Siwy645  Dołączył: 20 Mar 2012
  Wyblakły paragon - pomoc :)
Bardzo proszę o pomoc w sprawie wyblakłego paragonu .. sprzęt się popsuł a paragon prawie cały biały.

Zeskanowałem w najlepszej jakości dla mojego skanera.

http://siwy-pliki.l2fun.eu/CCF20140927_00001.tif

Mi udało sie tylko tyle uzyskać ale ja jestem prawie zielony w obróbce może komuś uda się coś więcej poradzić zanim zacznę działanie inwazyjne na paragonie (podgrzewanie żelazkiem)

 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Może żelazko i delikatnie podprasować. Paagon stanie się ciemnobrązowy a literki białe. Możesz podgrzać zapalniczką delikatnie od dołu zamias źelazkiem. Dla wprawy popróbuj najpierw na innym.
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Widzę, że są koszty wysyłki. Jeśli kupowane przez internet i płacone przelewem to można się obejść bez paragonu.
 

papcio  Dołączył: 20 Kwi 2006
To jest zdecydowanie wystarczające do reklamacji. Sklep powinien mieć rolkę z kopią, jeśli im się nie będzie podobać, to niech poszukają swojej wersji. Jak zaczniesz manipulować przy paragonie, to wtedy mogą się burzyć.
 
Siwy645  Dołączył: 20 Mar 2012
Tylko ja go nie będę oddawał do sklepu a do serwisu bo mam w Krakowie i tu się zastanawiam czy przejdzie.

Płacone przez PAYu muszę sprawdzić czy zapisuje historie
 

Motyl  Dołączył: 05 Paź 2010
Powinno przejść, do reklamacji nie jest konieczny paragon.
Wystarczy jakiś dowód zakupu (np. wyciąg z konta) a nawet ponoć potwierdzenie świadka.
Ja oddawałem niedawno buty na gwarancję tylko z wydrukowanym potwierdzeniem płatności i bez problemu przeszło.
 
Siwy645  Dołączył: 20 Mar 2012
Serwis przyjął sprzęt :) Dziękuję bardzo użytkownikowi pe72 udało mu się o wiele lepiej niż mi wyciągnąć te cienie :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach