mirekin  Dołączył: 03 Gru 2008
MPlayer też jest fajny.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
tref napisał/a:
Kytutr, podeślij mi ten pusty, zaryzykuję
Jak mam wysłać pusty plik? Wysyłał ktoś kiedyś komuś 0 bajtów?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
wyślij go na /dev/null, a tref go stamtąd odbierze...
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Opiszon, gdzie jest /dev/null w Internet Explorerze?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
IE jest /dev/nullem
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
opiszon napisał/a:
IE jest /dev/nullem

Null'em all?
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
Rozbiłem swoją Lumię 925 i z żalem stwierdziłem, że nie ma następcy dla tego telefonu. 930 nie ma najważniejszej zalety Lumii - czyli wyswietlania komunikatów na wyłaczonym ekranie. Za to kochałem 925 na nudnych spotkaniach. Reszta windowsów to prymitywne mydelniczki.
Poza tym okazało się, że unikalne aplikacje Lumii, czyli Office i Here z mapami offline całego świata ... są w androidzie i działają o niebo lepiej. I na dodatek aparat Galaxy S6 i Note 4 naprawdę rozstawia lumie 925, 1020 i 1520 po kątach.
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Do tych samych wniosków dochodzę. Miałem 820, teraz mam 1020 ale szlag mnie trafia, jak widzę aplikacje MS, czy Here, które działają lepiej na innych platformach...
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Trafi Was jak zaktualizujecie do win10 i here nie będzie działać... Nie próbowałem, ale podobno nokiowe apki nie działają na lumiach z W10...
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Here nie jest aplikacją od Nokii

Nokiowe aplikacje działają tylko na Nokiach Lumia.
Na Microsoft Lumiach już teraz nie działają. (Microsoft Lumia 640 8.1 u mnie)
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Ja spróbowałem i jak niepyszny wróciłem do WP8.1, brak nawigacji Here Drive+ był dużym rozczarowaniem i nie by byłem gotowy na następne. Za to na komputerze Windows 10 śmiga w najlepsze.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Ok.
To jaki jest powód braku Here? Czy aby nie tylko to ze W10 jest tylko w postaci prevki?
No chyba ze Microsoft zacznie zadać kasy za Here.

Bawiłem się Lumią z w10 w pracy i bylo ok - szczególnie Edge

 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
W10 jest jak najbardziej OK na PC. Na telefonach to wciaz jakas beta czy inna alfa. Polowa rzeczy moze tam nie dzialac.

Mi chodzi o jakosc aplikacji od MS czy Here na WP a na Androidzie/iPhone.
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
bbartlomiej,ma całkowitą rację.
Zobaczcie, jak pieknie chodzi microsoft outlook na androidzie, zwłaszcza Exchange z rozbudowanymi kalendarzmi. Wreszcie można potwierdzić spotkanie, czego brak na WP doprowadzało mnie do szewskiej pasji.Sprawdźcie funkcjonalność Onenote na androidzie i WP - różne światy. Przy tym OneDrive i Office Lens działają płynnie i niezawodnie. Na deser - Power Point, na androidzie prawie jak na PC, na WP - nie działa nawet jako czytnik.

[ Dodano: 2015-08-26, 00:16 ]
opiszon napisał/a:
Ok.
To jaki jest powód braku Here? Czy aby nie tylko to ze W10 jest tylko w postaci prevki?
No chyba ze Microsoft zacznie zadać kasy za Here.

Microsoft nie ma i nigdy nie miał nic wspólnego z Here. Here należy do BMW, Audi i Mercedesa, wcześniej Nokii (części, która nie została sprzedana Microsoftowi). Nokia kupiła natomiast te mapy od Navteqa.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
opiszon napisał/a:
Here nie jest aplikacją od Nokii
Here należy do samochodziarzy od bardzo niedawna, wcześnuej była aplikacją Nokii.
 
meme174  Dołączył: 29 Sie 2015
Witam :)

Mój htc one miał mały wypadek 8-) i szybka jest w pieknym pajaczku... naprawe wycenili mi na 760 zł brutto a wiec odpada :) Pobawiłem sie lumiami i wp przypadł mi do gustu - interesuje mnie model 735 lte, choc to chyba najmniej wazne - raczej chodzi mi o system - stabilny ? nie zacinajacy sie, z aplikacjami wiem jak jest( nie zbyt duzy wybór ), Jak sprawuje sie nawigacja nokii ?
 

olejx  Dołączył: 25 Wrz 2013
System bardzo stabilny w nie zacina się w ogóle. Co do nawigacji jest w porządku.
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
Here ma skrajnie ubogi zbiór POI, mapy aktualizowane są ze 2 razy do roku.Chociaż miałem to na Lumii 925 to i tak jeździłem na nawigacji Yanosika (zwłaszcza n autostradach było widać wypadki wystarczajaco wcześnie, żeby zjechać przed korkiem). Teoretycznie Here też wyswietla korki, ale na drogach wojewódzkich to już chyba nikt z tą nawigacją nie jeździł lub czynił to bez połaczenia z internetem. Za granicą Here działało lepiej, zaletą było ostrzeganie o przekroczeniach prędkości. Oczywiście wszystko zawsze działało płynnie.
 

gezaj  Dołączył: 11 Mar 2008
Czy ktoś wie dlaczego photobeamer nie działa?
Tzn wyłączyli tylko ciekaw jestem dlaczego i czy jest coś jak PhotoBeamer w zamian?
 

squonk  Dołączył: 01 Wrz 2008
Z foto aplikacji korzystam z dwóch:
1/ ND Converter,
2/ Sun Tracker.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach