Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
triger, to nie ja zaprzągłem do tej dyskusji argument "liczba lejkarzy na forum Pentaksa". :-D

Co do reprezentacyjności naszego rynku. Nie wiem na podstawie jakich faktów sądzisz, że jesteśmy niereprezentacyjni. A jaki rynek ma być reprezentacyjny? Szwajcarski, norweski, maltański, chiński, mołdawski, etiopski? ;-)
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
reprezentacyjna to może być kompania. natomiast polski rynek sprzętu foto w każdym wymiarze jest reprezentatywny tylko sam dla siebie.
 
Kfan  Dołączył: 02 Mar 2007
Na opacznych pierwsza prezentacja tego Nikosai no wygląda cudnie o takie coś od Pentaxa by mi chodziło no ale niestety....
 
Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
Na optycznych wszyscy się zachwycają jakie pieknę to nowe cudo a bardzo przytomny tekst wypuściło dpreview w zakresie pierwszych wrażeń. Tak są blokady na wszystko. Na kompensacji blokada, na iso blokada, na czasie blokada i to każda inna. Najbardziej interesująca jest blokada trybu pasm, bo żeby zmienić tryb trzeba wyciągnąć pokrętło do góry.

Jestem za korzystaniem z analogowych wzorów ale tutaj to jest przesada, nawalili tych pokrętełek że wygląda jak statek kosmiczny. Poza tym wciąż nie jest to małe i podręczne, co byłoby z kolei moim spełnieniem marzeń;).
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Moze ktoś by zmienił coś w tytule wątku zeby było wiadomo ze Nikona Df chodzi.
Jak bym była tak uposażony w szkalrnie Nikona jak jestem w Pentaxowa, to chyba robilbym już preorder ;-)
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
Serafion napisał/a:
Na optycznych wszyscy się zachwycają jakie pieknę to nowe cudo


A na nikoniarzach wręcz przeciwnie :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach