dan  Dołączył: 11 Sie 2006
bEEf,
Ja tam mam dwa wysiegniki do potwierdzania ostrosci :mrgreen:
 

^mmm^  Dołączył: 04 Paź 2006
a nie boisz się skaleczeń, jeżeli ostrość będzie naprawdę duża ? :lol:
 

tom  Dołączył: 07 Maj 2007
^mmm^ napisał/a:
Myślałeś o wykrywaczu silikonu ? :evilsmile:


z tego co slyszalem ostatnio to sa miseczki z roztworem solnym jakims..
 

Gringo  Dołączył: 05 Lip 2006
Właśnie dlatego nie lubię was :P 3 posty na temat, a dalej to wszyscy równo pieprzą jak kto tylko najbardziej potrafi. Ten temat o czymś innym chyba jest niż powyższe wywody. Do ulatniania promili z organizmu są inne działy. Przecież na dobrą sprawę to zainteresowany prawie nic się z tego tematu nie dowie...

Atmosfera jak na onecie :-? :-? :-? :-? :-?

Jeszcze jedno- jeśli ktoś w giełdzie zapomni dodać cenę do sprzetu to każdy od razu poprawia, straszy, itd a tutaj nawet nikt nie zauważył, że dyskusja mija się z tematem...
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Gringo, o kadyszce napisano już tutaj tyle, że ten wątek naprawdę nie był aż tak nośny, by go za bardzo żałować. A może Ty masz coś do dodania na temat? Bo z powyższego postu to nie wynika. Nikt tu chamówy w wątku nie odwala i nikogo nie obraża, a na szczęście zakaz OT, choćby najgłupszych, jeszcze nie obowiązuje. Atmosferka nie leży? Wróć jutro może będzie lepiej :-P
Cytat
Atmosfera jak na onecie

Przecież wiesz, że to nieprawda, po co te dąsy? Nie wiem, jak w Lubartowie, ale u mnie w Łodzi słoneczko pozytywnie nastraja do świata, pomimo, iż zamiast na PPD się wylegiwać w domu siedzę nad projektem. Wyluzuj men.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Gringo napisał/a:
Właśnie dlatego nie lubię was :P 3 posty na temat, a dalej to wszyscy równo pieprzą jak kto tylko najbardziej potrafi.
Oflaguj się.
 

tom  Dołączył: 07 Maj 2007
beef, ma racje, jesli komus naprawde potrzebne info, wyszukiwarka rozwiaze jego watpliwosci :) kazdy temat byl wertowany dobre kilka razy, wiec z kazdej powtorki znajdzie jakies orginalne info, tak jak ja wczoraj szukajac info o kartach sandiska, znalazlem z 7 watkow ;D i wkoncu sie zdecydowalem dokupic nastepna karte sd e II ultra 4gb :) bo ta moja stara juz mi do reporterki nie starczala

[ Dodano: 2007-05-19, 18:32 ]
btw: ktos kiedys twierdzil ze w k10d widac roznice miedzy sd e II a III - zastanawiam sie jak to mozliwe skoro zarowno e II jak i e III maja zapis wiekszy niz 3mb/s ktore oferuje aprat - wiec jak to mozliwe ze niektorzy widza roznice? blad w pomiarze?[/b]
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Oflaguj się.

E tam lepiej oflagować Micha.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
tomecki napisał/a:
E tam lepiej oflagować Micha.
Albo jakieś koleżanki z forum.
http://isaacschrodinger.t...lag_body_pa.jpg
 

tom  Dołączył: 07 Maj 2007
Jarek, rewelacja :-B
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Dodać trzeba, że Jarek sam malował. Mało tego, sam pozował. A to zdjecie, to możliwości Bracketingu Kadyszki.
 

tom  Dołączył: 07 Maj 2007
Michu, ty musisz jakis swietny towar jarac? podziel sie! :mrgreen:
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
banding na wysokich czułościach,
a moja kadyszka tego nie ma, coś tracę ?


:-P
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Bronek napisał/a:
Jarek Dabrowski napisał/a:
banding na wysokich czułościach,
a moja kadyszka tego nie ma, coś tracę ?
banding na wysokich czułościach
 

tom  Dołączył: 07 Maj 2007
Jarek, 3666 :mrgreen:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
tom napisał/a:
Jarek, 3666
Skąd znasz mój pin do mikrofali?
 

tom  Dołączył: 07 Maj 2007
Mam nadzieje ze swojego pentaxa w niej nie trzymasz :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach