BartBzymek  Dołączył: 01 Mar 2015
 
Organizacja pokazów nad morzem jest trudniejsza logistycznie, pas w Darłowie ma tylko 600 m i nie da się zabezpieczyć przylotu wszystkiego, a zgrać całość w odpowiednim czasie też nie jest łatwe. W tym roku nasza czternastka po raz kolejny pojawiła się w UK na Air Tatoo. A o tym czy pojawia się w Świdwinie, Zegrzu czy w UK to już decydują wyżsi przełożeni ;-)
 

schwefel  Dołączył: 17 Gru 2007
W to nie wątpię ale podczas pierwszych pokazów dało zorganizować się Szwedów z dolotu, Bryzy z dolotu, Suki z dolotu, więc dlaczego teraz miałoby się nie udać? Wszystko to niestety polityka.

W zamian za świetny pokaz kpt. Rojka na Migu herbaciarze łaskawie podstawią nam Hawka na statykę :roll: Normalnie deal roku.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
schwefel napisał/a:
W to nie wątpię ale podczas pierwszych pokazów dało zorganizować się Szwedów z dolotu, Bryzy z dolotu, Suki z dolotu, więc dlaczego teraz miałoby się nie udać? Wszystko to niestety polityka.

W zamian za świetny pokaz kpt. Rojka na Migu herbaciarze łaskawie podstawią nam Hawka na statykę :roll: Normalnie deal roku.
A możesz napisać jeszcze raz, tak żeby normalny człowiek coś z tego zrozumiał? Przypomniał mi się Tomasz Lis i jego pełna pasji skarga: "Gdzie jest k* napisane czy to jest droga krajowa, lokalna czy jakaś? Skąd ci biedni ludzie k* mają to zrozumieć, bo ja z tego nic nie rozumiem?" ;-)
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
To postaram się przetłumaczyć:
Podczas pierwszych pokazów większość samolotów nie stacjonowała/operowała na miejscu, a jedynie dolatywał skądś nad rejon pokazu, coś zademonstrowała i odlatywała z powrotem. Dotyczyło to ekipy szwedzkiej [Grippeny?], polskiego morskiego samolotu patrolowego Bryza, i jakiejś ekipy pewnie na szturmowych Su-22.
W zamian za pokaz kpt. Rojka na MiG-29, Anglicy przyślą szkolno-treningowy Hawk by sobie postał na trawie i dał się pooglądać.
 

Suzumebachi  Dołączył: 09 Lis 2010
Do pokazów pozostało jeszcze tylko 4 dni... podczas imprezy ma być jakaś niespodzianka, która ma być trzymana do ostatniej chwili... czy domyślacie się, co to będzie? :-)
 

sszpila  Dołączył: 03 Paź 2008
Pozwolą wnieść swoją wodę ;)
 

rafb  Dołączył: 01 Cze 2015
Durne pytanie: Nie można było nigdy wnosić?
W niedzielę (lub sobotę) wybieram się pierwszy raz na pokazy. Możecie wskazać jakieś namiary na plan jak się poruszać w okolicach pokazów. W szczególności chodzi mi o dojazd od strony Łodzi i gdzie najlepiej zaparkować. Sam plan pokazów udało mi się znaleźć.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
 

Suzumebachi  Dołączył: 09 Lis 2010
sszpila napisał/a:
Pozwolą wnieść swoją wodę ;)

Nie. ;-)
 

rafb  Dołączył: 01 Cze 2015
Zdano, dzięki :-B
 

Daisy  Dołączyła: 30 Wrz 2012
Suzumebachi, wiemy tylko tyle http://radom24.pl/artykul/czytaj/24761
 

Suzumebachi  Dołączył: 09 Lis 2010
Podpowiem tylko tyle, że nie będzie to pokaz jakiegoś rzadkiego samolotu. Wręcz przeciwnie.
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Suzumebachi napisał/a:
podczas imprezy ma być jakaś niespodzianka


Czyżby pokaz kpt. Rojka ? Wczoraj pokazywali wywiad z nim w lokalnej telewizornii - jest już w Radomiu.
A nad Radomiem już latają różne huczące "letadła". :-)
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
sszpila napisał/a:
Pozwolą wnieść swoją wodę


Ciekawa zmiana - wodopoje na pokazach :
http://airshow.wp.mil.pl/...da-na-air-show/
 
djweb  Dołączył: 12 Gru 2011
Witam!
Mam nietypowe pytanko:
Nie byłem nigdy na spotach Pentaxowców.
Czy jest możliwe aby na AirShow ktoś mógłby mi użyczyć różnych typów szkieł celem przetestowania które mi najbardziej odpowiada na takie imprezy oraz fotografowanie zwierząt?
Na razie jestem na etapie kita 55-200 oraz tamrona 70-300.
Pozdrawiam
djweb
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
Dziękuję Zdano za gościnę.Innym forumowiczom za spotkanie ,rozmowy przy ognisku i wspólne fotografowanie

Jadąc do domu przypomniał mi się Zdano


Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję na powtórkę za 2 lata.
 

Daisy  Dołączyła: 30 Wrz 2012
marfalc, Dzięki... kupa i kokosanki :-B
Oczywiście dziękuję też Zdano za gościnność, zaangażowanie rodziny ;-) udostępnienie podwórka oraz zorganizowanie ogniska :-B
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Nie wiem czy to nie za duże ryzyko ale polecam się na przyszłość. :mrgreen:
 
mateo#  Dołączył: 10 Lut 2015
Wielkie podziękowania dla Zdano za gościnę, a dla wszystkich forumowiczów za fajną atmosferę na spotkaniu :-B
Do zobaczenia :-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Zdano napisał/a:
Nie wiem czy to nie za duże ryzyko ale polecam się na przyszłość. :mrgreen:
My nadal jedziemy, tylko wolno. Na pokazy już chyba nie zdążymy...


Na poważnie miałem w niedzielę ochotę rozruszać kucyki, ale zaprzęg trwał tak długo, że wszystko z radomskiego nieba uleciało

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach