jorge.martinez  Dołączył: 16.05.2007
Ja wywołałem razem z rolką listopadową, bo niestety w święta padły mi baterie i już nie dorobiłem nowych rolek ;-)

karmazyniello  Dołączył: 05.02.2008
Kiedy finał zabawy?

powalos  Dołączył: 20.04.2006
Ja niestety w grudniu (z różnych , zależnych ode mnie i nie) naświetliłem tylko 8 klatek. Tak więc grudzień odpuściłem. :cry: Pzdr.

P.S.
Postaram się poprawić w następnej edycji. Zastanawiam się (tylko chyba to trochę za późno) czy nie warto byłoby dopuścić używanie rolek 24 klatkowych. Zawsze to łatwiej zapełnić, a często pozostałe naświetla się n"na siłę" aby film 36 klatkowy dokończyć.

Enzo  Dołączył: 20.12.2006
Dopiero wczoraj oddałem grudniową rolkę do wywołania więc zdjęcie prześlę końcem tygodnia. Przepraszam za opóźnienie - w tym roku już się to nie powtórzy.

triger  Dołączył: 23.02.2009
Ja się zabieram właśnie za wołanie :oops:
Dobrze, że grzejniki u mnie w chacie rozkręcone, to powinienem jeszcze zdążyć wysuszyć, zeskanować i wysłać :-P

wuzet  Dołączył: 12.08.2009
Moj wywołany i się suszy. Wieczorem skanowanie.

Fenol  Dołączył: 31.08.2010
A u mnie leży już wybrane i przygotowane zdjęcie - dobrze, że piszecie, bo jeszcze bym zapomniał wysłać :shock:

qarabasz  Dołączył: 08.12.2011
Moje dwa filmy wywołane i wysuszone na pieprz, tylko czasu na skanowanie nie ma... Za parę godzin do pracy, muszę trochę drzemnąć. Mam nadzieję, że zdążę rzutem na taśmę, bo szkoda by było.... Jorge, uda się jutro wieczorem jeszcze podesłać?

Generic  Dołączył: 09.11.2007
A myślałem, że ja to tylko ja tak się ociągałem z wysłaniem tego ostatniego... Poszło przed chwilą -uf.

Nie spinajcie się. Wrzucać będę w piątek wieczorem :)

A to spoko, bo nie mam weny do pisania podsumowania - w takim razie wyślę całość jutro ;-)

earl  Dołączył: 21.09.2009
Cóż, ja trochę spinałem - lab zgubił mój negatyw, w końcu się znalazł, ale skany odebrałem na cztery godziny przed deadlinem, nie mając pojęcia co w nich zastanę - na szczęście wszystko wyszło ok :)

Już nie mogę się doczekać ostatniej odsłony zdjęć jutro :-)

jorge.martinez napisał/a:
Regulamin oceny najlepszego Uczestnika zostanie ustalony przed zakończeniem zabawy.

Coś już ustaliłeś i poznamy jakieś szczegóły odnośnie tego ustalania? ;-)

Fenol napisał/a:
Coś już ustaliłeś i poznamy jakieś szczegóły odnośnie tego ustalania?
Nic nie ustaliłem oczywiście ;-)

Czekam na podpowiedzi. Głosowanie będzie na pewno. Co do formy wewnętrznego głosowania uczestników nie mam jeszcze wyklarowanego pomysłu.

[ Dodano: 2016-01-15, 09:01 ]
powalos napisał/a:
Zastanawiam się (tylko chyba to trochę za późno) czy nie warto byłoby dopuścić używanie rolek 24 klatkowych.
Jestem przeciw takim odstępstwom :-)

powalos  Dołączył: 20.04.2006
Jestem przeciw takim odstępstwom :-)

To była tylko taka spóźniona propozycja do wersji "2". Coraz częściej można dostać w dobrych cenach właśnie kasety z 24-ma klatkami. Ale nie będę się upierał przy swoim. :-P Pzdr.

Czekam na podpowiedzi. Głosowanie będzie na pewno. Co do formy wewnętrznego głosowania uczestników nie mam jeszcze wyklarowanego pomysłu.

Może niech każdy wyśle do Ciebie nazwę trzech konkursowiczów, którzy jego zdaniem wypadli najlepiej, wraz z krótkim uzasadnieniem dlaczego akurat oni. Podliczysz kto ile razy został wytypowany i wygra osoba najczęściej podawana. Potem możesz opublikować jeszcze wpisy pochwalne dla poszczególnych osób ;-)

Fenol, dobra opcja. Wiedziałem że mogę na Ciebie liczyć :-)

Generic  Dołączył: 09.11.2007
Hm, koniecznie trzech?
Nie wiem jaki to ma wpływ na wyniki, na rozkład prawdopodobieństwa, słuszność i właściwość ale... Ja nie lubię tak wybierać, że nawet jak bym już nic nie chciał wybrać to muszę na siłę dokompletować do zadanej ilości.
A jeśli już to koniecznie z "wagami". Czyli trzy, dwa i jeden punkt.

Ale nie no, ja bym wolał głosować na jedną osobę.

Generic, jedna osoba to za mało. Zresztą warto by się próbować zapoznać z pracami innych, niż tylko tego jednego wyróżniającego się. Ale punkty, czemu nie.

Punkty mogą być - w takim wypadku każdy przedstawi po prostu swoją wizję podium :-) nikt nie powiedział, że wybór ma być łatwy - niech i on nas skłoni do myślenia i wgłębienia się w prace poszczególnych osób :-)

Ja tylko z mojej strony bym Cię prosił jorge, żebyś podał wpierw listę osób, które formalnie "zaliczyły" zadanie. Bo czasem liczba zdjęć w wątku nie jest dobrym wyznacznikiem :-)

I ostatnie najważniejsze - o której możemy się ostatnich zdjęć spodziewać? Bo się doczekać nie mogę :mrgreen:

Skocz do: