jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Konkurs Oczko czyli 21 dni na fotografię - Edycja XI/2013
Zapraszam do udziału w XI edycji konkursu Oczko, czyli 21 dni na fotografię w roku 2013.

Tematem jest Makro mi bliskie (Makro)

Harmonogram poszczególnych edycji konkursu zakłada 12 edycji, każda to tytułowe „Oczko”, czyli 21 dni – 10 na nadsyłanie, jeden na przygotowanie galerii i ankiety, 10 na głosowanie.

Kryteria zgłoszeń

Każdy uczestnik może zgłosić dwa zdjęcia w edycji. Technika, tonalność oraz orientacja zdjęć - dowolne. Zgłaszamy zdjęcia wykonane nie dawniej niż pół roku od daty ogłoszenia kolejnej edycji. Praca raz zgłoszona do Konkursu nie może brać udziału w kolejnych edycjach.

Sposób zgłoszenia

Zdjęcia nie powinny posiadać podpisu autora.

Zdjęcia w formacie JPG, o rozmiarze 700 pikseli na dłuższym boku, wysyłamy na adres oczko@pentax.org.pl

Pliki nazywamy wg szablonu:
konkurs_nrEdycji_nick_nrZdjecia.jpg
np:
konkurs_XI_jorge.martinez_1.jpg
konkurs_XI_jorge.martinez_2.jpg (max. 2 prace)

W temacie emaila, proszę napisać:
konkurs nrEdycji nick
np
konkurs XI jorge.martinez

W treści maila, proszę podać datę kiedy zdjęcie zostało zarejestrowane. Prace, które zostały wykonane wcześniej niż pół roku wstecz od ogłoszenia danej edycji, zostaną automatycznie odrzucone. Obowiązuje zasada wzajemnego zaufania. Jeśli ktoś chce oszukiwać z datą, trudno żeby ktoś prowadził dochodzenie w tej sprawie.

Termin przysyłania zdjęć mija 22 listopada (piątek), w następnym dniu ukaże się galeria i ankieta. Głosowanie zakończy się 3 grudnia.

Szczegółowy regulamin znajdziecie w wątku:
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?p=1041496
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
Może być bardzo ciekawie. Konkurencja pomiędzy zdecydowanymi faworytami w tej dziedzinie powinna być emocjonująca.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Chcę widzieć krew i odwłoki!
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
Ja to się nie wychylę, nie mam szans. Przede mną wszelkie robactwo daje nogę (o ile ma), a one, te faworyty, pląsają sobie jakby nic w tych tam badylach, trącają robale w czułki, może nawet w czółka, a one - te robale znaczy się -pozują jakby nigdy nic, by na tym forum jak najlepiej wypaść.
Może jeszcze kto inny się wychyli i obfotografuje jakiś kawałek rdzy, czy innego paskudztwa i trochę namiesza.
Będzie się działo.
Byle tylko te prace przysyłali, bo ruch w tych konkursach jak na placu zabaw o północy.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Po temacie konkursu wnioskuję, że to nie koniecznie o odwłoki i czółki idzie.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Oczywiście, że nie tylko.

Nierobale i martwa natura również bardzo mile widziane.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Wow, ile zgłoszeń. Jestem pod wrażeniem.

Przypominam że został jeszcze jeden dzień na nadsyłanie zdjęć. Zachęcam :-)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Miałem dobre chęci, ale brak czasu niestety.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach