tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
Moja dewiza: "Powoli, a do woli" :mrgreen:

lanksam, lanksam aba zicher :mrgreen:
 

gator  Dołączył: 24 Kwi 2007
mygosia napisał/a:
Wręcz przeciwnie. Jeśli byjek, zrobił 2000 zdjęć w ciągu 24h i podobnie będzie traktował swoja nową dziewczynę, to ja się nie piszę ;-)
Moja dewiza: "Powoli, a do woli" :mrgreen:



mygosia ale nie wzielas jednej istotnej kwestii pod uwage, ze byjek moze robic 2000 RAW-ow swojej wybrance - czyli Twoja dewiza Powoli, a do woli jak najbardziej sie sprawdza.
 

Korba  Dołączył: 30 Lis 2006
piotr_luk napisał/a:
Stawiasz raczej na doświadczenie?

Mam wrażenie, że raczej na jakość.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
gator, tym razem na forum ci przypomne/prosze bo nie raczyles zareagowac na PW......wejdz na optyczne .pl i albo popros o zlikwidowanie swoich wypowiedzi....albo napisz ze cie ponioslo lub cos w tym stylu.....
Wedlug mnie poziom tej wypowiedzi jest.........niechce uzywac dosadnych okreslen....
 

gator  Dołączył: 24 Kwi 2007
nie raczylem zareagowac, gdyz nie logowalem sie wczesniej.

Co do mojej wypowiedzi oczywiscie masz racje - przeprosilem, choc nadal uwazam ze na jakim poziomie byly moje posty na takim był sam test na optyczne.pl

Przepraszam jeszcze raz wszystkie osoby i obiecuje ze wiecej nigdzie poza forum nie bede komentowal testow

PS: ja jednak uwazam, ze jezeli w tym kraju nie bedziemy mowic otwarcie innm co o nich i o ich pracy myslimy, tylko owijac wszystko w kwiatki, to dalej bedziemy miec taki bajzel, i kazdy bedzie bezkarnie robil i posal co chce. A niestety jak do kogos mowimy pieknie i ladnie to do nikogo nie dociera. W krajach bardziej cywilizowanych niz Polska jest zupelnie inaczej.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
gator napisał/a:
nigdzie poza forum nie bede komentowal testow

Nie o to chodzi, abyś nie komentował, ale abyś to robił merytorycznie.

[ Dodano: 2007-06-02, 11:58 ]
gator napisał/a:
jak do kogos mowimy pieknie i ladnie to do nikogo nie dociera

Dociera, dociera... To sie nazywa "praca u podstaw". Kiedyś to było w szkole :-/
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
gator, - jezeli sadzisz ze ktos pozyztywnie i ze zrozumieniem zareaguje na te poprzednie wypowiedzi....to grubo sie mylisz.....pozbawione sa one merytorycznych arg.
raczej rzeczowe wypunktowanie bledow "bardziej boli" :-B

[ Dodano: 2007-06-05, 21:27 ]
Poniewaz nikt nie raczyl mi odpowiedziec na optyczne.pl to wstawiam dwa obrazki z wylaczonym NR .....pierwszy jest normalnie wywolany w programie pentaxa....a drugi ekspozycja podciagnieta jeszce o 2 EV.... W lightroomie podobnie wychodzi.....natomiast obydwa programy maja jakis patent na odszumianie pomimo jego wylaczenia / ustawien na 0

http://www.pbase.com/fafniak/dark_side_of_k10d_

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach