cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
tak. całe oglądactwo slajdów było do nagrania i odtwarzania potem potomnym... ;-)
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
cotti napisał/a:
a pisaliście już o Dark Side? 8-)
zawiodła nas na manowce za podszeptami samego Vadera...

Powrót był dramatyczny - trzeba było jechać na mapę, gdyż baterie w gpsie padły ;-)

Nasz Vader poprowadzil nas bardzo ladnie bocznymi drogami, omijajac wszystkie najczesciej uczeszczane drogi i potencjalne korki, jechalismy dzieki niemu przez ciekawsze okolice, problemow nie bylo ;-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
cotti napisał/a:
tak. całe oglądactwo slajdów było do nagrania i odtwarzania potem potomnym... ;-)


Chyba zeby pokazac jak na pokazie slajdow sie nie zachowywac ;-) Na nastepnym PPD chcialbym mimo wszystko zobaczyc wiecej zdjec, a grupka komentujaca, za kare powinna minimum po dwa magazynki przywiezc ;-) I tylko nie mowcie, ze robicie tylko cyfrze, bo Marek Wyszomirski pokazal, ze sie da ;-)

dz.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
dzerry, powinieneś dostać medal, że zniosłeś dzielnie te wszystkie konstruktywne krytyki :)
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
I tylko nie mowcie, ze robicie tylko cyfrze, bo Marek Wyszomirski pokazal, ze się da ;-)


Zresztą był przecież rzutnik cyfrowy - jak ktoś nie chce naświetlać to może pokazać korzystając z tego medium.
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Maciek napisał/a:
był przecież rzutnik cyfrowy

A był. I pozostał nietknięty. No może nie całkiem bo przedłużacz od niego znalazł zastosowanie (do rzutnika tradycyjnego).
Mimo to działa - już dziś wódz serwował na nim zmiany organizacyjne, o których nie miałem pojęcia przed wyjazdem.
Czy ja tu jeszcze pracuję? ;-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
cotti napisał/a:
dzerry, powinieneś dostać medal, że zniosłeś dzielnie te wszystkie konstruktywne krytyki :)
Spoko, bylem na kilku plenerach pl.rec.foto, gdzie odwarzylem sie pokazac slajdy - to zadzialalo jak szczepionka - nawet najbardziej konstruktywna krytyka mnie nie rusza ;-) Dodam tez, ze pewne doswiadczenie w konstruktywnej krytyce tez nabylem ;-) cotti, niestety przyznalas sie, ze robisz slajdy, wiec za rok nie masz wyjscia ;-)

dz.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
dzerry, ale ja nie mam szczęścia do ich wywoływania :)
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
cotti, jak sie nie umie zdjec robic... w labie to nawet salomon pustego nie wywola :P
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
cotti napisał/a:
Powrót był dramatyczny - trzeba było jechać na mapę, gdyż baterie w gpsie padły
przesadzasz :-D

- poproszę sprite litrowego, tylko rozlać na dwa
- ale my nie mamy półlitrowych szklanek
- a takie od piwa?
- noooooo, mooooże byyyć w kuuuuflu
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
a i tak dostali w 0,33
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
sylwiusz napisał/a:
jechalismy dzieki niemu przez ciekawsze okolice, problemow nie bylo
u nas też nie było, jakiś areszt śledczy po drodze zaliczyliśmy :-D [Fafniak :mrgreen: ]
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref napisał/a:
jakiś areszt śledczy po drodze zaliczyliśmy :-D [Fafniak :mrgreen: ]
Chciał nas wsadzić do pierdla, a sprzęt upłynnić na Allegro :-P
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
cotti napisał/a:
dzerry, ale ja nie mam szczęścia do ich wywoływania :)


A ja do poczty.

Slajdy doszły kilka godzin po moim wyjeździe, o czym się dowiedziałem kilka godzin po moim powrocie.
Za karę zobaczycie je przy najbliższej okazji.
Liczę na to, że będą tylko hardcorowe komentarze.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
fotonyf, - zapewniam ze :
temat wychodzi z kadru - masz zapewniony....
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
fotonyf, - zapewniam ze :
temat wychodzi z kadru - masz zapewniony....


Ueeee, tylko tyle?

[ Dodano: 2007-05-22, 00:06 ]
Mam nadzieję, że uzbiera się więcej!
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
fotonyf napisał/a:
Mam nadzieję, że uzbiera się więcej!
Na pewno dowiesz się też że nie zachowałeś reguły mocnych punktów, no i że jest za dużo koloru :)
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
milo napisał/a:
cotti, jak się nie umie zdjec robic... w labie to nawet salomon pustego nie wywola :P


a ja nigdy nie mówiłam, że umiem robić zdjęcia ;-) lubię nosić aparat - to tak :-D
 

noel  Dołączył: 15 Wrz 2006
i przypomniało mi się...
- Wojna systemowa? JAKA wojna systemowa!? Nie ma czegoś takiego... SPALIĆ BOGUSZA!
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
noel, dobrze ze z Twojego systemu tylko pogozeliska, bo pewnie tez bylbys kandydatem na pal.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach