Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Podobno w Krasnogursku zrodził się pomysł, by do Zenitów dodawać dynamo.
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Podobno w Krasnogursku zrodził się pomysł, by do Zenitów dodawać dynamo.


Michu jezeli juz to w Krasnogorsku
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Serio? W standardowym zestawie?

Tak, standardowo, tylko to bylo kiedys, jak kupowalem bodajze P30 2 MPix, teraz nie wiem jak robia???
 
MichalG  Dołączył: 21 Maj 2007
K100d i kit to dwa oddzielne opakowania razem to jakies 1,5kg. Musisz sie strescic do 2 kilo bo powyzej zapłacisz powyżej 30 funtów za wysłanie. Pozdrawiam:)
 
porucznikx  Dołączył: 16 Maj 2007
MichalG napisał/a:
K100d i kit to dwa oddzielne opakowania razem to jakies 1,5kg. Musisz się strescic do 2 kilo bo powyzej zapłacisz powyżej 30 funtów za wysłanie. Pozdrawiam:)


A ile by wyszło do 2kg, przesyłką ubezpieczoną na jakieś 300 funtów?
 
MichalG  Dołączył: 21 Maj 2007
jakies 15 funtów. Ostatnio wysyłałem paczke....ważyła 2,3 kg i zaplaciłem 33 funty.
 
porucznikx  Dołączył: 16 Maj 2007
MichalG napisał/a:
jakies 15 funtów. Ostatnio wysyłałem paczke....ważyła 2,3 kg i zaplaciłem 33 funty.


to i tak znośnie, nawet przy 30 funtach za transport wychodzi taniej niż w Polsce
 

mik  Dołączył: 14 Kwi 2007
sklep na brytyjskim ebayu podaje cene za wysylke do Polski 17 Ł za k100d+kit

mik
 
porucznikx  Dołączył: 16 Maj 2007
mik napisał/a:
sklep na brytyjskim ebayu podaje cene za wysylke do Polski 17 Ł za k100d+kit

mik


Tyle, że o ile się nie mylę, ten sklep jest (h)amerykański więc trzeba doliczyć cło i vat, a opłatę za transport wrzucić do podstawy oclenia... jeśli oczywiście o ten sklep chodzi, bo właśnie na brytyjskim e-bayu widziałem takową ofertę.
 

tom  Dołączył: 07 Maj 2007
co za problem, calosc z pewnoscia nie wazy wiecej niz ~3kg i to jest maksylana masa dla jakiej koszt wysylki wyliczac powinienes
 

mik  Dołączył: 14 Kwi 2007
porucznikx napisał/a:
Tyle, że o ile się nie mylę, ten sklep jest (h)amerykański więc trzeba doliczyć cło i vat


sklep jest amerykanski, ale wysylka jest z wielkiej brytanii, a to chyba znaczy ze ewentualne clo i vat juz byly placone.

mik.
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Jarek Dabrowski napisał/a:
Do którego aparatu producent dodaje aku AA i ładowarkę do nich?
Nikon do Coolpixa 3100 dodał mi dwa akku i ładowarkę. Mogę fotkę podesłać jakby co. ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach