bosmanzbryzy  Dołączył: 25 Cze 2006
K10d za 527funtow w buy now
Moze ktos szuka kadychy w dobrej cenie, w sobote 19 maja moja Lepsza Polowa bedzie w Polsce (w Slupsku) jakby ktos reflektowal dajcie znac, cena wydaje mi sie dobra a transport nie jest problemem.
link do aukcji ponizej (nie jestem spokrewniony ze sprzedawca :-) )
http://cgi.ebay.co.uk/NEW...1QQcmdZViewItem


moje posrednictwo nie jest niezbedne, bo gosc wysyla na europe, teraz doczytalem, powodzenia
 

dgim  Dołączył: 05 Lis 2006
moze K100D
http://cgi.ebay.co.uk/NEW...1QQcmdZViewItem
hmm ? ~1900zl, szkoda, ze Slupsk, ja z Warszawy
 

kosafwc  Dołączył: 24 Lut 2007
za taka roznice to jzu mzesz dojechac :D
 

nowakka  Dołączył: 22 Kwi 2006
Mały updejt: już jest za Ł509 w kicie i z kartą 2GB. Nie warto się chyba zastanawiać?
 

bosmanzbryzy  Dołączył: 25 Cze 2006
nowakka, nic sie nie zmienilo, nadal jest 527, bo za 509 to mozesz go kupic i trzymac u sprzedawcy :-P
 

mik  Dołączył: 14 Kwi 2007
a jak jest z gwarancja na taki sprzet ? gwarancja UK jest honorowana w Polsce ?

mik.
 

obrzydliwy  Dołączył: 24 Maj 2007
dzwonilem do apollo w sprawie gwarancji UK i powiedzieli mi ze przez rok jest honorowana ale gdyby cos bylo nie tak (nie wiem jednak co) to wystarczy okazac paragon z wyszczegolnionym sprzetem ktory zostal zakupiony i to tez jest podstawa do reklamacji :D
 
teedy6  Dołączył: 20 Maj 2007
Ja kupilem od tego goscia za 490 funtow ten aparat poniewaz jestem w UK.
Jutro wracam do polski.
Karta dodawana do tego aparatu to ultra II
Sprzet jest z oryginalna ladowarką a na aukcji napisal ze bez.
numer seryjny aparatu 2363895
Aparaty sa z USA
 

obrzydliwy  Dołączył: 24 Maj 2007
w lipcu kolega z irlandii ma mi przywieść kadyszke od tego samego sprzedawcy (tak podejrzewam po braku ladowarki w opisie i karcie 2 gb)- wszystko jest w porzadku ??? nie ma klopotow z tym sprzetem ??
 
byjek  Dołączył: 27 Maj 2007
niestety ja co do tego sprzedawcy mam pewne zastrzezenia, jak bylem na kupnie grzebalem po necie i w komentarzach goscia,a nawet kontaktowalem sie z osobami ktopre mialy zastzezenia, bo ceny wydawaly mi sie zbyt niskie, aparaty rzeczywiscie sa z usa bo w przypadku nikona pomimo dowodu zakupu serwisy europejskie nie uznaja gwar. bo nie lapia numerow seryjnych aparatow od tego uzyszkodnika. wolalem dorzucic 50 funtow i miec pewnosc ze jest ok. nie wiem jak srzwa wyglada z pentaxami.
 
teedy6  Dołączył: 20 Maj 2007
obrzydliwy napisał/a:
w lipcu kolega z irlandii ma mi przywieść kadyszke od tego samego sprzedawcy (tak podejrzewam po braku ladowarki w opisie i karcie 2 gb)- wszystko jest w porzadku ??? nie ma klopotow z tym sprzetem ??


Jak narazie wszystko dziala i problemow nie mam.
A ladowarka jest w zestawie tylko napisane jest za nie ma. Nie wiem dlaczego.
Mam jakis oddzielny kwit z numerem seryjnym. Moze cos dodaje teraz aby gwarancja byla.
W poniedzialek opisze konkretnie bo teraz ruszam w droge do Polski.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach