JackW  Dołączył: 08 Lip 2009
Pasek od K-mki
Sprawdźcie czy Wasze oryginalne paski do Pentaxów nie sypią się. Wczoraj włożyłem do kabury swojego Pentaxa K-m. Po wyjęciu zauważyłem cały tył pokryty czarnym pyłem. Sadze czy inny diabeł, pomyślałem? Niestety pasek. Ta niby guma, która był pokryty od środka zaczęła się kruszyć i schodzić. Dzisiaj wywaliłem to badziewie. Dziwne, że to Pentax firmuje.
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Jesteś pierwszym właścicielem tego aparatu ?
 
JackW  Dołączył: 08 Lip 2009
Tak. Pasek z kompletu.
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Ok. czyli pasek oryginalny. Nie spotkałem sie z jakimkolwiek problemem z oryginalnym paskami. Mam K10D i cały czas pasek jest w doskonałym stanie.
 

Mart  Dołączył: 28 Gru 2009
Wygląda na to, ze paski z K-m'ek zaczęły się buntować :mrgreen:
U mnie też się posypał. Zanim zdecydowałem o wywaleniu, to wyszczotkowałem tą wadliwą gumowaną powłokę i teraz jest w porządku.
 
Deco79  Dołączył: 16 Gru 2013
W k100D Super też mi się pasek posypał.
 
rafal_ski  Dołączył: 09 Maj 2009
w k200D też pasek się posypał :cry:
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Pasek do K-m rzeczywiście był słaby. Jak osoba, którą wciągnąłem do systemu ją kupowała, to od razu dostała ode mnie pasek od K10d.
 

pyciar  Dołączył: 29 Cze 2007
Potwierdzam - pasek od k-m nadaje się tylko do włożenia do pudełka "na sztukę" żeby napisać że jest. Używać się go nie da bo wąski jak sznurówka. Po 2 latach też zauważyłem że ten zamsz/guma/cokolwiek zaczyna schodzić. Natychmiast wymieniłem na oryginalny z czasów MZ i po kłopocie (w dodatku mam 2 małe kieszonki na zapasową kartę pamięci ;-) )
Macałem paski od k10 i k-7 - te są zdecydowanie lepiej wykonane

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach