pyciar  Dołączył: 29 Cze 2007
Przechowywanie dużych modyfikatorów (okta, softboks itp)
Mamy w studio 2 lampy z kupą modyfikatorów, niektóre są na prawdę ogromne (tak mi się zdaje). Jest problem z ich przechowywaniem bo studio jest nieduże a do mini-magazynku jest daleko wąskim korytarzem i jeszcze węższymi drzwiami. Dodatkowo ze studia korzysta dużo osób (kółko fotograficzne) więc każdorazowe składanie i rozkładanie nie wchodzi w grę - po tylu razach na pewno coś się popsuje, połamie, przetrze (o czasie spędzonym na tej czynności nie wspominając). Zastanawiam się jak tu przechowywać te softboksy żeby nie zawadzały na środku? na chwilę obecna leżą sobie gdzieś przy ścianie ale to też jest o krok żeby ktoś kopnął czy nadepnął.
Macie jakieś pomysły? Może widzieliście jakiś sprytny sposób? szafkę? wieszak? cokolwiek?
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
pyciar napisał/a:
leżą sobie gdzieś przy ścianie ale to też jest o krok żeby ktoś kopnął czy nadepnął.
Macie jakieś pomysły?
Bloczek, sznurek i pod sufitem powiesić.
 

romeck  Dołączył: 18 Lut 2011
j.w. Dada.
Jak wysoko jest sufit?
 

pyciar  Dołączył: 29 Cze 2007
Sufit niestety nisko. Czasami są problemy przy zdjęciach low-key bo światło błądzi po studio (Proponowałem pomalować ściany i sufit na czarno/ciemnoszaro żeby nie odbijały ale chwilowo brak środków i pozwolenia na taką modyfikację)
Wracając do softów to czuje że skończy się na doszyciu tasiemek/uszu i dużych haczykach na ścianie.
Widziałem fajną wiszącą materiałową szafkę ale jest trochę za mała na takie rzeczy

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach