rychu  Dołączył: 08.10.2006
Szkoda, że nie widzieliście jak Felcią 4,5 metrową markizę taszczyłem ze 40 kilosów :-)

opiszon  Dołączył: 29.01.2008
Nie liczy się.
Felicia to dostawczak. Wielokrotnie udowodnione.

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Osobiście wiozłem nią ponad tonę. Dziwłem się, że to wytrzymała bez awarii.

opiszon  Dołączył: 29.01.2008
A kolega dzisiaj opowiadał jak się bał parę dni temu wiezc 400kg glazury w Octavii III.
Lama ;-)

kwrom  Dołączył: 17.11.2009
Maluch jest pojemny wiozłem nim lodówkę (150km) ale musiałem odkręcić na drzwiach pokrętło do szyby gdyż z pokrętłem nie można było zamknąć drzwi.

powalos  Dołączył: 20.04.2006
Maluchy tak, ale zwłaszcza Syreny to były prawdziwe woły robocze. Ludzie wozili nimi wszystko. Plony na targ. Trzodę do uboju, itp. Nie wspominając o zakupionych na targu cielakach. :-) To były czasy. Pzdr.

rychu  Dołączył: 08.10.2006
Cytat
To były czasy.

Tylko wtedy to była normalka i nikt nie myślał strzelać z biodra do takich obiektów.

deepee  Dołączył: 28.06.2011
Apas, przykład taniego orurowania dachowego.

Apas  Dołączył: 26.01.2007
powalos napisał/a:
Maluchy tak, ale zwłaszcza Syreny to były prawdziwe woły robocze. Ludzie wozili nimi wszystko. Plony na targ. Trzodę do uboju, itp. Nie wspominając o zakupionych na targu cielakach. :-) To były czasy. Pzdr.

Pamiętam na mojej wsi zaraz po 1989 roku, jak wszyscy zaczeli biznesy robić, to takim maluchem czasem cała hurtownię się przewoziło z lokacji A do B, albo zaopatrzenie do firmy 'Stefanex - Import, Export, Produkcja, Handel i Usługi' dostarczao codziennie. Dzieki temu sprzedałem swojego osiemnastoletniego malucha z zyskiem nadspodziewanym, bo się trafił chętny 'byznesmen' :-)

greentrek  Dołączył: 14.08.2012
Apas napisał/a:
Stefanex - Import, Export

Zawsze mnie bawiły wszelkie firmy typu "...ImpEx" - wymiana handlowa najczęściej nie przekraczała granic gminy, ale nazwa nobilitowała :mrgreen:

Skocz do: