diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
niesamowite zdjecia dzikich plemion
 
Grzechotnik  Dołączył: 27 Paź 2008
Jak dla mnie doskonałe wykonanie.
Kadry o ile dobrze widzę na szklanych płytach powalają jakością.
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
Świetne fotografie! :shock:
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
To nic, że głównie pozowane. Genialne!
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Majstersztyk.
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
Świetne, ale co Salgado, to Salgado ;)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
wyrzykus, yyy, skąd wziąłeś tego Salgado jak zdjęcia robił Jimmy Nelson :roll:

[ Dodano: 2013-10-16, 13:30 ]
Zdjęcia rzeczywiście fantastyczne jednakże widziałem już coś takiego na zajęciach z historii fotografii. Zdaje się, że koniec XiXw., ale niestety ktoś mi ukradł zeszyt z notatkami [sic!] i nie pamiętam nazwisk :roll:
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
sołtys napisał/a:
wyrzykus, yyy, skąd wziąłeś tego Salgado jak zdjęcia robił Jimmy Nelson

Kluczowe jest słowo "ale", linkowane galerie świetne, ale wolę prace łysego, mimo wszystko mniej pozowane, "wykradane" mi się wydają. I graficznie to bardziej moja bajka
 

czaszka  Dołączył: 19 Paź 2009
sołtys napisał/a:


widziałem już coś takiego na zajęciach z historii fotografii


Bronisław Malinowski?
Zdjęcia zrobione sto lat temu miały znikomą wartość artystyczną, były fotograficznym uzupełnieniem etnologicznych badań.

A tutaj mamy bardzo ciekawy projekt i świetne zdjęcia.
Muszę to chyba pokazać dzieciakom po powrocie do domu.
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
czaszka napisał/a:
Bronisław Malinowski?
Zdjęcia zrobione sto lat temu miały znikomą wartość artystyczną, były fotograficznym uzupełnieniem etnologicznych badań.
Zależy jak na to patrzeć ;-) Może 100 lat temu jednak miały wartość artystyczną. Obecnie ją utraciły, a został dokument. Trzeba by zapytać kogoś pamiętającego tamte czasy ;-) Za sto lat o "tych" zdjęciach też ktoś może powiedzieć, że "100 lat temu nie miały wartości artystycznej, a były tylko materiałem poglądowym do badań etnograficznych" ;-)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
czaszka napisał/a:
Zdjęcia zrobione sto lat temu miały znikomą wartość artystyczną, były fotograficznym uzupełnieniem etnologicznych badań.

Nie, nie, nie, nie. Badania etnologiczne swoją drogą, ale ja kojarzę właśnie coś w deseń bardziej artystyczny.
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
A to widzieliście? Tylko bardzo proszę, by dyskusja nie zboczyła na "inne śliskie tematy" (jeśli wiecie, co mam na myśli).
http://www.leni-riefenstahl.de/eng/dienuba/1.html
 
psore
[Usunięty]
Cytat
Zdjęcia rzeczywiście fantastyczne jednakże widziałem już coś takiego na zajęciach z historii fotografii. Zdaje się, że koniec XiXw., ale niestety ktoś mi ukradł zeszyt z notatkami [sic!] i nie pamiętam nazwisk


Moze Edward Curtis i Indianie Ameryki Pn?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach