jotbe
[Usunięty]
Powitanko
Zapisałem sie, trochę poczytałem, ale zapomniałem zupełnie się przywitać. Witam więc serdecznie wszystkich i pragnę wyrazić słowa uznania dla osób które stworzyły to forum. Proszę nie brać tego za jakieś tam kadzenie - jest naprawdę ok. Już mogę się zadeklarować, że będę je systematycznie odwiedzał i czytał wszystkie posty. Przyznaję się też, że raczej nie zostanę aktywnym użytkownikiem, ale o tym może innym razem. Jeśli o czymś nie wiem w kwestii formalno organizacyjnej to proszę o uświadomienie. Pozdrawiam!
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Kheyyy Jotbe.
Czemu nie chcesz zostać aktywnym użytkownikiem? Chyba nie żywisz jakiś uprzedzeń względem nas, tudzież nie gardzisz nami? ;-)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Witaj jotbe - mysle, ze jednak zmienisz zdanie i bedziesz czesciej na forum dzielil sie wiedza i sluchal problemow i doswiadczen innych uzytkownikow JSS...;-)

Pzdr
Spinner
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
jotbe napisał/a:
czytał wszystkie posty

Wszystkie?

Optymista. Niepoprawny zresztą.

Ale witaj! :-)
 
jotbe
[Usunięty]
Krótkie stanowisko co do wypowiedzi każdego z Was, zaczynając od końca.

fotonyf:
Niestety, ale bardziej pesymista, a w oczach niektórych nawet malkontent. Masz dużo racji - trochę się zagalopowałem. Dzięki za twarde stąpanie po ziemi.

Michu i Spinner:
Daleki jestem od jakichkolwiek uprzedzeń, a tym bardziej pogardy. Zajmuję jednak takie stanowisko i miejsce w szyku, gdyż w porównaniu z Wami jestem totalnym laikiem, a wiedza moja i doświadczenie uważam, że jest bliskie zeru. Jeśli chcielibyście być z czasu tak wyrozumiali i wytrwali odpowiadając na moje dyletanckie pytania, to z góry dzięki. Wierzcie mi - szybko się uczę. W tej dziedzinie nigdy jednak nie trafiłem nawet na miernego nauczyciela. Przygoda z fotografią zaczeła się we wczesnej młodości i była stosunkowo krótka. Powrót po przeszło dwudziestu latach. Rzuciłem się od razu na głębokie wody, ale przyznaję się bez bicia, że idzie mi to bardzo ciężko. Dochodzę do wszystkiego wyłapując coś tam z forum i eksperymentując.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Eee tam Jotbe, możemy zrobić konkurs, który z nas jest większym laikiem ;-)
Forum to oprócz zdobywania wiedzy i również zabawa, zawiązywanie znajomości (które później życie weryfikuje na zlotach) i cała ta otoczka knajpiano-towarzyska.
Przy okazji. Ciekawe, ilu z nas siadając wieczorem przed kompem czyni to z browcem (ot, namiastka kulturalnego wieczoru w pubie).
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
wlasnie siedze z browarem po "naprawie" kompa.....
 
jotbe
[Usunięty]
Komunikatywny, to i owszem jestem. Zawsze wlezę tam, gdzie nikt się nie pcha. Natomiast co do otoczki knajpiano-towarzyskiej, to i owszem, ale pewien organ domaga sie z czasu odpoczynku. Generalnie jednak - jestem prawie zawsze "za". Co do browca, to chetnie zabiorę głos, ale jak ktoś kiedyś założy jakiś nowy wątek.
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
jotbe napisał/a:
Dochodzę do wszystkiego wyłapując coś tam z forum i eksperymentując.

Ja uważam, że absolutnie rewelacyjną formą nauki, oprócz forum, internetu etc., są plenery.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
fotonyf napisał/a:
Ja uważam, że absolutnie rewelacyjną formą nauki, oprócz forum, internetu etc., są plenery.

hihihi - tylko nauki czego :mrgreen:
 

kiwaczek  Dołączył: 25 Kwi 2006
fotonyf napisał/a:
Ja uważam, że absolutnie rewelacyjną formą nauki, oprócz forum, internetu etc., są plenery.

Acha! Pod warunkiem oczywiście, że nie jesteś organizatorem przejętym swoimi obowiązkami i nawet nie znajdujesz czasu żeby uczestników popytać o to co na duszy leży :D

Pod tym względem niestety III PPD zmarnowałem. Ale nic to. Na nastepnych będę się bardziej udzielał fotograficznie :D
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
No jak - kiedy mówię wszystkiego, to mam na myśli od sprzetu, poprzez obgadanie technologi a skończywszy na zwyczajach towarzystkich i wchłanianiu ducha Pentaxa :-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
taaaak to :" wchłanianie ducha pentaxa" mnie troche ekhmmmm "zlamalo" ;-)
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Taką masz słabą głowę? :mrgreen:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
eee no usiadlem na chwile i obudzilem sie ok.2 w nocy :roll:
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
no, nie badz taki skromy - wczesniej troche duszkow asahi wchlonales ;]

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach