hitman1986  Dołączył: 17 Mar 2008
Wszyscy tak się podniecają tą ręczną, a jakby 3 miesiące temu zapytać się pierwszego lepszego Polaka o chociaż jedno nazwisko reprezentanta Polski, to by nie powiedział 8-)
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
hitman1986 napisał/a:
tak się podniecają tą ręczną a jakby 3 miesiące temu zapytać(...)

To chyba dobrze nie?
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Cytat
a jakby 3 miesiące temu zapytać się pierwszego lepszego Polaka o chociaż jedno nazwisko reprezentanta Polski, to by nie powiedział


Ja dalej bym nie powiedział...
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
hitman1986 napisał/a:
Wszyscy tak się podniecają tą ręczną, a jakby 3 miesiące temu zapytać się pierwszego lepszego Polaka o chociaż jedno nazwisko reprezentanta Polski, to by nie powiedział

Nie wiem kto jest pierwszy lepszy Polak, ale na tym forum nazwisko drugiego bramkarza reprezentacji jakoś dobrze się kojarzy.

No i bez przesady: ta reprezentacja w bardzo podobnym składzie gra od kilku ładnych lat, i jeszcze pod Wentą potrafiła spowodować stany zawałowe u kibiców ze słabszymi nerwami.
 

hitman1986  Dołączył: 17 Mar 2008
SlicaR napisał/a:
To chyba dobrze nie?

Nie, gdyż to oznacza, że lud leci na igrzyska, nie interesuje się tą dyscypliną i gdyby szczypiorniści byli na końcu stawki i np. nie dostali się na MŚ to nikt z szarej masy nie interesowałby się tym.

To tak jak z łyżwiarstwem szybkim - przez tydzień gadano o tym łyżwiarzu Bródce, a teraz nic a nic o nim nie słychać. Ale co lud się przez tydzień podniecał to się podniecał. Tefałeny, Polsaty Tefałpe i inne w kółko gadały o medalach dla dyscyplin sportowych, które chyba oglądają tak zazwyczaj (o ile są w ogóle puszczane w TV) tylko rodziny sportowców.

[ Dodano: 2015-02-01, 20:22 ]
matb napisał/a:
No i bez przesady: ta reprezentacja w bardzo podobnym składzie gra od kilku ładnych lat, i jeszcze pod Wentą potrafiła spowodować stany zawałowe u kibiców ze słabszymi nerwami.

No to jesteś chyba jednym z niewielu statystycznych Polaków, którzy o tym słyszą. Podaj mi, bez używania google, nazwisko trenera Bródki (łyżwiarza) - już nie będzie tak łatwo. Ba! zapytaj się przeciętnego Polaka o to co mu w sporcie mówią nazwiska Bródka albo Majka. Chcesz się założyć jaki będzie odsetek pozytywnych skojarzeń? ;-)
 

mh2012  Dołączył: 05 Wrz 2012
łaska pańska na pstrym koniu jeździ...

za kilka tygodni (albo wcześniej) znowu pewnie nikt poza dwoma miastami w Polsce nie będzie tego wspominać.

Ja już nie mogę się doczekać aż znowu liga zacznie grać i na żywo podziękuję brązowym medalistom!
 
przemoo  Dołączył: 03 Lis 2009
hitman1986 napisał/a:
Wszyscy tak się podniecają tą ręczną, a jakby 3 miesiące temu zapytać się pierwszego lepszego Polaka o chociaż jedno nazwisko reprezentanta Polski, to by nie powiedział 8-)


kolego w scyzorkowie świadomość piłki ręcznej jest na wysokim poziomie, tak samo w Płocku i okolicach. Poza tym Wiślakom z Płocka gratuluje chłopaków pokroju Wiśniewskiego i Syprzaka
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
hitman1986, trenera Bródki nie znam. Panczeny mnie nigdy nie interesowały - wszystko co wiem na ten temat, że dobrzy są Holendrzy a kiedyś Erwina Ryś-Ferens. Ale o ubiegłorocznych sukcesach Rafała Majki trudno zapomnieć, nawet jeśli przyćmiły je mistrzostwo świata Kwiatkowskiego.
 

laaval  Dołączył: 07 Paź 2011
hitman1986 napisał/a:
Wszyscy tak się podniecają tą ręczną, a jakby 3 miesiące temu zapytać się pierwszego lepszego Polaka o chociaż jedno nazwisko reprezentanta Polski, to by nie powiedział 8-)


Dokładnie jak z każdą inną dyscypliną, łącznie z piłką kopaną. Ja akurat piłkę ręczna lubię. Sam grałem i sam lubię oglądać. Przed mistrzostwami nie wierzyłem taki sukces. To jednak nie był taki skład jak za czasów Wenty. Inna sprawa, że Hiszpanie niedawno znali nas na turnieju towarzyskim. Chłopaki pokazali jednak ogromniasty charakter i jeszcze większe serce. Szkoda tylko, że Michał Szyba (znany mi z Azotów Puławy) tak mało grał wcześniej.
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Cytat
Nie, gdyż to oznacza, że lud leci na igrzyska, nie interesuje się tą dyscypliną i gdyby szczypiorniści byli na końcu stawki i np. nie dostali się na MŚ to nikt z szarej masy nie interesowałby się tym.


Takie prawo ludu, nie mam się czym ekscytować. Ja nawet dziś będąc na lodowisku nie miałem pojęcia jaką to zdobyli bramkę, ale część ludzi się cieszyła, do teraz mam blade o tym pojęcie.
Jak to w Rzymie gadali chleba i igrzysk.
Lud karmi się tym czym media go nakarmią, tak steruje się narodem.
 
mdfan  Dołączył: 09 Lis 2008
Wszystkie imprezy rangi mistrzostw świata, olimpiady itp. cieszą się sporym zainteresowaniem. A jeśli nasi osiągają jakieś sukcesy to tym bardziej. Wyjątkiem jest chyba tylko piłka kopana. To całkowicie normalne. Sam nie znam nazwisk siatkarzy, piłkarzy ręcznych itp., ale mecze o medale oglądałem. Za parę dni pewnie o nich zapomnę. Fajnie, że ktoś odnosi sukcesy na które zresztą ciężko zapracował. Trzeba to docenić.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
A teraz wszystkie kanały "newsowe" pokazują powitanie reprezentacji. Czy raczej oczekiwanie na powitanie. A ja chciałem w przerwie w pracy jakiegoś newsa zobaczyć. Ech...
 
mdfan  Dołączył: 09 Lis 2008
Lepsze chyba takie newsy niż o kolejnych wojnach i ofiarach...
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Ale tam nie było żadnych niusów. Tylko wszędzie oczekujący kibice.
 
mdfan  Dołączył: 09 Lis 2008
Przecież to też jest news ;-)
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Chyba że tak...
 
mdfan  Dołączył: 09 Lis 2008
No takie już niestety są media. Katują nas bez przerwy jakimś głośnym tematem. Ja jak już nie mogę tego znieść to wyłączam radio / telewizję.
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Majka znów na przedzie jak rok temu , pchamy , pchamy ;) http://letour-livetracking.dimensiondata.com/.
 
mateo#  Dołączył: 10 Lut 2015
:-B :-B :-B
jedyna korzyść ze złamanej nogi to to, że sobie mogę TdF oglądnąć. bo do gipsu bloków nie przykręcę ;)
choć po wczorajszym etapie i dominacji sky myślałem że to już nie będzie miało sensu, a tu niespodzianka.
Pozostaje nadzieja, że Oleg Tinkow będzie napierał na koszulkę w czerwone grochy i dadzą Majce trochę swobody :D
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
mateo# napisał/a:
bo do gipsu bloków nie przykręcę ;)

Da radę. Tylko wkręty i otwory wysmarować klejem i da radę.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach