technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
Michu napisał/a:
Bo sorry, ale nudzą mnie już osobnicy nie mający nic do powiedzenia...
Mnie natomiast nudzą osobnicy, których sama myśl, że można się nad czymś głębiej zastanowić, przyprawia o ból głowy :-P
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
A teraz ankieta: czy ktokolwiek przeczytał cały poprzedni post Technika219?

Tu nie chodzi o zastanawianie się nad czymkolwiek, tylko o prawo do posiadania własnego zdania.
A!
I tak, uważam że wszędzie powinien być stosowany umiar - nawet w sztuce - i nie nazywałbym tego cenzurą.
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
Michu napisał/a:
A teraz ankieta: czy ktokolwiek przeczytał cały poprzedni post Technika219?
Co, argumentów zabrakło i szanowny kolega na gwałt szuka sojuszników. Weź, przestań, to żałosne.
 

Sebastian  Dołączył: 19 Kwi 2006
Michu napisał/a:
A teraz ankieta: czy ktokolwiek przeczytał cały poprzedni post Technika219?
[...]


Tak, przeczytalem.

Czy gdyby na tych zdjeciach byla na przyklad Magdalena Lopatko, to bylyby to lepsze zdjecia?
 

Acer  Dołączył: 08 Maj 2008
Michu napisał/a:
A teraz ankieta: czy ktokolwiek przeczytał cały poprzedni post Technika219?

ja również, a za ostatni akapit tego postu szczere gratulację dla technik219
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
i ja przeczytałem.

technik219 napisał/a:
Czyż, jednak, prowokowanie nie jest cechą przyrodzoną artyście? Dlaczego czynić z niej zarzut?

zawsze mnie ten zarzut denerwował. tylko nie wiedziałem czemu. teraz wiem. dziękuję.

Michu napisał/a:
Bo sorry, ale nudzą mnie już osobnicy nie mający nic do powiedzenia...

słabo Michu... słabo...

Michu napisał/a:
Tu nie chodzi o zastanawianie się nad czymkolwiek, tylko o prawo do posiadania własnego zdania.

Czasami zastanawiam się czemu na forum siedzisz, jeśli zawsze tak często podkreślasz prawo każdego do jego zdania, natomiast odrzucasz ewentualność zdania zmiany, zwłaszcza swojego.
Bo najczęściej niestety to widać, gdy ktoś próbuje argumentować zdanie odmienne od Twojego.
Jak się na żywo z Tobą rozmawia, to to jakoś inaczej wychodzi, ale na forum jesteś straszny tetryk.

Michu napisał/a:
I tak, uważam że wszędzie powinien być stosowany umiar - nawet w sztuce - i nie nazywałbym tego cenzurą.

Nie od dziś wiadomo, że dla Ciebie słowo sztuka leży bardzo blisko słowa ładny i warsztat, więc i taka opinia nie jest jakoś zaskakująca. Nie mniej jednak czasami przesada jest konieczna, by wyrazić myśl. I nie powiesz mi, że hiperbola jest wynalazkiem czasów postmodernistycznych.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
A teraz ankieta: czy ktokolwiek przeczytał cały poprzedni post Technika219?

Starałem się...
Ale ta część, którą przeczytałem doprowadziła mnie do wniosku, że nie rozmawiamy o tym samym, tudzież ttechnik219 nie przeczytał ze zrozumieniem tego co napisałem. Bo nadal imputuje mi jakieś antyczne pojęcie
"kanonów sztuki", pisze, że broni zdjęć a przecież nikt tu nie napisał złego słowa o tych zdjęciach. itd itp. Także ja se odpuszczam, odpowiedziałem na pytanie karmazyniello zgodnie z własnym sumieniem i przekonaniem i nie chce mi się już dalej bić piany.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
No tak. Znów teoretyzowanie internetowe i przypisywanie niewypowiedzianych opinii.

Chłopcy - trzeba było przyjechać na Grzybki, tudzież inne spotkanie, bo dyskusje netowe zawsze kończą się tak samo.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach