jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Krzychoo napisał/a:
Możemy co najwyżej zrobić ankietę i zobaczyć jaka wyjdzie śrenia/mediana.
Najlepiej z możliwością dawania lajków.
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
Cytat
Był taki film: małżeństwo przyjeżdża do Wenecji, wynajmuje pokój. Wprowadzają się. Zachowują się jak niesforne nastolatki, "baraszkują" w nieco bardziej pikantny sposób. Jednak są momenty niepokojące. Dowiadujemy się, że kobieta jest chora, co jakiś czas jeździ na jakieś konsultacje do kliniki, coś jest nie w porządku. Ale po chwili wszystko wraca do nory i dalej korzystają z wakacji (bo to wygląda na wakacje). Aż tych niepokojących momentów zaczyna być coraz więcej, wreszcie przytłaczają ich życie, chociaż usiłują żyć jakby nic się nie działo - chodzą do galerii, przesiadują w kafejkach. Widać jak ona zmienia się, jak choroba postępuje, wreszcie dowiadujemy się: rak gardła. A, to dlatego ona stale nosi tę białą opaskę na szyi... Wreszcie umiera.



http://www.filmweb.pl/Ogrod.Rozkoszy.Ziemskich
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
tatsuo_ki napisał/a:
obawiam się, że temat został na siłę wepchnięty w sferę intymności,

Też jestem tego zdania. Według mnie tylko nieliczne zdjęcia z zestawu można nazwać intymnymi. Sama walka z chorobą jest wręcz publiczna. Towarzyszy jej cała masa widzów i tego się nie uniknie.
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
Dzięki M.W. Nie mam jakoś pamięci do nazwisk i tytułów filmów. Tytuł "Orlando" zapamiętałem tylko dzięki skojarzeniom: magia>magic>Orlando Magic> ORLANDO :mrgreen:
Chętnie obejrzę jeszcze raz.
 

deepee  Dołączył: 28 Cze 2011
technik219 napisał/a:
Nie pytaj więc czy ktokolwiek z nas byłby do tego zdolny, bo nikt na to nie odpowie tak, albo nie.

Dodałbym jeszcze, że niezależnie od tego, czy ktoś byłby w stanie zrobić i pokazać takie zdjęcia, mógłby odpowiedzieć twierdząco na pytanie, czy fotografia Merendino jest prawdziwa (uwzględniając różne konotacje tego słowa).

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach