Cobretti  Dołączył: 06 Lut 2007
Kormoranów jest sporo koło mostu, jak się robią takie wysepki z piachu... czasem i kilkanaście. Jak się idzie dalej na południe, są rozległe plaże, tam można je podejść (bobry też tam są).

Czaple, złapałem ją właśnie tam, gdzie dryfowały te domki. Ja akurat robiłem robaki pod kamieniami i walczyłem z komarami (czapli nie widziałem, bo stałem tyłem), a tu odwracam się - czapla sobie łazi:-) Była bardzo blisko, ale zanim zmieniłem obiektyw i przeszedłem z makro na tele, to szybkim krokiem odmaszerowała:
http://algorytmy.pl/foto/...5_1_7_1&id=2855
 
Marcinicus  Dołączył: 30 Gru 2006
Hej.
Bardzo fajne F10, lepsze niż te wcześniejsze z jupiterami. Z fajerwerków bombowe F3. Jakie tam dałeś ustawienia? Fajna seria cmentarzowa, ale mój zdecydowany faworyt to P9 - za kadr.
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
Marcinicus, dzięki. Tak, na F3 jest jakiś taki fajny ... chaos ?::)
Niestety wszystkie na iso1600, nie zdążyłem przestawić, ale jakoś nie rzuca się strasznie w oczy:)
f3.2 1/80s obiektyw: Vivitar 28/2.8
To jeszcze kilka z wczoraj:
F11 (a to z Tamrona 70-300)

F12

F13


no i ten animowany gif, który już wrzuciłem w wątku Izy:


[ Dodano: 2007-12-20, 23:29 ]
A wczoraj mieliśmy firmową Wigilię w teatrze Ateneum. Ciasno było i duszno. Jedno ujęcie mi się podoba, więc tutaj zapodam. Chętnie usłyszę co o nim myślicie.



[ Dodano: 2007-12-21, 21:49 ]
No i znowu zapomniałem, że trzeba odpowiedzieć na swój własny wątek, żeby inni zauważyli zmiany:)

[ Dodano: 2008-01-11, 23:04 ]
A w zeszłym tygodniu byłem na krótkim sesshin w Kazimierzu Dolny.
Jak ktoś chce zobaczyć fotki, to tutaj: https://domino.altkom.pl/slawek/Kazimierz012008/index.html
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
mumonzan napisał/a:
A w zeszłym tygodniu byłem na krótkim sesshin w Kazimierzu Dolny.
Jak ktoś chce zobaczyć fotki, to tutaj: https://domino.altkom.pl/slawek/Kazimierz012008/index.html

Podpoba mi sie 15 :-)

(jestem prawie pewien, ze tym samym pensjonacie byli w listopadzie rodzice mojej dziewczyny na krotkim obozie Yogi :-) )
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
dan, to na pewno to samo miejsce, tam odbywają się obozy Yogi.

[ Dodano: 2008-04-08, 00:12 ]
Właśnie wróciłem z Zanzibaru.
Prawie 2500 fotek do przebrania:)
Poniżej zajawka:) Graliśmy mecz z miejscowymi, wygraliśmy 2:1 ! (to dlatego, że cholernie małe bramki tam stosują:)



Następne niebawem!

[ Dodano: 2008-04-13, 14:55 ]
Zanzibar jeszcze w obróbce, ale dzisiaj rano przechodziłem przez Łazienki. Polecam, pawie właśnie mają okres godowy i można je złapać z rozłożonymi ogonami:







a wiewiórki prawie atakują :mrgreen:

 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Łazienkowe klasyki...

Czekam zatem niecierpliwie na foty z Zanzibaru!!! :-D
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
No to proszę, taki wschodzik słonka na Zanzibarze...



[ Dodano: 2008-04-18, 21:02 ]
Wreszcie obrobiłem zdjęcia. Ponad 200 w moich galeriach na Picasie, link w stopce, zapraszam.

[ Dodano: 2008-08-18, 00:48 ]
Dawno nic nie pokazywałem. To tutaj kilka dzisiejszych fotek

1.


2.


3.


4.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach