misiakuu  Dołączył: 02 Sty 2012
Posiadam, do użyczenia we Wrocku za dobrą kawę i piwo albo podpisaną odbitkę ładnego kadru własnego autorstwa!
 
sergeant  Dołączył: 04 Mar 2009
Mój egzemplarz 17-50 sigmy nie wymagał żadnej kalibracji. Od początku trafiał w punkt i powiem szczerze nie był specjalnie wybierany - ot zamówiłem i przysłali.
 
wyczesany  Dołączył: 26 Cze 2013
sergeant napisał/a:
Mój egzemplarz 17-50 sigmy nie wymagał żadnej kalibracji. Od początku trafiał w punkt i powiem szczerze nie był specjalnie wybierany - ot zamówiłem i przysłali.
To znaczy, że źle sprawdziłeś. :mrgreen:
 

Bozia  Dołączył: 05 Wrz 2011
misiakuu napisał/a:
Posiadam, do użyczenia we Wrocku za dobrą kawę i piwo albo podpisaną odbitkę ładnego kadru własnego autorstwa!


Czekam na Sigmę 30 "Art" to w razie czego spotkamy się na kawie i pooglądamy odbitkę :)
 

misiakuu  Dołączył: 02 Sty 2012
Bozia napisał/a:
Czekam na Sigmę 30 "Art" to w razie czego spotkamy się na kawie i pooglądamy odbitkę :)


Będę we Wrocławiu od 16 listopada do 1 grudnia. Pisz śmiało i wpadaj. Co do odbitki - czekam z niecierpliwością i olbrzymią ciekawością, co to też będzie!

Pozdrawiam!
 
Paparapet  Dołączył: 21 Lut 2014
Witam,
Czy ktoś z okolic Poznania lub Zielonej Góry pożyczyłby kalibrator na jeden dzień? W zamian mogę zaoferować fotkę z ostatniego wyjazdu na Węgry, browarka lub jakiś inny mały fant bądź opłatę :)
 
niezlykr  Dołączył: 12 Gru 2014
Hej ... może ktoś z Krakowa jest z tym urządzeniem ????
 
willi100  Dołączył: 08 Lut 2007
Czy ktoś w Warszawie posiada?
Chętnie wypożyczyłbym w kwietniu na kilka dni za gratyfikację finansową :)
 

irek83  Dołączył: 10 Paź 2014
Może ktoś w Dublinie posiada to ustrojstwo?

[ Dodano: 2015-04-16, 13:00 ]
Drodzy forumowicze, może w takim razie ktoś z Krosna lub okolic, Rzeszów posiada usb dock?
 
Paparapet  Dołączył: 21 Lut 2014
Jako że nie było odzewu na forum, postanowiłem wybrać się do salonu Sigmy po USB Docka. Na oficjalnej stronie napisane jest, że wypożyczenie na 3 dni kosztuje 50zł + 200zł kaucji zwrotnej. Na miejscu okazało się, że jest to usługa darmowa. Obowiązuje jedynie ta zwrotna kaucja, a termin oddania można ustalić i nie koniecznie muszą to być 3 dni. Nie wiem czy jest tak w każdym mieście, niemniej w Poznaniu na ul. Katowickiej tak to właśnie wygląda :)
 

Lustro  Dołączył: 10 Lip 2013
W niedalekiej przyszłości ...
"Niedawno kupiłem nowy samochód. Jest super. Niestety zgodnie z przewidywaniem, komputer jest źle zaprogramowany. Auto nie ma mocy, ledwie przyśpiesza i pali jak ciężarówka. Cóż, takie auta teraz robią ;-) . Źle trafiłem, czasami udaje się trafić i wszystko działa prawidłowo. Na szczęście w serwisie można za darmo wypożyczyć interfejs wraz z instrukcją jak zaprogramować komputer. Wziąłem dwa tygodnie urlopu i do roboty. Jako że instrukcja wyjaśniała tylko ogólnie które parametry za co odpowiadają, programowanie rozpocząłem od przestudiowania kilku książek związanych z tematyką programowania silników. Kupiłem na znanym portalu aukcyjnym :mrgreen: - na pewno się jeszcze przydadzą. Po dwóch tygodniach programowania, testów myślę że osiągnąłem zadowalające wyniki. I tak nieźle, kumpel kupił najnowszy model AAA i walczy z nim już dwa miesiące..."

Przepraszam, ale nie moglem się powstrzymać :mrgreen:
To co się dzieje i nie chodzi tu tylko o sigmę ale o inne firmy również, jest po prostu smutne ;-) Może jeszcze w celu dalszego obniżenia ceny będą sprzedawać zestawy do samodzielnego montażu? :lol:
 

fanmario  Dołączył: 22 Paź 2007
USB Dock PK - Trójmiasto, dla zarejestrowanych użytkowników forum, od przyszłego tygodnia do wypożyczenia jak tylko opanuję moje szkła.
 
pawelsko  Dołączył: 04 Mar 2015
Mieszkam w Kielcach, czy ktoś mógłby na kilka dni wypożyczyć (oczywiście nie za darmo) mi to cudo.
Informację proszę kierować na priv.
Dzięki
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Lustro napisał/a:
Może jeszcze w celu dalszego obniżenia ceny będą sprzedawać zestawy do samodzielnego montażu? :lol:


Każdy system fotograficzny, w który wchodzimy, to taki "zestaw do samodzielnego montażu". Problem tylko w tym, że jakoś nigdy nie udaje się oszacować ile on nas w sumie będzie kosztował. :mrgreen:
 
pawelsko  Dołączył: 04 Mar 2015
Pilnie potrzebuje wypożyczyć na kilka dni USB Dock.
Może ktoś poratuje....? :-B :-B
 

fanmario  Dołączył: 22 Paź 2007
@pawelksko.
Pożyczę. Twój koszt to koszt przesyłki w obie strony.
Napisz mi dane kontaktowe na PW. Na ile czasu USBdock potrzebujesz?
 

MiBac  Dołączył: 07 Lut 2010
A może ktoś w Łodzi ma USB Docka pożyczyć za jakąś skromną rekompensatą? Moja Sigma 18-35 zła nie jest ale może coś da się jeszcze poprawić :)
 

fanmario  Dołączył: 22 Paź 2007
W przyszłym tygodniu wraca od @pawalsko potem poleci na ok tydzień na Ukrainę czyli @MiBac za jakieś 12 dni mogę Ci wysłać .
Jak jesteś zainteresowany napisz na PW.
 
dr_Fell  Dołączył: 30 Sie 2008
Czy jest ktoś, kto mógłby się na jeden dzień podzielić kalibratorem w okolicach Sosnowca/Katowic?

Próbowałem się skontaktować z Katowickim Sigma Pro-Centrum (poprzez cyfrowe.pl), ale mail podany przez konsultanta okazał się niepoprawny, ponowny kontakt odpuściłem po 15 min. oczekiwania, a na telefon bezpośrednio do Katowic, który podaje google, nie jestem się w stanie dodzwonić...

Pozdrawiam,
Michał
 
Bizonik  Dołączył: 08 Wrz 2017
maxdila,
Masz jeszcze ten kalibrator

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach