vivooo  Dołączył: 23 Mar 2007
a widzę że masz niezajarke od rana.... :-D im więcej wypiję tym większa przesłona i mam ostrzejszy obraz... :mrgreen: Dziś dzień dziecka wszystkiego najlepszego dla Wszystkich z forum..... :mrgreen: :-B
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
vivooo, mniej pij, a czesciej wlaczaj spawarke w K10d. Wtedy bedziesz lepiej widzial.
 
vivooo  Dołączył: 23 Mar 2007
eno, znów nie tak często raz dziennie cały dzień to często...???

Wiesz asklop, w sumie to może i masz rację tylko że ja piję z rozpaczy że mi takie fotki jak Tobie nie wychodzą.... a tak strzelę sobie przed przeglądem odbitek i od razu obraz jakiś ostrzejszy i kolory lepsze.... :mrgreen:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Gator - odnośnie sampli. Zauważ, że tak jak już napisałeś: ze szkłami PK jest problem. O czym wszyscy wiemy. Poza tym nasz kit jest niezłym szkłem, o czym wspomnieli panowie na Optyczne, porównując je do stałki Sigmy. I po trzecie wreszcie nie da się ukryć, że i tak wiele osób foci właśnie tym szkłem.
A jako postscriptum mógłbym dodać, że w sieci jest masa sampli z tej puchy i praktycznie każdy test zakończony jest samplami, więc można spokojnie na tej podstawie wyrobić opinię.

 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
asklop napisał/a:
szklanka do polowy pelna, czy pusta?
Dzisiaj wieczorem, cała pełna, mam nadzieję. Czego i Wam życzę.
 
byjek  Dołączył: 27 Maj 2007
pierwszego dnia, zdrobilem dokladnie 2073 raw-y , o 9 rano rodwalem aparat i jak wyruszylem z domu w podskokach to wrocilem o 22, zuzylem 5 kompletow bateri.... zawsze tak reaguje na cos nowego :mrgreen: , jak bylem dzieckiem i kupilem sobie motorynke to jak wyruszylem, zatrzymalem sie dopiero jak paliwa braklo :-P
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
byjek napisał/a:
pierwszego dnia, zdrobilem dokladnie 2073 raw-y

Zalozmy ze spales 6 godzin. Zostaje 18 na robienie zdjec i inne czynnosci. Daje to ok. 2 zdjec na minute, non-stop przez 18 godzin. :mrgreen:
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
dan napisał/a:
2 zdjec na minute, non-stop przez 18 godzin

A wymiana karty i zgrywanie.
 
byjek  Dołączył: 27 Maj 2007
mam kilka kart, a pstrykalem serie krecac sie w kolko(planowalem panoramy) wiec szlo mi duzo szybciej :-P mowie zupelnie powaznie, nie mam powodu zeby was wkrecac

ps. pozatym jak mi sie jakis obiekt spodobal to nie spuszczalem palca z migawki przez 5 minut :-P , chcialem tez zauwazyc ze do okolo 16 czyli przerwie na batonika pstryklaem na zielonym, lub temacie, dopiero pozniej zaczolem kombinowac.

ps2. samo drzewo ktore tak spodobalo sie niektorym w innym temacie zostaslo pstrykniete ponad 200 razy w ciagu dnia jako ze przehodzilem kolo niego 5 razy chodzac w kolko i za kazdym razem wygladalo lepiej :lol:
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
byjek napisał/a:
ps. pozatym jak mi się jakis obiekt spodobal to nie spuszczalem palca z migawki przez 5 minut :-P , chcialem tez zauwazyc ze do okolo 16 czyli przerwie na batonika pstryklaem na zielonym, lub temacie, dopiero pozniej zaczolem kombinowac.

Canon 1D Mark III by Ci sie spodobal :mrgreen:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
byjek napisał/a:
zawsze tak reaguje na cos nowego


Masz żonę/dziewczynę? ;-) :mrgreen:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
komentarz jegomoscia kolo na optyczne dotyczace naszego forum :
http://www.optyczne.pl//?...st_ap=43&roz=10
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Fafniak napisał/a:
komentarz jegomoscia kolo na optyczne dotyczace naszego forum :
http://www.optyczne.pl//?...st_ap=43&roz=10

Może to ten sam, co tłumaczył menu K10 na polski (promode czy jakoś tak)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
piotr_luk napisał/a:
Może to ten sam, co tłumaczył menu K10 na polski (promode czy jakoś tak)
- hmmmm byc moze.....? :roll:
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Bo z niego taki kolo był
 
byjek  Dołączył: 27 Maj 2007
dan napisał/a:
Canon 1D Mark III by Ci się spodobal


oooo tak uwielbiam ten dzwiek niczym z dobrej broni maszynowej, 1D z zestawem taira 300 i mozna spokojnie bawic sie w wojne :lol:

mygosia napisał/a:
byjek napisał/a:
zawsze tak reaguje na cos nowego


Masz żonę/dziewczynę? ;-) :mrgreen:


Nie obecnie nie mam ale chcialbym zaznaczyc ze pomimo ze kobiet nie postrzegam jako sprzet, moje zadowolenie z posiadania w/w nie jest mniejsze :evilsmile:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
byjek, przypadkiem nie odbieraj tego jako podryw :!: :shock:
;-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Uuuu... Szykuje nam się tu romans.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Wręcz przeciwnie. Jeśli byjek, zrobił 2000 zdjęć w ciągu 24h i podobnie będzie traktował swoja nową dziewczynę, to ja sie nie piszę ;-)
Moja dewiza: "Powoli, a do woli" :mrgreen:

[ Dodano: 2007-06-01, 19:01 ]
Zresztą Michu - spójrz na profil! Przecież to jeszcze młodzieniec.
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
mygosia napisał/a:
Przecież to jeszcze młodzieniec.

Stawiasz raczej na doświadczenie?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach