznie czulosci filmu - aparat sam ustawia z kodu DX na kasetce. Potrzebujesz obiektyw, czy juz cos masz? Mam do niego 35-80 (taki jak ten z MZ-50), ale na razie pojechal zwiedzac Europe, i bede mial go fizycznie w domu za jakies dwa tygdonie.

pozdrawiam

dz.
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
dzerry napisał/a:
A nie chcialabys takiego

a ile za takiego?
 

Crudo  Dołączyła: 08 Kwi 2007
dzerry napisał/a:
Calkiem przypadkiem mam tego dziarskiego bruneta w ofercie matrymonialnej. Biedaczysko lezy na polce i przezywa zawod, po tym jak wyciagnalem go na jedna rolke, a nastepnie zabralem obiektyw i odlozylem na wyzej wymienione miejsce. Dodam, ze jest w nim nowa bateria, ktora do najtanszych nie nalezy. Ten model ma w zasadzie jedna wade, ktora udalo mi się zauwazyc - nie mozna ustawic recznie czulosci filmu - aparat sam ustawia z kodu DX na kasetce. Potrzebujesz obiektyw, czy juz cos masz? Mam do niego 35-80 (taki jak ten z MZ-50), ale na razie pojechal zwiedzac Europe, i bede mial go fizycznie w domu za jakies dwa tygdonie


Uwielbiam brunetów, przetkanych siwizną, ale co tam, skoro ma nowe "wspomaganie". Pozbawiłeś go kita, jak ma nie być rozgoryczony, co Ty byś zrobił na jego miejscu, myslisz, że wycieczka po dekadenckiej Europie sprawę załatwi :?:

Faktycznie z tą "czułością" nie jest najlepiej, taki samowystraczalny brunet, boszzzzzz, od tego mozna "oslepnąć" podobno, tak kiedyś mówili :-D

Kusząca propozycja, brunet, światowiec i do tego półkownik...zapewne zlustrowany :-D

Pozdrawiam
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Crudo napisał/a:
Uwielbiam brunetów, przetkanych siwizną


Jejku - ja też. Jeśli dodatkowo mają oczy spaniela... mmm...
 

Crudo  Dołączyła: 08 Kwi 2007
...oczy, zwierciadło duszy ;-)

Źrenice zawsze szeroko rozwarte gwarantem ekscytacji, zadowolenia, szczęscia, takie powinny być :-D Oczy nie kłamią, nie mamy na to wpływu ;-) Zawsze patrzę w oczy, to ocean, który skrywa wiele tajemnic...
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
MZ-50 to fajna maszyna pod warunkiem, że lubisz pracować na priorytecie przysłony. Zastanawiam się nad zakupem czegoś z pełnym bagnetem (mz-6, -7?) ale najpierw parę szkiełek i cyfrowe body w kolejce ;)
 

Crudo  Dołączyła: 08 Kwi 2007
Szczerze, to jeszcze nie wiem na jakim priorytecie chce pracować :-D

Rozważam mz-6, jakoś przypadł mi do gustu chyba najbardziej ;-)
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Crudo, MZ-6 to taki brunet przetykany siwizną ~30... Jęśli jeszcze nie wiesz, czego oczekiwać od korpusu, to go bierz - ma bogate wnętrze i wiele potrafi. Ma szerokie zainteresowania - od kultury antycznej po high-tech. Czyli obsłuży bez problemów zarówno szkła bez styków, jak i te dziwadła bez pierścienia przysłony. Co więcej, zagwarantuje Ci niezwykłe, romantyczne wieczory spędzone na... fotografii, jako, że ma podświetlane pokrętła i górny wyświetlacz. Światło zmierzy nawet BO TAK (mygosia - :-P ). A i wężyk spustowy będzie do niego tańszy - taki minijack, jak do Canona.

To mówię ja szpajchel, brunet przetykany siwizną...
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jednak nie można zapominać o MZ-5n (ostatecznie MZ-3) - klasyczny wygląd, klasyczne sterowanie (a nie pipsztolce lewo-prawo ;-) ). Jednego co nie ma w stosunku do MZ-6, to P-TTL.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
zorzyk napisał/a:
Jednak nie można zapominać o MZ-5n (ostatecznie MZ-3)

Hmm... teraz to taki diehard :mrgreen:
Wiem, bo mam.
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Crudo,przyłączam sie do chóru polecaczy eMZetki szóstej: ma jeszcze to cos ukrytego-spota (pomiar punktowy,żeby nie było dwuznaczności :-D ).Jest mała,lekka,a przy okazji dobrze sie trzyma :-) .Po dokręceniu użytecznego gripa z bateriami albo akumulatorami R 6,trzyma sie jaszcze lepiej.Aparat naprawde do wszystkiego,co amatorowi może przyść do głowy.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach